17 Ekim 2019 Sakarya İl Jandarma Asayiş Raporu

İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 17 Ekim 2019 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur. 

17 Ekim 2019 Sakarya İl Jandarma Asayiş Raporu

ASAYİŞ OLAYLARI    :

1.    YÜKSEKTEN DÜŞME
Adapazarı-Acıelmalık Mahallesinde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü saat:10.00 sıralarında, Ş.T.(1989’d.lu/K) traktör kovasına çıkıp ceviz topladığı esnada dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle yere düşmesi sonucu hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

2.    KAYBOLMA (KAYIP ŞAHIS)
Taraklı-Avdan Mahallesinde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü saat:14.00 sıralarında, S.G.(1972’d.lu/K) ‘nin mantar toplamak için yaylaya gittiği ve bir daha dönmediği bildirilmiştir. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

3.    İŞ KAZASI (2 OLAY)
Hendek-Kargalıhanbaba Mahallesinde, 16 Ekim 2019 Çarşamba günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

4.    İŞ KAZASI (2 OLAY)
Geyve-Doğançay Mahallesinde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

5.    İŞ KAZASI (3 OLAY)
Arifiye-Adliye Mahallesinde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (3) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

6.    İŞ KAZASI (6 OLAY) 
Söğütlü-Soğucak Mahallesinde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü, çeşitli işyerlerinde çalışan (6) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.

7.    İŞ KAZASI (2 OLAY)
Akyazı-Kuzuluk ve Cumhuriyet Mahallesinde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü çeşitli işyerlerinde çalışan (2) kişi dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeniyle farklı yerlerinden hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
TRAFİK OLAYLARI    :

1.    TRAFİK KAZASI SONUCU TAKSİRLE YARALAMA
Kaynarca-Büyükyanık Mahallesinde, 17 Ekim 2019 Perşembe günü saat:14.00 sıralarında, K.A.(1966’d.lu/E) yönetimindeki araç ile seyir halindeyken dikkatsizlik ve tedbirsizlik nedeni ile menfeze çarpması sonucu meydana gelen kazada (2) kişi hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralanmıştır. Jandarma tarafından tahkikata başlanılmıştır.
    
Meydana gelen (1) trafik kazası olayında (-) şahıs ölmüş, (2) şahıs yaralanmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER