Jandarmadan Operasyon

Jandarma Erenler- Çaybaşıyeniköy Mahallesinde dün sabah saatlerinde operasyon yaptı. Operasyonda 6 gözaltı, çok sayıda yasadışı malzemeye el konuldu.

Jandarmadan Operasyon

Jandarma Erenler- Çaybaşıyeniköy Mahallesinde dün sabah saatlerinde operasyon yaptı. Operasyonda 6 gözaltı, çok sayıda yasadışı malzemeye el konuldu. kocaali

ASLI ÇAM
Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, dün sabah saatlerinde operasyon düzenledi. Erenler İlçe Jandarma Komutanlığı personelinin de katılımıyla İstihbarat ve KOM Şube Müdürlüğüne bağlı Narkotik timleri Uyuşturucu Arama Köpekleri eşliğinde şüpheliler T.Ç, E.Ç., M.Ç., R.G., H.K. ve S.K. ya ait adreslerinde mahkemeden alınan arama kararına ile arama yapıldı.  Evlerde yapılan aramalarda  1 Adet Smith Wesson marka Ruhsatsız Yarı otomatik av tüfeği, 1 Adet Zoraki Mod 925 marka Ruhsatsız Kuru Sıkı Tabanca ve 2 adet şarjör,  100 Adet 9 mm Çapında Kurusıkı tabanca fişeği, 7 kök Hint Keneviri bitkisi, 1 kg. 488 Gram Kubar Esrar Maddesi ile çok sayıda değişik nitelikte uyuşturucu hap bulunarak el konuldu.


SOBA ATARKEN YAKLANDILAR
Baskın sırasında şüpheliler ellerinde bulunan uyuşturucu hapları yanan sobaya attılar. Uyuşturucu hapların yanarken çıkarmış olduğu kokuyu fark eden Jandarma sobanın içindeki uyuşturucuya da el koydu. Olayla ilgili Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek alınan talimat doğrultusunda şüpheliler R.G., S.K. ve H.K isimli şahıslar ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Diğer Şüpheliler E.Ç., M.Ç. ve T.Ç. isimli şahıslar hazırlanan tahkikat evrakları ile yarın Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edileceği öğrenildi.

Aslı ÇAM

SIRADAKİ HABER