23 Mayıs 2018 Sakarya Il Emniyet Asayis Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde  23 Mayıs 2018 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

23 Mayıs 2018 Sakarya Il Emniyet Asayis Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                :23.05.2018 günü Müşteki F.E.(E-1994) isimli şahıs, çalıştığı Ö.M. isimli iş yerinde eline kaynak teli batması nedeni ile yaralandığını, olay ile ilgili kimseden şikayeti olmadığını belirtmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti                                :23.05.2018 günü Müşteki A.G.(E-1966) isimli şahıs, 54 BT ** plaka sayılı motosikletinin ruhsatını bilmediği bir yerde kaybettiğini beyan etmesi üzerine konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                :08.05.2018 günü 1.O.S.B'de bulunan T.T. isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki A.A.(K-1998) masanın üstünü tinerli bezle silmek isterken tinerin gözüne sıçraması neticesi yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 

Olay Adi                      :İŞ KAZASI
Olay Özeti                                :16.05.2018 günü Müşteki H.T.(E-1985) yakıt pompası testini yaparken regülatör arasına parmağının sıkışması sonucu sol elinden yaralandığını, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                :23.05.2018 günü Serdivan İstiklal Mahalesi 2. Cadde ile Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı Kesişiminde bulunan kavşakta Müşteki/Şüpheli İ.A.(E-1997) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 BJ ** plaka sayılı araç ile Şüpheli/Müşteki A.E.K.(E-1980) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan aracın karışmış olduğu trafik kazasında Müşteki B.M.(E-1997) ve Ş.C.(K-1999) isimli şahısların hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA - MALA ZARAR VERME - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Trafik Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti                                :21.05.2018 günü saat:23.35 sıralarında Beşköprü Mahallesi Otuzikievler Caddesi ile Anıl Sokağın kesiştiği akıllı kavşakta Müşteki -Şüpheli K.K.(E-1995) isimli şahsın 54 B ** plaka sayılı aracıyla ilerlerken sağ taraftan plakasını görmediği motorsikletin aracına çarpması sonucunda kaza olayının meydana geldiği anlaşılarak konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.  

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi                      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                                :22.05.2018 günü saat:22.00 sıralarında Yeni Mahalle Sarılar Petrol İstasyonu karşısında 54 KB ** plakalı araç ile 54 KV ** plakalı aracın çarpışması sonucunda sürücüler ile birlikte 54 KV ** plakalı araçta yolcu olarak bulunan İ.K.(E-1996)'ın hafif yaralanması ile sonuçlanan kaza hakkında tahkikat başlatılmıştır.      

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER