05 - 07 Ocak 2018 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 05 - 07 Ocak 2018 tarihlerinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar ektedir. Kamuoyuna duyurulur. 

05 - 07 Ocak 2018 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA kocaali
Olay Özeti                                : 05.01.2018 günü Şüpheli Y.G.(E.1998) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 34 NP ** plaka sayılı aracı ile Güneşler Mah. Ankara Caddesi üzerinde seyir ettiğini, Çevreyolu istikametine dönüş yapacağı esnada yaya Müşteki H.A.(K.1957) isimli şahsa çarpması neticesi kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, Müşteki şahsın hastanede Hayati Tehlike Kaydı ile tedavisine devam edildiğinden dolayı beyanı alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                :   05.01.2018 günü Müşteki F.K.(K.1969) isimli şahıs çantasında bulunan oğluna ait Hollanda Devletinden almış olduğu nüfus cüzdanını kaybettiğini, nüfus cüzdanını kullananan ve bulup yetkili mercilere teslim etmeyen şahıs veya şahıslardan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 04.01.2018 günü Müşteki S.T.(K.1980) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 TK ** plaka sayılı araç ile seyir ettiğini, Dağdibi Mahallesi Karasu Yolu okulu civarında direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza yaptığını, boynunda şişme oluşması üzerine tedavisi amaçlı Toyota hastanesine giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :ZEHİRLENME
Olay Özeti                                : 03.01.2018 günü Karaman Mahallesi 1416 Ada sayılı yerde meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili 2015 doğumlu M.G.(K.2015) isimli çocuğun evde babaannesine ait ilaçtan içmesi üzerine babası Müşteki C.G.(E.1980) tarafından Hastaneye götürüldüğü, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk bölümüne sevk edildiği anlaşılarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti                                : 05.01.2017 günüçMüşteki S.Y.(K.1994) isimli şahıs 34 DLY ** plakalı aracını Korucuk Mahallesi 1711 ada yanında bulunan otoparka park ettiğini, daha sonra aracının yanına gittiğinde hasar verilmiş olduğunu gördüğünü, aracına hasar veren şahıs yada şahıslardan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti                                : 05.01.2018 günü Kemalpaşa Mah. Medeniyet Bulvarı Orman yolu üzerinde meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili durdurulan 10 BR ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli A.G.(E.1984) isimli şahsın ifadesi alınarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi                      :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti                                :    03.01.2018 günü meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili Müşteki O.A.(E.1978) isimli şahıs oğlu S.A.(E.2001)'nın Hacıoğlu Mah. Manolya Sok. sayılı yerde ikamet eden arkadaşının yanına gideceğim diyerek evden ayrıldığını ve bir daha eve geri dönmediğini, oğlunun bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                :    03.01.2018 günü Y.Ç. isimli Fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki O.B.(E.1990) isimli şahıs makinada çalıştığı sırada parçanın kayması neticesi elinden yaralandığını, götürüldüğü Hastanede gerekli tedavisinin yapıldığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 02.01.2018 günü 1. OSB de bulunan A.Ç. isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki N.Ö.(E.1986) isimli şahıs iş yerinde yürüdüğü sırasında ayağının takılması sonucu yere düşerek hafif şekilde yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - KARAPÜRÇEK 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 05.01.2018 günü meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki M.A.E.(E.1988) isimli şahıs Fabrikada levha dilme bölümünde çalıştığı sırada biten ruloyu değiştirmek istediğini, sol orta parmağının sıkışması sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 04.01.2017 günü Müşteki S.T.(K.1970) isimli şahıs İncilli Mahallesi Atatürk Bulvasında bulunan N.T. isimli mağazada çalışırken ayağını burkması sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi                      :ŞÜPHELİ ÖLÜM
Olay Özeti                                : 05.01.2018 günü Kaynarca İlçesi Orta Mah. Yıldız Sok. sayılı adreste meydana gelen Şüpheli Ölüm olayı ile ilgili Aile Sağlığı Merkezinde Uzman Doktor olarak görev yapan M.S.(E.1969) isimli şahsın ikametinde annesi tarafından hareketsiz olarak bulunması üzerine olay yerine gelen 112 ekiplerince şahsın EX olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 05.01.2018 günü Müşteki A.Y.(E.1979) B. isimli fabrikada bakım bölümündü çalıştığını, arıza meydana geldiğinin bilgisi üzerine Ürün elevatörü makinesinin üst kapağını açtığını, yaptığı çalışmada arızaya neden olan parçayı gördüğünü, parçayı takmaya çalışırken kapağın eline düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - TARAKLI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 04.01.2018 günü Taraklı Yusufbey Mah. sayılı yerde meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki Ş.E.(E.1999) isimli şahıs malzeme taşıdığı sırada projöktör lambasını farketmeyerek çarpması sonucu gözünden yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 02.01.2018 günü saat:22.00 sıralarında Profesör Dr. Sabahattin Zaim Bulvarı İnci Park civarında E.Ç.(K.1977) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 B *** plakalı aracı ile seyir halinde bulunduğu esnada aracın direksiyonunun birden kilitlenmesi neticesinde orta refüjde bulunan elektrik direğine çarparak yaralandığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak, Hasarlı Kazası, Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü saat:13.00 sıralarında M.Ş.(E.1990) isimli şahsın çalıştığı firmaya ait 54 EB *** plaka sayılı aracı ile 06.01.2018 günü saat:07.20-07.25 arasında Mithatpaşa Mah. Ulu Sokak Ulu camii karşısında seyir halinde bulunduğu esnada plakasını alamadığı beyaz renkli Mitsubishi L 100 marka aracın sağından geçerken aracına sürttüğünü ve olay yerinde durmayarak ayrıldığını, şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 04.01.2018 günü meydana gelen iş kazası ile ilgili N.Y.(E.1971) isimli şahıs 04.01.2018 günü saat:09.00 sıralarında çalıştığı iş yerinde kanala düşmesi sonucu yaralandığını, her hangi bir dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                :  03.01.2018 günü saat: 13.00 sıralarında Karaman Mahallesi M.M. içerisinde Müşteki S.S.(E.1989) isimli şahıs buzdolabına yerleştirmek amacıyla altılı soda paketini açtığı sırada bir soda şişesinin kırık olmasından dolayı sol işaret parmağından yaralanmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 04.01.2018 günü saat:13.00 sıralarında meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki H.Y.(E.1972) isimli şahıs Kaynarca çevre yolunda menfez temizliği yaptıkları esnada ıslak olmasından dolayı kayıp yaralandığını, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 05.01.2018 günü saat:11:00 sıralarında Arifbey Mahallesi Şht Mustafa Sezer Caddesi üzerinde bulunan inşaat alanında meydana gelen iş Kazası olayı ile ilgili olarak, müşteki S.K.(E.1959) birinci katın kalıbını çaktığı sırada kalıp malzemelerinin uç kısmın bastığında malzemelerin çakılı olmaması nedeniyle bastığı tahtanın kalkmasıyla dengesini kaybetip yaklaşık 3,5 metre yükseklikten aşağıya ayaklarının üzerine düştüğünü, 112 ile hastaneye gittiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE  
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak, Hasarlı Kazası, Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti                                :  05.01.2018 günü saat 23:14 sıralarında Tem Otoyolu Sakarya Gişelerinde bulunan uygulama noktasında durdurulan 14 BS *** plakalı aracın sürücüsü E.D.(E.1968) isimli yapılan alkol testinde 1,56 promill alkollü olduğu tespit edilmiş olup, tahkikat evrakları ikmalen gönderilecektir.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 06.01.2017 günü saat:18:40 sıralarında Arifiye Hanlıköy Mah. Tütün Sokak üzerinde meydana gelen olay ile ilgili yaya N.A.(K.1944) isimli şahsa yeğeni S.K.(E.1993) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 KY *** plakalı aracıyla geri manevra esnasında çarpması sonucu meydana gelen trafik kazası ile ilgili tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak, Hasarlı Kazası, Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü saat: 19.00 sıralarında Erenler Yeşiltepe Mahallesi 8017 Sokakta kaldırım üzerinde A.A.(E.2007) isimli şahsa E.M.(E.1991) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 34 HE ***9496 plaka sayılı aracıyla çarpması sonucu A.A.'nın Hayati Tehlike arzetmeyecek şekilde yaralanmasıyla meydana gelen olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 

Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü saat 11.52 sıralarında Beşköprü Mahallesi D100 Karayolu Karabıyık Sokak Kesişimi Adapazarı istikametinde meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili R.C.(K.1987)'nin sevk ve idaresindeki 54 DB *** plakalı aracın D100 karayolu İzmit Adapazarı istikametinde seyir halindeyken, Beşköprü Mahallesi Karabıyık sokaktan gelen bir aracın aniden kendi şeridine çıkması sonucu frene basıp sağa kırarak yoldan çıkmasıyla meydene gelen trafik kazası ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                : 04.01.2018 günü saat:18.40 sıralarında Müşteki O.A.(E.1995) isimli şahsın İlçemiz Başpınar Mahallesi Bağdat Caddesi Yeşilvadi Köy Minübüsleri durağının olduğu yerde cep telefonunun kayıp olması olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü saat 12.00 sıralarında müracaatta bulunan G.D.(K.1974) isimli şahıs 05.01.2018 günü saat 16.00 sıralarında Venüs marka cep telefonunu kaybettiğini beyanla etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü saat 08:50 sıralarında Konak Mahallesi Sakarya Caddesi Karasu yolu kavşağında Karasu istikametinden gelen sürücülüğünü C.A.(E.1963) isimli şahsın yaptığı 54 EB *** plakalı araç ile Adapazarı istikametinden gelen sürücülüğünü K.K.(E.1964) isimli şahsın yaptığı 54 TC *** plakalı aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazası ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 06.01.2017 günü saat 16:00 sıralarında meydana gelen olay ile ilgili Mağdur İ.D.(E.1991) isimli şahıs 54 RC *** plakalı motoruyla seyir halindeyken önüne çıkan köpeğe çarpması sonucu dengesini kaybederek düştüğünü beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SÖĞÜTLÜ 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak, Hasarlı Kazası, Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü saat:04:45 sıralarında Camicedit Mah.Atatürk Caddesi sayılı yerde N.H.İ.(K.1995) isimli şahsın sevk idaresindeki 54 GB *** plakalı araç ile seyir halinde iken direksiyon hakimiyetini kaybedip gidişe göre sol tarafta bulunan evin duvarına çarpma neticesi meydana gelen yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazasında N.H.İ. ve E.K.(E.1995) isimli şahıslar yaralanmış olup, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti                                : 07.01.2017 günü Maltepe Mah. Orhangazi Cad. sayılı yerde Şüpheli G.D.(E.1995) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 TH ** plakalı aracı 1,47 promil alkollü olarak kullandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti                                : 07.01.2018 günü Yazlık Kavşağında meydana gelen kaza olayı ile ilgili 54 NE ** plakalı araç sürücüsü Müşteki/Şüpheli B.Ç.(E.1984) isimli şahsın yaralanarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldığı, şahsın 1,73 promil alkollü olduğunun bildirilmesi üzerine konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti                                : 07.01.2018 günü Tepekum Mah. Sakarya Cad. sayılı yerde Şüpheli K.G.(E.1993) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 06 AY ** plaka sayılı aracı 1,32 promil alkollü olarak kullandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti                                : 07.01.2017 günü Müşteki S.U.(E.1987) isimli şahıs çalıştığı şirket adına kayıtlı kiralık 34 GT ** plakalı aracını ikametine yakın bir yere park ederek ayrıldığını, daha sonra aracının yanına gittiğinde aracına zarar verilmiş olduğu gördüğünü, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :ŞÜPHELİ ÖLÜM
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü Semerciler Mahallesinde ikametinde EKS vaziyette bulunan M.S. ( E. 1977)  isimli şahıs ile ilgili Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti                                : 07.01.2018 günü Otuzikievler Mahallesi Beşköprü Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 D ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli B.Ü.(E.1975) isimli şahsın yapılan alkol muayenesinde 1.25 promil alkollü olduğu anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 07.01.2018 günü Arabacıalanı Mahallesi Sultan Sokak sayılı yerde meydana gelen kaza olayı ile ilgili Şüpheli/Müşteki Ş.A.M.(E.1995) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 HT ** plakalı aracın Müşteki/Şüpheli M.E.(E.1986) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ES ** plakalı araç ile çarpışması neticesi 54 ES ** plakalı araçta bulunan sürücü M.E. ile Müşteki N.E.(K.1985) isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü Arabacıalanı Mah. Eski Kazımpaşa Cad. sayılı yerde bulunan kavşakta meydana gelen kaza olayı ile ilgili Müşteki H.K.(E.1983) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 B ** plakalı araç ile Şüpheli/Müşteki E.Ö.(E.1976) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 TV ** plakalı aracın çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 05.01.2018 günü Müşteki E.K.(E.1990) isimli şahıs Otuzikievler Mahallesi Kardelen Sokak sayılı yerde bulunan inşaatta su tesisatı için makine ile delik açtığı esnada dengesini kaybederek 1. kattan aşağıya düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti                                : 07.01.2018 günü Otuziki Evler uygulama noktasında meydana gelen olay ile ilgili durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 EYL ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli E.K.(K.1994) isimli şahsın 1.09 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 03.01.2018 günü T.P.G.D. isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Y.A. isimli şahıs atık malzemeleri kamyona yüklediğini sırada demir parçasının ayağına düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 05.01.2018 günü A.F. isimli fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki Y.G.(E.1987) isimli şahıs fabrikada CNC makinasının freze kısmına parmağını kaptırması sonucu yaralandığını, Hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.                                            

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 02.01.2018 günü E.K. isimli fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki O.Z. isimli şahıs fabrikada sac levhayı taş motoru ile keserken fırlayan parçanın omzuna çarpması sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu olay ile ilgili kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.                                            

Birimi         :SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                :  07.01.2018 günü GSP Mahallesi Bahariye Sokak Geyve adresinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Mağdur H.E.(E.2000) isimli şahıs ikametinde sobayı tutuşturmak için uğraştığı esnada sobanın parlaması ile yaralandığını, olay ile ilgili şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi                      :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti                                :  07.01.2018 günü Müşteki E.T.(E.1974) isimli şahıs kızı M.T.(K.1998)'nin ablasına gidiyorum diyerek evden ayrıldığını ve o saatten sonra kızından haber alamadığını, kızının başına kötü bir şey gelmesinden korktuğunu, kızının bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi                      :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti                                : 07.01.2018 günü Müşteki H.P.(E.1969) isimli şahıs Yalı Mahallesinde bulunan dairesine geldiğinde yerlerin, duvarların ve eşyaların is içersinde olduğunu gördüğünü, evinde zarar oluşmasına neden olan şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 07.01.2018 günü Müşteki Ö.Ü.(K.1980) isimli şahıs Karakol Caddesinden Atatürk Bulvarına doğru karşıdan karşıya geçerken bir aracın kendisine çarpması sonucu sağ kolu üzerine düşerek yaralandığını, araç sürücüsünün kendisini hastaneye götürdüğünü, olay ile ilgili olarak kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti                                : 06.01.2018 günü Yenice Mahallesi Atatürk Bulvarı Dörtyol civarında meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli K.Ş.(E.1967) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 E ** plaka sayılı aracı ile park halinde bulunan 34 KY ** plaka sayılı araca çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, şahsın yapılan alkol kontrolünde alkollü olduğu tespit edilerek konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER