01 - 03 Ocak 2021 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 31 Aralık 2020, 01, 02, 03 Ocak 2021 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

01 - 03 Ocak 2021 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi           :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 31.12.2020 günü M.B.(E.1976) isimli şahıs Yeni Bosna Caddesi üzerindeki 1. hemzemin geçitte kendi sevk ve idaresindeki 54 ADH ** plaka sayılı araca çarparak zarar veren araç sürücüsünden şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi          :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 30.12.2020 günü Orta Mahalle Ulus Caddesi üzerinde sevk ve idaresindeki 54 ABB ** plaka sayılı motosikletle tek taraflı yaralamalı trafik kazasına karışan S.Y.(E.1990) isimli şahıs kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi           :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 30.12.2020 günü Korucuk Mah. Cevat Uncuoğlu Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 FG ** plakalı araç sürücüsü T.Ç.(E.1985) isimli şahsın 1,01 promil alkollü olduğu olduğu tespit edilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi             :İŞ KAZASI
Olay Özeti: 28.12.2020 günü Erenler Mahallesi 12** Sokak adresinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki C.A.(E.1991) isimli şahıs baskı yapan tamburu aparattan çıkarırken elinden hafif şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi          :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 31.12.2020 günü Arifbey Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde E.C.A.(E.1998) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ABN ** plaka sayılı araç ile Y.Ö.(E.1991) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 AAT ** plaka sayılı motosikletin karıştığı kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi           :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti           :    30.12.2020 günü Başpınar Mah. Başpınar Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 14 AAZ ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli N.S.(E.1988) isimli şahsın 1,70 promil alkollü olduğu tespit edilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi        :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti            :    31.12.2020 günü Akova Mah. 1010. Caddesi üzerinde durdurulan 54 PG ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli T.Ö.E.(E.1981) isimli şahsın 1,74 promil alkollü olduğu tespit edilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi           :İŞ KAZASI
Olay Özeti: 31.12.2020 günü meydana gelen İş Kazası sonucu yaralanan Müşteki M.S.(E.1971)'nin hastaneye getirildiği, şahıs hakkında adli rapor düzenlendiği ve ileri tedavi için bir üst kurula sevk edildiğinin bildirilmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi           :İŞ KAZASI
Olay Özeti        :    31.12.2020 günü Müşteki M.S.(E.1994) isimli şahıs tadilat işleri için çalışmaya başladığını, yapıştırmakta oldukları mermerden bir parçanın koparak kafasına düşmesi sonucu yaralandığını olay ile ilgili kimseden davacı veya şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SÖĞÜTLÜ 
Olay Adi           :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 31.12.2020 günü Gündoğan Mah. Çevreyolu Caddesi üzerinde 54 AAT **, 54 UG ** ve 34 RU ** plaka sayılı araçların karışmış olduğu zincirleme kazada 34 RU ** plaka sayılı araç sürücüsü olan B.İ.(K.1998) isimli şahsın yaralandığının bildirilmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi            :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti:  01.01.2021 günü M.S. isimli şahıs ikametinin önünde park halinde bulunan 06 BY* plaka sayılı aracına çarparak zarar veren araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi            :KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 01.01.2021 günü B.K. isimli şahıs alış veriş yaptığı esnada çantası kaybettiğini, çantanın içerisinde evinin anahtarı, 30-40 TL civarı nakit para ve cep telefonunun olduğunu beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi            :TAKSİRLE YARALAMA 
Olay Özeti: 01.01.2021 günü M.U. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 AEJ ** plaka sayılı kamyonetin Alifuatpaşa Mahallesi D-650 Karayolu üzerinde direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu bariyerlere çarparak kaza yaptığı araç sürücüsünün Devlet Hastanesine getirildikten sonra ileri tetkik ve tedavisi için SEAH'a sevk edildiği bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi             :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti        :    01.01.2021 günü Yeni Mahalle 2054 Sokak üzerinde Ö.K. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 AEG**  plakalı motosiklet ile kaza yapması sonucu yaralandığı, şahsın ilerdi tetkik ve tedavisi için bir üst merkeze sevk edildiği bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi               :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti:  31.12.2020 günü Aziziye Mahallesi Ankara Caddesi Hastane Kavşağında durumundan şüphelenilerek durdurulan 81KJ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli B.D. isimli şahsın 2,36 promil alkollü olduğu tespit edilmiş olup, konu ile ilgili  tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti:
01.01.2021 günü meydana gelen İş Kazası ile ilgili A.T. isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada ayak bileğini burktuğunu ve hastaneye gittiğini olay ile ilgili kimseden şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
Birimi         :SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti          :   01.01.2021 günü Gazipaşa Mahallesi Özgürlük Caddesinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Mağdur L.T. isimli şahıs yürüdüğü esnada yere düştüğünü, bunun üzerine hastaneye gittiğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi          :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 02.01.2021 günü Güneşler Yeni Mahallesi Kuzey Terminal Kavşağında 54 FM *** plakalı araç sürücüsü A.F:(E.1974) ile bisiklet sürücüsü R.K.(E.1998) isimli şahsın karıştığı kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi      :İŞ KAZASI
Olay Özeti:   30.12.2020 günü meydana gelen İş Kazası ile ilgili Mağdur F.A.(E.1992) isimli şahıs iş yerinde taşlama yaptığı sırada makine tozunun sol gözüne gelmesi sonucu hafif şekilde yaralandığını olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi            :İŞ KAZASI
Olay Özeti: 22.12.2020 günü meydana gelen İş Kazası ile ilgili Müşteki S.A:(E.1983) isimli şahıs iş yerinde çalıştığı sırada hafif şekilde yaralandığını, götürüldüğü hastanede yapılan tedavisinin akabinde taburcu edildiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi              :İŞ KAZASI
Olay Özeti: 28.12.2020 günü meydana gelen İş Kazası sonucunda Mağdur R.S.(K.1995) isimli şahsın parmağından hafif şekilde yaralandığı, kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığı anlaşılmış konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi       :İŞ KAZASI
Olay Özeti: 30.12.2020 günü Mağdur D.K.(K.1977) isimli şahıs iş yerinde makineleri temizlediği esnada ayağının boşluğa geldiğini ve sol ayak bileğinin şişmesi sonucu hastaneye gittiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.            

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi          :İŞ KAZASI
Olay Özeti       : 24.12.2020 günü meydana gelen İş Kazası ile ilgili Müşteki V.Ç.(E.1969) isimli şahsın çalıştığı sırada hafif şekilde yaralandığı, götürüldüğü hastanede yapılan tedavisinin akabinde taburcu edildiği, kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığı anlaşılmış konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi            :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:  21.12.2020 günü Kemalpaşa Mahallesi Darboğaz Sokak üzerinde Müşteki A.İ.Ş.(E.1991) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan motosikletten düşmesi sonucu hafif şekilde yaralandığı, kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığı anlaşılmış konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi     :KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 03.01.2021günü Müşteki M.D. isimli şahıs cep telefonunu Serdivan bölgesinde kaybettiğini tam olarak nerede kaybettiğini bilmediğini telefonunun bulunduğu takdirde tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi       :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti        : 03.01.2021 günü Kuruçeşme Mahallesi Kurtuluş Cadddesi üzerinde 34 DBG ** plakalı araç ile 54 T** plakalı ticari aracın karıştığı yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 03.01.2021 günü meydana gelen olay ile ilgili F.Y. isimli şahsın Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk olduğu, şahsın hayati tehlikesinin olamdığı bilgisi alımış, Cumhuriyet Savcısına bilgi verilmiş olup alınan talimatlar doğrultusunda tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER