04 Kasım 2020 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 04 Kasım 2020 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

04 Kasım 2020 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

1.    Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi          :KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 04.11.2020 günü S.Y. isimli şahıs ikametinden çıktığını Güllük Mahallesinde bulunan iş yerine gittikten bir müddet sonra cep telefonunun yanında olmadığını fark ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

2.    Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi          :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 04.11.2020 günü Küpçüler Mah. Karasu Yolu Cad. üzerinde meydana gelen trafik kazası olayı ile ilgili Mağdurlar R.D., B.D., Z.D. ve Müşteki C.D.'in hastanede tedavileri devam etmekte olup Şüpheli B.Ö. isimli şahsın beyanı alınarak gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

3.    Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi       :KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 04.11.2020 günü Müşteki Ö.G. isimli şahıs Yazlık Orta Mahalle'de bulunan inşaat alanında cep telefonunu kaybettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

4.    Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi            :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 04.11.2020 günü Arabacıalanı Mahallesi Çark Caddesi üzerinde araç sürücüsü E.B. ile motosiklet sürücüsü A.M.S. isimli şahsın karıştığı kazada motosiklette yolcu olarak bulunan Müşteki H.N.S. isimli şahsın hafif şekilde yaralandığı bildirilmiş, tahkikata başlanılmıştır.

5.    Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi        :KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 04.11.2020 günü Müşteki İ.Y. isimli şahıs telefonunu Başpınar Mahallesinde bulunan pazarda alışveriş yaptığı sırada kayıp ettiğini beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

6.    Birimi         :SAKARYA - KARAPÜRÇEK 
Olay Adi       :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 04.11.2020 günü Cumhuriyet Mah. Marmara Caddesi üzerinde 54PL** plakalı araç sürücüsü E.K. ile S.B. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan Pat Pat diye tabir edilen aracın karıştığı kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

7.    Birimi         :SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi       :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 03.11.2020 günü Güldibi Mahallesi Hasanpaşa Caddesinde Mağdur F.Z. isimli şahıs ikametinin merdivenlerinden inerken dengesini kaybetmesi sonucu düşerek başını yere vurduğunu, olay ile ilgili kimseden bir şikayetinin olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER