15 Aralık 2020 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 15 Aralık 2020 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır.Kamuoyuna duyurulur.

15 Aralık 2020 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

Birimi:SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
Ş.Ö.'ün sevk ve idaresindeki 07 VA* plaka sayılı araç ile S.A.'ın sevk ve idaresindeki 54 RB** plaka sayılı aracın çarpışması neticesinde, 07 VA** plaka sayılı araçta bulunan F.Ö.'ün hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanması ile ilgili tahkikata başlanmıştır. 
Birimi:SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 
15.12.2020 günü saat 15:30 sıralarında Yenigün Mahallesi Karasu Caddesi üzerinde meydana gelen Yaralamalı Trafik kazası ile ilgili E.Ç. isimli yolcu hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış olup konu ile ilgili tahkikat devam etmektedir.
Birimi:SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi:MALA ZARAR VERME
Olay Özeti:
Polis Merkezi Amirliğine gelen A.D. isimli şahıs 14.12.2020 günü saat 18:50 sıralarında sevk ve idaresindeki 54 ADE ** plaka sayılı aracım ile Ozanlar Mahallesi Ünal Ozan Caddesinde seyir halindeyken, Açık Sokaktan çıkan plakasını alamadığı gri renkli sedan bir aracınkendi aracının sol ön kısmına çarparak durmadan yoluna devam ettiğini, çarpmanın etkisi ile aracının zarar gördüğünü ve aracına çarparak kaçan araç sürücüsünden davacı olduğunu bildirmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.
Birimi:SAKARYA - ADAPAZARI  
Olay Adi:KAYIP EŞYA
Olay Özeti:
Müşteki E.Ç. polis merkezimize yaptığı müracaat ile Karakamış Mah. bulunan ikametlerinde tadilat esnasında söktükleri elektirik sayacını kayıp ettiklerini ve eşyalarının kayıp olduğunu bildirmiştir.
Birimi:SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
15.12.2020 günü saat:11:30 sıralarında Arifiye Atatürk Caddesi g**y** önü tren geçidi yakınında meydana gelen olayda; N.C.  sevk ve idaresindeki H 7974 * yabancı plakalı araca F.K. sevk ve idaresindeki 54 LD * plakalı aracın arkadan çarpması sonucu maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiş, kaza sonrasında taraflar olay yerinden ayrılmaları akabinde evinde istirahatte bulunan F.K.'nın göğsünde ağrı hissetmesi nedeniyle kontrol amaçlı olarak hastaneye gitmesi neticesinde adli rapor tanzim edilmesi üzerine tarafların alınan ifadelerinde birbirlerinden şikâyetçi olmadıkları anlaşılmıştır. Düzenlenen evrak ikmalen gönderilecektir.
 Birimi:SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:     
15.12.2020 günü saat 11:30 sıralarında İlçemiz Başpınar Mahallesi Prof.Ayhan Kızıl Caddesi üzerinde sevk ve idaresi E.B. isimli şahsa ait 06 EV** plaka sayılı araç ile seyir halinde bulunduğu sırada sürücünün direksiyon hâkimiyetin kaybetmesi sonucu kaldırıma ve akabinde aydınlatma direğine çarpması sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.
Birimi:SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi:KAYIP EŞYA
Olay Özeti:    
15.12.2020 Günü saat 13:00 sıralarında Polis Merkezimize gelerek müracaatta bulunan N.K. isimli şahıs saat 11:20 sıralarında Hendek Y** K** Bankası Şubesinde işlem yaptığını, bankadan çıktıktan yaklaşık 10 dakika sonra kol çantasının içinde bulunan küçük el cüzdanının yerinde olmadığını farkettiğini,  konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir.
Birimi:SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
15.12.2020 günü saat 18:00 sıralarında Hızar Mahalle Fatih Caddesi üzerande meydana gelen yaralamalı trafik kazası ile ilgili olarak alınan talimatlar gereği tahkikata başlanılmıştır.
Birimi:SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti:
15.12.2020 günü saat 17:00 sıralarında Cumhuriyet Mah. Ziya Paşa Cad. Kaymakamlık arkası Yaralamalı Trafik Kazası olduğu şeklinde ihbar düşmesi üzerine bahse konu adrese intikal edilmiş. Olay yerinde yapılan inceleme ve görüşmede 54RK* plaka sayılı marka araç ile 54DU* plaka sayılı aracının çarpışması sonucu 54RK* plaka sayılı araç içerisinde bulunan İ.K. isimli şahsın başından yaralandığı anlaşılmış. İ.K. isimli şahsa olay yerinde yapılan ilk müdahaleden sonra şahıs Sakarya Toyota Hastanesine sevk olmuştur. Sürücülere yapılan alkol testinde C.Ö.'ün 136 promil alkollü olduğu tespit edilmiştir. Konu hakkında tahkikata başlanmıştır. 
Birimi:SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi:TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:
15.12.2020 günü saat:12.00 sıralarında Uzunkum Mahallesi Otoban üzeri İstanbul istikametinde 4 araçlı yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili T.İ. isimli şahıs idaresinde kullandığı 34 FY ** dorse plakalı, 34 NG* çekici plakalı aracı ile otoban üzerinden İstanbul istikametine orta şeritte gittiği esnada trafiğin durduğunu görmesi sonucu kendisinin de durduğunu, emniyet şeridinden gelen yabancı plakalı aracın yanında duran 59 AAF** plakalı araca çarptığını bunun sonucu olarak da 59 plakalı aracın da kendisine çarptığını kazadan dolayı yaralanmadığını aracında maddi hasar meydana geldiğini, şikâyetçi olmadığını beyan etmiştir. Kazada yaralanan tır sürücüsü A.I. isimli şahıs hastaneye sevk edilmiştir. Şahsın hayai tehlikenin bulunmadığı anlaşılmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 
Birimi:SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi:KAYIP EŞYA
Olay Özeti:
15.12.2020 günü Sapanca Polis merkezi Amirliğine gelerek Kayıp Eşya olayı ile ilgili olarak Müşteki olarak ifadesi alınan A.B. isimli şahıs 11.12.2020 günü cep telefonunu kaybettiğini beyan etmiş.  Tahkikata başlanılmıştır. 

 

Sakarya Valiliği Basın Şube

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER