FLAŞ HABER
Odadan fuara davet
banner45
Kocaalili ziyaretçiler fuarı 16 Ekim Perşembe günü ziyaret edebilecek. Büyük organizasyon için Kocaali Ziraat Odası tarafından araç kaldırılacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca fuara katılımda yeterli sayıda aracın tahsis edilebilmesi için çalışma başlattıklarını söyledi.

Fuarı ziyaret etmek isteyen çiftçilerin Ziraat Odasına müracaat ederek iletişim bilgilerini bırakmaları ve kayıt yaptırmaları gerektiğini vurgulayan Başkan Tunca “12. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ile 7. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı 14-18 Ekim tarihleri arasında Bursa TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenlenecek. Bizler de Kocaali olarak fuarı 16 Ekim Perşembe günü ziyaret edeceğiz. Fuara katılımda çiftçilerimizin mağdur olmamaları için yeterli sayıda araç kaldırmak durumundayız.

Bu sebeple fuarı ziyaret etmek isteyen çiftçilerimizin ön kayıt yaptırmalarını rica ediyoruz. Çiftçilerimiz 812 46 83 – 0530 565 24 13 numaralardan ya da Ziraat Odası’na bizzat müracaat ederek bilgi alabilir ön kayıt yaptırabilirler” dedi.Erman CİNASOĞLU
Anahtar Kelimeler
Odadan Fuara Davet
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kilosu 17 Lira
Kocaali bölgesindeki sorumlu olduğu orman alanlarında gençleştirme ve sıklık bakım çalışmalarını...

Haberi Oku