AKP'nin sırtından inin artık!

Bu güzelim ilçeyi 10 yıldır yönetenler, ilçenin başına geldiklerinde Karasu'nun nüfusu Kocaali'nin nüfusunun 2 katıydı, şu an 3 katı!!!

İlçe nüfusu yerinde durmakta bile zorlanırken, her yıl göç verirken, bu ilçe yanından baraj sebebi ile kalkan beldede ki halkı bile ilçede tutamadı. İktidarın gücünden 10 yıldır geçinenler ise bu durumdan hiç rahatsızlık duymadı. Devletimizin yaptığı Toki'ye fotoğraf koyup, Büyükşehir'in yaptığı tesisi "ben yaptım" diye halka lanse etmeye çalıştılar. 

2014 yılı yerel seçimleri öncesi 10 tane proje iddaa edip bunun sadece iki buçuğunu hayata geçirebildiler. Şimdi de kendilerini eleştirenleri genel siyasete çekip iktidar üzerinden nemalanmaya çalışıyorlar. İktidarı sömürmeyin, ihtiyaçlarınız doğrultusunda faydalanmaya çalışın. Karasu gibi, Hendek gibi, Sapanca gibi, Ferizli gibi.. 

Size çok samimi bir şey yazacağım, Sayın Cumhurbaşkanımız Kocaali'de yaşıyor olsa mevcut belediyeye oy vermez. Milli çıkarlar ilçenin çıkarları ile başlar. Kaybettiği taktirde 1 Nisan'da Kocaali'de olmayacak adaya oy verme Kocaali. 
Saygılarım ile...

YORUMLAR
Kadem Ali Öksüz
Kadem Ali Öksüz - 3 ay Önce

Başa geldiklerinde kocaali için çalışmış olsaydılar şimdi seve seve akp belediye başkan adayına oy verirdik inşAllah bu seçimden sonra bir tek göç edecek aile olacak

Sercan UÇAR
Sercan UÇAR - 3 ay Önce

Ağzına yüreğine sağlık abi 1 nisa kurluş günü olacak