10 Mayıs 2018 Sakarya Il Emniyet Asayis Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde, 10  Mayıs  2018 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

10 Mayıs 2018 Sakarya Il Emniyet Asayis Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 10.05.2018 günü saat 11:30 sıralarında Dağdibi Mahallesi Kaynarca Yolu üzerinde S.B.Ş.(E-1994) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 YS ** plakalı araç ile O.D.(E-1968)'un sevk ve idaresindeki 54 T ** plakalı aracın kaza yapması sonucu 54 T ** plaka sayılı aracın sürücüsü O.D. ve yolcu S.S.(E-1964) isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :KASTEN YARALAMA
Olay Özeti                                : 10.05.2018 günü Tığcılar Mahallesi Yeni Cami Sokak üzerinde meydana gelen Kasten Yaralama olayı ile ilgili intikal ettirilen 2 Irak uyruklu şahıs, tanımadıkları Irak uyruklu başka şahısların kavga ettiğini, kavgayı ayırmaya çalıştıkları esnada yaralandıklarını kimseden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişlerdir. Konuyla ilgili tahkikat devam etmektedir.

 Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 08.05.2018 günü saat:11:00 sıralarında Arifiye Artvin Sanayi 50. Sokak adreste faaliyet gösteren E.M. isimli iş yerinde çalışan Müşteki E.Ö.(E-1991) isimli şahıs iş yerinde kaynak işlemi yaparken gözlerini kaynak alması sonucu rahatsızlandığını, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.  kocaali

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti                                :  09.05.2018 günü saat: 16.15 sıralarında Tabakhane Mah. Sakarya Cad. Yunus Emre Parkı önünde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki F.S.(K-1998) isimli şahıs eve gitmek üzere minibüse bindiğini, Yunus Emre Parkı önüne geldiğinde ineceğini söylediğini, minibüs şoförünün durmadan kapıyı açtığını, dengesini kaybederek açık kapıdan düştüğünü ve minibüsün sağ arka tekerleği kolunun üzerinden geçtiğini ve kolunun kırıldığını, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş olup, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi                     :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                 :  09.05.2018 günü meydana gelen kayıp eşya konusu ile ilgili Mağdur E.D.(K-2003) isimli şahıs, 09.05.2018 günü saat 20:30 sıralarında çay kenarında gezerken Samsung Galaxy J7 marka cep telefonunun olmadığını fark ettiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                  : 10.05.2018 günü saat 16.05 sıralarında A.O.Y. Fabrikasında çalışan A.T.(E-1994) isimli şahıs, yem üretim makinasında yaptığı kontrol esnasında sıcak yem ham maddesinin yüzüne ve sol kulağına gelmesi sonucu yüzünde ve sol kulağında yanık oluştuğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını söylemesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                   :    10/05/2018 günü saat 00:30 sıralarında Sapanca'dan Adapazarı istikametine seyir halinde olan F.A.(E-1998) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 DD ** plakalı aracın Uzunkum Mahallesi Sakarya Caddesi üzerinde direksiyon hakimiyetinin kaybetmesi nedeni ile yoldan çıkarak tek taraflı yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş, kazada F.A. ve F.T.(E-1998) isimli şahıslar yaralanmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

SIRADAKİ HABER