FLAŞ HABER
Artık her şey internette
banner45
Kocaali Belediyesi vatandaşların, emlak vergisi, ilan vergisi, su borcu, kira geliri, çevre temizlik vergisi, ruhsat harcı, inşaat harcı gibi çok sayıda işlemi internet üzerinden takip edebilmesi ve bu işlemlerle ilgili ödeme yapabilmesi amacıyla bir süre önce altyapı çalışmasına başladığı e-belediye sistemini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, sistemin hizmet standartlarını yükselteceğini ifade etti. Açıklamasında kurumların çağdaş birer ofis olma yolunda ilerlediğini belirten Başkan Acar “Kocaali`ye en güzel hizmeti vermenin uğraşı içerisindeyiz. Belediyemiz de yepyeni bir anlayış tarzıyla hizmet vermeye başlayacak'' dedi.  

Acar''Bu sistemle belediye hizmetleri 3-4 kat hızlı gerçekleşecek. Çağın getirdiği hizmet anlayışını belediye olarak uygulayacağız. Bu kapsamda 7 gün 24 saat belediye işlemlerine ait her türlü bilgi sorgulanabilecek. Çünkü çağdaş Türkiye'nin çağdaş ilçesi Kocaali bunu hak ediyor'' şeklinde konuştu.Erman CİNASOĞLU
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

E-belediye faaliyete geçti
Kocaali Belediyesi tarafından alt yapı çalışmalarına yaklaşık bir ay önce başlanan e-belediye sistemi...

Haberi Oku