08 Ocak 2018 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 08 Ocak 2018 tarihinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar ektedir. Kamuoyuna duyurulur.

08 Ocak 2018 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesince O.O.(E-1966) isimli şahıs ile ilgili olarak Düşme konusundan dolayı düzenlenen İş Kazası raporundan dolayı temin edilen adı geçenin alınan beyanından beton kalıpçısı olarak çalıştığı inşaatta 04.01.2018 günü saat:15.45 sıralarında kalıp işi yaptığı esnada binanın 3. katından bir alt katına ayağının kayması neticesinde düşmesi ile meydana geldiği anlaşılmış olup, olayla ilgili tahkikata devam edilmektedir. kocaali

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                : 08.01.2017 günü müracaatta bulunan I.H.J.J.(E-1982) isimli şahsın Adapazarının bilmediği bir yerinde oğlu M.I.H.H.e ait pasaportu kaybettiğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 07.01.2018 günü B.R.Ö.(E-1994) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 BC ** plakalı araç ile A.Ç.(E-1973)'in sevk ve idaresindeki 54 D ** plakalı aracın Güllük Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde çarpışması sonucu meydana gelen yaralamalı trafik kazası ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 08.01.2018 günü Şirinevler Mahallesi Çetinli Sokak ile Selvinaz Sokak Kesişiminde R.A.(K-1969)'ın sevk ve idaresendeki 41 BP ** plaka sayılı araç ile İ.H.A.(E-1950)'un sevk ve idaresindeki 34 VDA ** plaka sayılı aracın çarpışması ve çarpışan araçlarda R.A.'ın sevk ve idaresindeki aracın savrularak yol kenarındaki yaya G.B.(K-1971)'ya çarpması ve şahsın hayati tehlike arz edecek şekilde yaralanması ile ilgili tahkikata başlanmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 02.01.2018 günü saat:09.30 sıralarında meydana gelen iş kazası olayında müşteki Y.A.(E-1962); fabrikada lastik palet bölümünde tezgah üzerindeki malzemeyi çekiçlerken sol el dürdüncü parmağına denk gelmesi sonucu yaralandığı, kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığı alınan ifadesinden anlaşılmıştır.                                            

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                :  08.01.2018 günü Saat:16.10 sıralarında Yeni mah. 2017 sk. üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Şüpheli G.K.(E-1965) alınan ifadesinde; sevk ve idaresindeki 54 TV ** plaka sayılı aracı ile Karasuya gitmek üzere Emniyet Müdürlüğü yakınındaki sokaktan geçtiği sırada sağdan park halindeki aracın önünden yola çıkan kız çocuğuna çarptığını ve arabasıyla hastaneye götürerek tedavi ettirdiğini, şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Olayla ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 

Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA - İŞ KAZASI
Olay Özeti                                :  06.01.2018 günü Müşteki H.T.(K-1989) isimli şahsın iş yerinde traktöre korna takacağı sırada metal parçasıyı sökerken kornanın yerinden fırlayarak sol eline çarpması neticesinde hayati tehlike olmaksızın yaralanması olayı ile ilgili düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir. 

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 08.01.2018 günü saat 20.25 sıralarında Kemalpaşa Mahallesi Üniversite Caddesi İmren House önünde meydana gelen Taksirle Yaralama olayında N.T.(E-1995)'ın sevk ve idaresindeki 54 HT ** plakalı motositletin Üniversite Caddesi üzerinde Serdivan istikametine seyir halinde iken E.Y.(K-1985)' ın sevk ve idaresindeki 54 AB ** plakalı aracın İmren House önünde park halinde iken aracını sağ istikamete dönüşü esnasında bu aracın ön kısmına çarpması neticesi yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş, motosiklet sürücüsü hayati tehlike oluşmayacak şekilde yaralanmış ve olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırılmış olup, tahkikata başlanmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                : 08.01.2018 günü saat 20.30 sıralarında M.K.(E-1998)' ın yaptığı müracaatta; faturası adına kesilmiş içinde babası A.K. ismine kayıtlı ve kendi kullanımında olan Asus Zenfone 2 Laser marka telefonu ile en son 08.01.2018 günü saat 18.00 sıralarında Kent Meydanı Civarında konuştuğunu ve daha sonra cebine baktığında telefonun olmadığını farketmiş, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, tahikata başlanmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                : 08.01.2018 günü saat:11:00 sıralarında G.A.(K-1989) isimli şahsa ait Samsung marka cep telefonunun kaybolması olayi ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi                      :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti                                :  08.01.2018 günü sat 20:30 sıralarında R.K.(E-1992) isimli şahıs, halen resmi nikahlı eşi olan ve birlikte yaşadıkları G.K.(K-1996) isimli bayan şahsın kayıp olduğunu ve bundan dolayı kayıp müracaatında bulunacağını beyan etmiş, tahkikata başlanılmıştır.      

Birimi         :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                : 08.01.2018 günü N.K.(K-1965) isimli şahıs; Semt Pazarında alışveriş yaparken Samsung marka cep telefonunu düşürdüğünü, daha sonra telefonunu bulamadığını, şikayetçi olmadığını beyan etmiş, hazırlanancak olan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER