29 - 30 Aralık 2020 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 29-30 Aralık 2020 tarihlerinde meydana gelen ve sonucu alınan diğer olaylar aşağıya çıkartılmıştır. Kamuoyuna duyurulur.

29 - 30 Aralık 2020 Sakarya İl Emniyet Asayiş Raporu

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                  :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti                   : 29.12.2020 günü Kurtuluş Mahallesi Yıldız Caddesi üzerinde meydana gelen Yaralamalı Trafik kazası ile ilgili ekobüs sürücüsü A.T.(E.1950) isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi             :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti           : 29.12.2020 günü Yahyalar Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde S.C.(E.1996) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 M ** plakalı minibüsün Afgan uyruklu Ü.T. isimli şahsa çarpması sonucu meydana gelen kaza olayı ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi      :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti          : 29.12.2020 günü Müşteki N.D.(K.1981) isimli şahıs kızı N.D.'nın kayıp olduğunu, kızının hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi        :İŞ KAZASI
Olay Özeti          : 29.12.2020 günü Mağdur Ö.Y.(E.1975) iş yerinde bakım bölümünde çalışırken profilin sol ayağına düşmesi sonucu yaralandığını ve hastaneye gittiğini tedavisinin ardından taburcu olduğunu, kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi      :İŞ KAZASI
Olay Özeti          : 28.12.2020 günü Mağdur Ö.İ.(E.1983) isimli şahıs iş yerinde pres makinesinde parçayı açmaya çalıştığı esnada serçe parmağından yaralandığını, hastaneye gittiğini ve tedavisinin ardından taburcu olduğunu, kimseden davacı ve şikâyetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi        :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti        : 29.12.2020 günü Fatih Mah. Karasu Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 41 RS ** plaka sayılı araç araç sürücüsü O.A.(E.1992) isimli şahsın 1.96 promil alkollü olduğu tespit edilmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi         :KAYIP EŞYA
Olay Özeti     :  29.12.2020 günü Müşteki S.A.(E.1994) isimli şahıs Başpınar Mah. Şehit Ziya Korkmaz Caddesi üzerinde Huwai Mate 10 Lite marka gri renkli telefonunu kaybettiğini, telefonunun bulunarak kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi         :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti          : 29.12.2020 günü Müşteki B.G.(E.1976) isimli şahıs kızı Z.G. nin kayıp olduğunu, kızının hayatından endişe ettiğini ve bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.  
Birimi         :SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi                      :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti                                :
29.12.2020 günü Merkez Mah Mehmet Akif Ersoy Cad. üzerinde durdurulan araç sürücüsü Şüpheli B.B.(E.1976) isimli şahsın 1,27 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi        :İŞ KAZASI
Olay Özeti            :    29.12.2020 günü Mağdur S.A.(E.1986) isimli şahıs dökümhanede çalışırken dökümhane potalarının altında bulunan metal parçasının üzerine basması sonucu ayağının kaydığını ve sırt üstü düştüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi       :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti           :  30.12.2020 günü Polis merkezimize müracatta bulunan S.Ç. isimli şahıs üç tekerlekli bisikletini ikameti önüne park ettiğini, plakasını alamadığı bir kamyonetin bisikletine çarpıp sürüklediğini beyan ederek şikayetçi olmuş tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi             :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti            : 30.12.2020 günü Orta Mahalle Karaağaç Caddesi **isimli iş yerinin önünde meydana gelen yaralamalı trafik kazası ile ilgili olarak gerekli tahkikata başlanmıştır. 

Birimi         :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi        :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti             : 30.12.2020 günü saat 07.45 sıralarında İsmet İnönü Caddesinde meydana gelen yaralamalı trafik kazası ile alakalı S.G. isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaranalmış olup, konu  ile ilgili tahkikata başlanmıştır. 

Birimi          :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi          :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti           :  30.12.2020 günü Polis merkezimize intikal eden olayda M.Ö. isimli şahsın 273 promil alkollü olarak araç kullandığı anlaşılmış tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi        :MALA ZARAR VERME
Olay Özeti          : 30.12.2020 günü saat 00.20 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi Ada Caddesi üzerinde bir şahsın araçlara balta ile zarar verdiğinin bildirilmesi üzerine görevlilerimizce olay yerinde 54 YD* ve 34 MKS* plakalı araçlarda maddi zarar geldiğini görülmüş, Araç sahipleri olan A.Ö. ve İ.S. araca zarar veren kişi yada kişilerden şkayetçi olduklarını beyan etmişlerdir. Yapılan araştırmada araçlara zarar veren kişinin M.K. isimli şahıs olduğu tespit edilmiş olup, konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi         :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti         : 30.12.2020 günü saat 08.50 sıralarında Eşme Mahallesi D150 karayolu üzerinde O.K. idaresindeki 54 EM** plaka sayılı kamyonun tali yoldan ana yola çıkmak isterken Taraklı istikametinden Adapazarı istikametine seyir halinde olar K.Ü.'ın idaresindeki 14 DC ** plaka sayılı araca yandan çarpması sonucu meydana gelen kazada K.Ü. isimli şahıs hafif bir şekilde yaralanmıştır. Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi           :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti           :    30.12.2020 Günü saat:12.00 sıralarında M.T. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 KP** plaka sayılı traktörün Mağdur  H.A. isimli çocuğun kullandığı bisiklete çarpması sonucu H.A. hafif şekilde yaralanmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi         :KAYIP EŞYA
Olay Özeti          :    30.12.2020 günü müracaatta bulunan Müşteki Ş.T. isimli şahsın bulundurma ruhsatlı silahına ait ruhsatını 29.12.2020 günü saat:12:00 sıralarında çarşı merkezinde dilekçe yazdırmak için dolaşırken kaybettiğini, tüm aramalarına rağmen bulamadığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.  Konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi         :SAKARYA - KARASU 
Olay Adi         :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti            : 30/12/2020 günü haber merkezinden gelen Kabakoz Mahallesi Mevlana Cad. **isimli iş yeri önünde meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası konusuyla ilgili olarak  19 BB** plaka sayılı aracı kullanan M.A. isimli şahsın yolda yürüyen H.Ö. isimli şahsa çarptığı, H.Ö. isimli şahsın gerekli tetkik ve tedavisi için Karasu Devlet Hastanesine götürüldüğü, şahsın hayati tehlikesinin olmadığı anlaşılmış. Tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER