24 Mart 2021 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 24 Mart 2021 tarihinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

24 Mart 2021 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi       : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti       : E.T.; 24.03.2021 günü Adnan Menderes Bulvarı üzerinde kullanmakta olduğu 34 SDE ** plakalı arkaç ile seyir halindeyken önünde bulunan 34 DPD *** plakalı aracın aniden u dönüşü yapması sonucu duramayarak sol arka kısımdan çarptığını, aracının ön tampon, kaput, sol çamurluğunun zarar gördüğünü beyan etmiş olup, tahkikata başlanmıştır.   

Birimi       :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi     : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti     : 24/03/2021 günü saat 02:40 sıralarında müracaatta bulunan M.H.A. isimli şahsın, 16 yaşındaki kızı M.A.'nın saat 16:00 sıralarında evinden çıktığını ve bir daha eve dönmediğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi     :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti      :   06.11.2020 günü saat 14:35 sıralarında meydana gelen Taksirle Yaralama olaı ile ilgili H.K. isimli şahıs hakkında adli vaka raporu düzenlendiği anlaşılmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi     : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti      : 20.03.2021 günü müracaatat bulunan Müşteki O.Ç. isimli şahıs kendisine ait 54GC*** plakalı aracının park halinde çizik lerin meydana geldiğni, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlatılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi      :İŞ KAZASI
Olay Özeti        : 26.01.2021 günü ***Orman Ürünleri isimli işyerinde meydana gelen İş Kazası ile ilgili Müşteki H.E. isimli şahıs 26.01.2021 günü işyerinde araca malzeme yüklediği esnada dalgınlık sonucu kafasını bagaj kapağına çarptığını beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.   

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi        :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti       :   26.01.2021 günü meydana gelen olayda M.Ü. isimli şahıs hakkında İş Kazası şeklinde adli vaka raporu düzenlendiği anlaşılmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi   :KAYIP EŞYA
Olay Özeti   : Polis Merkezine gelen F.Ş. isimli şahıs 24.03.2021 günü içerisinde 0543 690*** numaralı GSM hattının takılı olduğu Samsung Marka A31 model 3562**** İmei numaralı cep telelefonunu kayıp ettiğini bildirmesi üzerine tahkikata başlanmıştır.

Birimi       :SAKARYA - ADAPAZARI - Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi      : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti       : 24/03/2021 günü saat:19:30 sıralarında Maltepe mahallesinde meydana gelen trafik kazası ile ilgili E.K. ve A.K. isimli şahısların alınan beyanlarına istinaden konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SERDİVAN - Serdivan Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi   : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti     : 24.03.2021 günü Z.C. sevk ve idaresindeki 34 BJA *** plaka sayılı araç ile A.N.D. sevk ve idaresindeki 41 ABE *** plaka sayılı araç Arabacıalanı Mahallesi 548. Sokak ile Serhat Sokak kesişiminde kazaya karışmış, A.N.D. isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, tahkikata başlanılmıştır.

Birimi     :SAKARYA - SERDİVAN - Serdivan Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi      :KAYIP EŞYA
Olay Özeti      : 24.03.2021 günü müracaatta bulunan Y.Ç. isimli şahsın 24.03.2021 günü saat 06.30 sıralarında Serdivan Kemal paşa Mahallesi Üniversite Caddesi üzerinde bulunduğu esnada içinde 0538 896 **** numaralı hattının takılı olduğu Iphone 11 marka cep telefonunu kaşbettiğini beyan etmesi üzerine tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ERENLER - Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi  :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti   :  24.02.2021 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki S.Ç. isimli şahıs 24.02.2021 günü saat:07.45 sıralarında idaresindeki 54 ADD ** plakalı motosikleti ile Erenler Mahallesi Şehit İlhan Aras Caddesi üzerinde seyir halinde iken aniden motosikletinin arka tekerleği yerde bulunan buzlanma sebebiyle kaymaya başladığını ve dengesini kaybederek yere düştüğünü, ardından kendi imkanlarıyla hastaneye gittiğini ve herhangi bir şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi     :SAKARYA - ERENLER - Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi    :KAYIP EŞYA
Olay Özeti    :    24.03.2021 günü müracaatta bulunan Müşteki N.N. isimli şahsın saat 11:00 sıralarında gittiği Ç. Pazarında içerisinde ikamet izin belgesi, pasaport ve yaklaşık 1600-1700 TL paranın bulunduğu çantısını kaybettiğini beyan etmesi üzerine hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.        

Birimi         :SAKARYA - ERENLER - Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi     :BİSİKLET VE ELEKTRİKLİ BİSİKLET HIRSIZLIĞI
Olay Özeti     :  17.03.2021 günü saat:20.00 sıralarında Müşteki M.F.A.A. isimli şahsa ait Max marka elektrikli bisikletin Küpçüler Mahallesi 3003 Sokak üzerinden çalınması ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.    

Birimi         :SAKARYA - ERENLER - Dumlupınar Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi    :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti      :  21.02.2021 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki K.M.Ş. isimli şahıs 20.02.2021 günü saat:14.30 sıralarında idaresindeki 54 ABK *** plakalı motosikleti ile Erenler Mahallesi A. Sanayisinin arkasında bulunan sokak üzerinde seyir halindeyken aniden önüne bir kedi çıktığını ve bu kediye çarpmamak için fren yaptığını ancak motosikletinin ön tekerleği kaymaya başlayınca motosikletinden düştüğünü, sağ bileğinde ağrı hissedince hastaneye gittiğini ve herhangi bir şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

Birimi         :SAKARYA - SAPANCA - Sapanca Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi    :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti    :  04.03.2021 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak; Müşteki E.Ö. öz oğlu olan E.Ö.'ın okulda üzerine kale direği düşmesi neticesi yaralandığını, hastanede tedavisinin yapıldığını, sağlık durumunun iyi olduğunu, kimseden davacı veya şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.
Birimi         :SAKARYA - GEYVE - Geyve Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi    :KAYIP EŞYA
Olay Özeti    : 24.03.2021 günü saat 09.50 sıralarında müracaatta bulunan K.K. isimli şahıs, yaklaşık 1 yıl kadar öncesinde ev taşıdığını ve bu tarihten sonra ruhsatlı, Kral marka av tüfeğini kaybettiğini beyan etmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK - Hendek Şehit Ali Gaffar Okkan Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi      :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti     :24.03.2021 günü polis merkezine gelen Müşteki A.K., oğlu Ö.K.'nun kendimi öldürecem diyerek evden ayrıldığını, oğlunun polis marifeti ile bulunmasını istediğini, kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KARASU - Karasu Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi      :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti     : 24/03/2021 günü Karasu Tuzla ışıklarda K.Ö. isimli şahıs 54 PL *** plaka sayılı aracının kontrolünü kaybederek tek taraflı kaza yapmış, şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş,  tahkikata başlanmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - KARASU - Karasu Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi     :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti   : 24/03/2021 günü müracata gelen C.E. isimli şahıs Kuzuluk Mahallesi Ulubatlı Caddesi No.* sayılı ikametinin atık su gider borusunu A.E. isimli şahsın kestiğini, zararının ise yaklaşık 200 TL olduğunu, şikayetçi olduğunu beyan etmiş, tahkikata başlanmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - PAMUKOVA - Pamukova Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi    :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti    : 24/03/2021 günü Polis Merkezi Amirliğine gelen G.Ö. isimli şahıs; K.Y. isimli şahsın kendisinin öz kızı olduğunu ve kızının eşiyle tartışmalar yaşadığını ve evi terkettiğini, geri gelmediğini belirtmiş olup tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER