12 Şubat 2019 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 12 Şubat 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

12 Şubat 2019 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                : 12.02.2019 günü Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsünde meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki H.Y.(K.1960) isimli şahıs siyah el çantasını kayıp ettiğini, bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 12.02.2019 günü Yeni Mah. Sakarya Caddesi üzerinde Şüpheli Ü.D.(E.1988) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 T ** plakalı aracın ani firen yapması sonucu araçta bulunan Müşteki M.İ.(E.1977) isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 12.02.2019 günü Batakköy Mah. D-140 sayılı yerde M.A.(E.1976) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 FC ** plaka sayılı araç ile M.Ö.(E.1970) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 HV ** plaka sayılı motosikletin karıştığı kazada motosiklet sürücüsünün hayati tehlike kaydı ile hastaneye sevk edildiği bildirilmiş, konu ile ilgli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - GEYVE - Geyve Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                :  12.02.2019 günü Çeltikler Mahallesinde bulunan U.B. isimli iş yerinde meydana gelen iş kazası olayında Müşteki A.K.(E.1974) isimli şahıs yaralanmış, olay ile ilgili şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                : 12.02.2019 günü Hastanece Camikebir Mahallesinde bulunan U.K. isimli iş yerinde Müşteki S.A.(E.1981) isimli şahsın yaralanması sonucu hastaneye getirildiği ve şahsa adli rapor tanzim edildiğinin bildirmesi üzerine, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALANMA
Olay Özeti                                : 12.02.2019 günü Hastanece S.A.(E.2008) isimli çocuğun okulda düşmesi sonucu yaralanarak hastaneye getirildiği, şahsa adli rapor tanzim edildiği ve ileri tetkik ve tedavi amaçlı Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiğinin bildirmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 12.02.2018 günü Kaynarca Hastanene kavşağında U.B.(E.1987) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 VF ** plakalı araç ile seyir ettiğini, 54 VE ** plakalı araçla çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmesi üzerine konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                : 12.02.2019 günü Çayiçi Mah. İzmit Cad. üzerinde Sapanca istikametinden Kırkpınar istikametine seyreden 81 BP ** plakalı araç sürücüsü M.C.(E.1990) ile S.K.(E.1978) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 VU ** plakalı aracın karıştığı kaza olayı ile ilgili taralar birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER