18 Ocak 2021 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 18 Ocak 2021 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

18 Ocak 2021 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

GÜNLÜK OLAYLAR BÜLTENİ
Birimi             :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi         :KAYIP EŞYA
Olay Özeti   R.Ş. isimli şahıs polis merkezimize gelerek Muğla ili, Ortaca ilçesinde kendisine ait cep telefonunu kaybettiğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

Birimi              :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi         :KAYIP EŞYA
Olay Özeti    18.01.2021 günü polis merkezimize gelen C.Y. isimli şahıs, yetkilisi olduğu şirkete ait 54 ZP** plakalı aracın ruhsatının kayıp olduğu gerekçesiyle müracaatta bulunmuş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi             :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi         :KAYIP EŞYA
Olay Özeti       : 14.01.2021 günü Müşteki K.K. Yenigün Mah. ……. sok. sayılı adreste bulunan yerin elektirik saatinin yerinde olmadığını elektirik sayacının bulunması halinde tarafına teslim edilmesini talep ettiğini. beyan etmesi üzerine gerekli tahkikata başlanmıştır.

Birimi               :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi            TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti           : 18.01.2021 günü Karakamış Mahallesi Sabahattin Zaim Bulvarı Şahin okulları karşısında meydana gelen Taksirle Yaralanma (Yaralamalı Trafik kazası) olayı ile ilgili olarak B.S. isimli şahıs sevk ve idaresinde olan 54 FJ ** plaka sayılı araç ile Camili Mahallesinden çarşı istikametine gitmekte iken Şahin okulları civarına geldiği esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek sol şeritten sağ şeride geçtiği kendisi ile aynı yönde seyir halinde olan A.Ç. sevk ve idaresinde olan 54 ZR ** plaka sayılı Belediye otobüsünün önünden geçerek yol kenarında bulunan bariyerlere çarparak kendi etrafında spin attığı otobüsün çarpması neticesi kazanın meydana geldiği, araç sürücüsü B.S. isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir

Birimi                 :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi            :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti  16.01.2021 günü saat:19:00 sıralarında Arabacıalanı Mahallesi Çark Caddesi sayılı yerde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki S.K. ile F.Y. isimli şahısların Serdivan Polis Merkezi'nde verdiği ifadede Konuyla ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını belirtmesi üzerine hazırlanan tahkikat evrakı ikmalengönderilmiştir.

Birimi                 :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi            :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti 15.01.2020 günü Ç.N.G. isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 LZ** plaka sayılı araç ile T.A. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 EG ** plaka sayılı motosikletin karıştığı kazada T.A. isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi               :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi           :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti  18.01.2021 günü Ö.P.' ın sağ el parmağından yaralandığı ve tedavi olduğu genel sağlık durumunun iyi olduğunun bildirilmesi üzerine konu günün nöbetçi Cumhuriyet Savcısına aktarılarak alınan talimatlar doğrultusunda tahkikat başlatılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER