Sakarya için 03 AĞUSTOS 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 03 Ağustos 2017 tarihinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar ektedir. 

Sakarya için 03 AĞUSTOS 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti : 03.08.2017 günü Güllük Mahallesi Koru Sokak üzerinde, Şüpheli M.İ.(E-1956) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 NE ** plakalı otomobil ile seyir haliydeyken yaya olarak yürüyen Müşteki F.Ü.(K-1979) isimli şahsa çarparak Hayati Tehlike Arz etmeyecek şekilde yaralanmasına sebebiyet vermesi üzerine konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 03.08.2017 günü Müşteki-Şüpheli A.D.(E-1950) isimli şahsın sevk ve idaresindeki (3) tekerlekli motosiklet ile Müşteki-Şüpheli F.O.(E-1982) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 BR ** plakalı otomobilin karışmış olduğu kaza neticesinde A.D. isimli şahsın Hayati Tehlike Arz Etmeyecek şekilde yaralanmış olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti : 03.08.2017 günü Karakamış Mahallesinde Taksirle Yaralama (iş Kazası) olayı ile ilgili Müşteki İ.E.(E-1999) isimli şahıs,  işyerinde kalıp demirinin kilidini açmak için çekiç vurduğu esnada kendi ihmali sonucu çekicin geri sekerek alnına vurması sonucu hafif şekilde yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 03.08.2017 günü Karaman Mahallesinde meydana gelen taksirle yaralanma olayı ile ilgili olarak Müşteki E.O.(E-1979) isimli şahıs, oğlu M.O.(E-2012)'nın evinin önünde oynarken balkon demirlerinden düştüğünü ve kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : ZEHİRLENME
Olay Özeti: 02.08.2017 günü Evrenköy Mahallesinde meydana gelen zehirlenme olayı ile ilgili olarak Müşteki H.A.(K-1979) isimli şahıs, kendi topladığı mantarlardan tek başına yediğini, midesi bulanınca hastaneye gittiğini, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 31.07.2017 günü B.T. adlı işyerinde çalışan müşteki V.S.(E-1979) alınan ifadesinde; traktörü iterken koluna ağrı girdiğini ve hastanede tedavi olduğunu, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 29.07.2017 günü B.T. adlı işyerinde çalışan müşteki S.O.(E-1995) alınan ifadesinde; traktörün üzerinde kaput ayarı yaparken kaputun sol elinin üzerine düşmesi sonucu yaralandığını, kazanın kendi dikkatsizliğinden meydana geldiğini ve kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti   : 03.08.2017 günü saat:09.00 sıralarında Ankara-İstanbul otoyolu üzeri Sapanca gölü civarında V.D.(E-1962)'un sevk ve idaresinde bulunan KA FM ** plakalı aracın direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere ve önde seyreden A.Ö.(E-1987) sevk ve idaresinde bulunan 34 ZKH ** plakalı tankere çarpması sonucu, otomobil sürücüsü ve yolcular V.O.(E-1965) ve M.B.(E-1966) hayati tehlike kaydı olmaksızın yaralanmış, olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 01.08.2017 günü N. adlı işyerinde çalışan müşteki N.G.(K-1977) isimli işçi; depo bölümünde duvar ile dolap arasında paspas yaptığı sırada dolabın aniden sağ omuzu üzerine düşmesi sonucu yaralandığını, kazadan dolayı kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır.


Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 31.07.2017 günü E.K. adlı işyerinde çalışan T.Y.(E-1989) adlı müşteki alınan ifadesinde; basınçlı kapların bağlama aparatlarını bağlarken kapları yukarı çeken kriko kolunun boşanıp dönmesi ile burnuna çarpması sonucu yaralandığını, kazanın kendi dikkatsizliğinden meydana geldiğini ve kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 03/08/2017 günü saat:15.50 sıralarında Küpçüler mahallesi Sakarya caddesi üzerinde meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili Müşteki-Şüpeli K.Ü.(E-1946); kendi kullanmış olduğu ekobüsü ile karşıya geçmek üzere iken cadde üzerinde seyir halinde olan 54 J ** plaka sayılı araç ile çarpması sonucu yaralandığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:   03.08.2017 günü Saat: 17.30 sıralarında Erenler Tabakhane Mahallesi Değirmen Caddesi üzerinde Sakarya Caddesi istikametinden T.Y.'ın üzerine tescilli 54 ZY ** plaka sayılı Mondial marka motosikletiyle seyreden sürücü R.Y.(E-1948)'ın karşı istikametten ters yönden gelen 54 PD ** plaka sayılı doblo marka araca çarpmamak için frene basıp manevra yapmasıyla motosikletinin yan yatıp yerde sürüklenmesi nedeniyle hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralanmasıyla tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti: 03.08.2017günü Kemalpaşa Mahallesi Bağlar Caddes Mavi Durak civarında görevlilerimizce durumundan şüphelenerek durdurulan 54 DG ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli M.Y.(E-1963) isimli şahsın yapılan ölçümde (147) promil alkollü olduğu anlaşılmış, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti: 03.08.2017 günü Otuzikievler Uygulama noktasında durdurulan 54 B ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli M.Y.(E-1972) isimli şahsın yapılan ölçümde (104) promil alkollü olduğu anlaşılmış, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:  01.08.2017 günü Batakköy Mahallesinde meydana gelen taksirle yaralama olayına ilişkin Şüpheli-Müşteki A.K.(E-1983) isimli şahıs, olay günü Akyazı Devlet Hastanesinden Akyazı'ya gitmek üzere seyir halindeyken yaklaşık (1) km kadar yol aldığını ve sonrasında ne olduğunu bilmediğini, hatırladığı en son şeyin yol ortasında olduğunu, bu olaydan dolayı kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 02/08/2017 günü Şüpheli-Müşteki O.Ö.(E-1989) isimli şahıs 54 UE ** plakalı 2004 model araç ile D-100 Karayolu üzerinde seyir halinde iken bir anda aracın önüne çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yaptığı ancak aracın direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine önce karayolunun sağ tarafında bulunan bariyerlere sonrasında sol taraftaki bariyerlere çarptığı, kaza nedeniyle hafif şekilde yaralandığı, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 tarihinde Karasu ilçesinde meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili Müşteki T.T.(E-1988) isimli şahıs işyerinde çalışırken yaralandığını ve kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 30.07.2017 günü Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde meydana gelen taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak yabancı uyruklu Müşteki S.A.(K-1975), düğün konvoyu geçerken oğlu H.A.'ın elinin 81 BT ** plakalı araç altında kalarak kırıldığını öğrendiğini, herhangi bir şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2017, 14:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER