12 Ocak 2021 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 12 Ocak 2021 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

12 Ocak 2021 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi         :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti              : Polis Merkezi Amirliğimize gelen H.G. isimli şahıs 11.01.2021 günü saat 17.15 sıralarında Ankara Caddesi üzerinde kendi sevk ve idaresinde bulunan 54 KP* plaka sayılı araca 06 GDR* plaka sayılı aracın çarptığını, çarpan şahsı tanımadığını ve bu şahsın aracın zararını yaptırmak için kendisini oyaladığını beyan etmiş olup gerekli tahkikata başlanmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi              :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti          : 12.01.2021 günü Pabuççular Mahallesi Adnan Menderes Caddesi A. Spor Salonu önünde meydana gelen taksirle yaralama (trafik kazası) olayı ile ilgili gerekli tahkikata başlanmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi           :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti            : Polis Merkezi Amirliğimize müracatta bulunan Y.K., şehirlerarası nakliye işini yaptığını. Sakarya Adapazarı Karaköy Mahallesi Setaltı Caddesi'nde bilmediği bir adrese 47 AAZ ** plakalı tırı ile hayvan getirdiğini ve hayvan getirdiği ahırın önündeki çamur zemine tırının saplandığını. Hayvanları getirdiği K. isimli şahsın tırı çekmek için bir kepçe çağırttığını ve kepçe ile kendi tırına bir ip bağladıklarını ve tırını çamur zeminden çıkarırlarken tırının tamponunun kırıldığını, zararının 3.000 (üçbin) TL olduğunu, zararını K. isimli şahsın karşılamadığını beyan etmesi üzerine gerekli tahkikata başlanmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi          :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                : T.T.K. alınan ifadesinde 112 ambulansında Acil Tıp Teknisyeni çalıştığını 12.11.2020 günü saat: 14.00 sıralarında midesi ağrıdığı için evdeki ilaçlarını içtiğini, uyandığında midesinde bulantı ve kusma hissi oluşunca kontrol amaçlı hastaneye gittiğini, sağlık durumun iyi olduğunu, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi         :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti          : 11.01.2021 günü saat:20.55 sıralarında Dilmen Mah. Sakarbaba Cad. üzerinde durdurulan 54 AH** plaka sayılı araç sürücü K.Ö.'ın yapılan alkol kontrolünde 1,27 promil alkollü olduğu tespit edilmiş olup, düzenlenen tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

Birimi               :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi           :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti          :    12.01.2021 günü saat 20.30 sıralarında Hacıoğlu Mahallesi 5003 Sokak No:* sayılı adreste meydana gelen Mala Zarar Verme konusu ile ilgili Müşteki E.Ö. isimli şahsın alınan beyanında, S.K.kendisinin dini nikahlı eşinin abisi olduğunu. S.K. isimli şahıs hakkında dün gece şikayetçi olduğunu ve bu gün saat 20.00 sıralarında ikametine gittiğinde evine zarar vermiş olduğunu tespit ettiğini. Konu ile ilgili olarak S.K. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat başlatılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi           :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti        : 12.01.2020 günü saat 11.00 sıralarında  Serdivan Arabacıalanı Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde meydana gelen yaralamalı trafik kazası ile ilgili hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderdilmiştir.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi           :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti            :    12.01.2021 günü saat.19.00 sıralarında İlçemiz Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı üzerinde sevk ve idaresi   S.Y. isimli şahıs aracı ile seyir halinde bulunduğu sırada aniden önüne çıkan O.K. isimli şahsa çarpaması neticesinde  yaralamalı kaza meydana gelmiş. Yaralı şahıs ilk müdahalenin ardından ileri tetkik için S.E.A.H.'a sevk edilmiştir. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi                  :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti             : 12.01.2021 günü saat:17.00 sıralarında Kaynarca devlet Hastanesine Bisikletten Düşme vakası ile getirilen  İ.A.B. isimli şahıs yapılan ilk tedavinin ardından Sakarya Hastanelerine Sevk edilmiş, konu ile ilgili C. Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi             :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti      :  12.01.2021 günü saat:14.29 sıralarında İdaremiz Kocaali Yalı mahallesi Karadeniz Sahil Yolu üzerinde karşıdan karşıya geçmek isteyen İ.G. isimli bayan şahsa  PTS görüntülerinden  34GAG** plaka sayılı olduğu anlaşılan C.A. adına ruhsatlı  aracın çarpıp olay yerinden ayrıldığı anlaşılmış, İ.G. olay yerine gelen 112 Acil ambulansı ile  Karasu Devlet hastanesine sevk dilmiş 34GAG** plaka sayılı aracı temin çalışmalarımız devam etmektedir. Tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi             :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti        : 12.01.2020 günü saat:18.10 sıralarında 112 ihbar otomasyonuna gelen ihbarda Cumhuriyet Mahallesi kamer market önü  yaralamalı trafik kazası olduğu bildirilmesi üzerine ekiplerimiz olay yerine sevk edilmiş. Yapmış oldukları araştırmada  U.Y. ismli şahıs motosiklet ile giderken plakası alınamayan kırmızı renkli toyoto marka araç ile çarpmak süretiyle yaralanmasına sebebiyet verdiği hiç durmaksızın orda ayrıldığı tespit edilmiş. Olayla ilgili alınan dr raporunda gözlem için SEAH sevki uygun  hayati tehlike mevcut geçiçi hekim raporu şeklindedir. Konuyla ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER