Sakarya için 14 - 16 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 14-16 Temmuz 2017 tarihlerinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların özeti. 

Sakarya için 14 - 16 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :  KAYIP EŞYA
Olay Özeti: Müşteki Z.K.(E-1941) kendisine ait ruhsat belgesi, motorlu taşıt belgesi ve ehliyetini kaybettiğini beyanla müracaatçı olmuş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 13.07.2017 günü saat 15:45 sıralarında idaremiz dahilinde yaya A.D.(E-1948) isimli şahıs Ankara Caddesinden karşıdan karşıya geçmekte iken 54 ** *** plakalı araç sürücüsü F.M.(E-1964) aracı durduramayıp yayaya çarpmış; yaralının ifadesi alınamamış, hastanede tedavisi devam etmektedir.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 14.07.2017 günü saat.15.00 sıralarında Şüpheli Müşteki M.Ö.(E-1980) sevk ve idaresindeki 34 ** *** plakalı aracı ile Orta mahalle cadde üzerine çıkar iken cadde üzerinde seyir halindeki 22 ** ** plakalı motorsikletin bahse konu araca çarpması sonucu motorsiklet sürücüsü olan A.E.(E-1973) yaralanmş yaralı olay yerinden 112 unsurları ile savk edilmiş yaralının hayati tehlikesi bulunnamakta ancak müşühade altında bulunduğundan ifadesi alınamamış kohu hakkında Trafik Ekipleri işlem yapmış tahkikat Polis Merkezimizce devam etmektedir.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti:  14.07.2017 günü Polis Merkezimize gelen N.S.(E-1938), cep telefonunu kaybettiğini beyanla müracaatta bulunmuş olup tahkikata başlanmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 14.07.2017 günü idaremiz dahilinde meydana gelen yaralamalı trafi kazası olayı ile ilgili olarak ifadesi alınan 54 ** *** plaka sayılı araç sürücüsü yaya Yenidoğan Mah. cad. üzerinde seyir halindeyken yaya geçidi olmamasına rağmen kontrolsüzce yola inen bir çocuğun aracının aynasına çarparak yaralandığını bu kazada bir kusuru ve şikayeti olmadığını beyan etmiş, olayın mağduru 2009 doğumlu H.A.S.(E.) babası A.S.A.A.(E-1988) alınan ifadesinde oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu ve kimseden bir şikayeti olmadığını belirtmiş ve tahkikata başlanmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 13.07.2017 günü saat 15.40 sıralarında Camili 1 Mah. meydana gelen Taksirle Yaralanma Olayı ile ilgili olarak R.Ö.(E-1959) isimli şahıs kullanmış olduğu 54 ** *** plaka sayılı aracıyla geri geri park etmeye çalışan S.G.(K-1978) isimli şahsın kullanmış olduğu 54 ** ** plaka sayılı araca çarpmış herhangi bir yaralanma olmamış, kendi aralarında tutanağı tuttuklarını daha sonra eşi  A.Ö.(K-1969)' ın başı ağrıdığı için hastaneye gittiklerini davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:   14.07.2017 günü polis merkezimize gelen E.G.(E-1987) isimli şahıs Dörtyol Sanayi T./M. isimli işyerinde 12.07.2017 günü İş Kazası geçirdiğini beyan ederek polis merkezimize intikal etmiş olup; Müşteki E.G.'in alınana ifadesinde; kendisinin  CNC operatörü olduğunu,14.07.2017 günü çalıştığı bir esnada raflardan çelik halatı eliyle çektiği esnada sağ elinin serçe parmağından yaralandığını,daha sonra işyerindeki patronlarının kendisini hastaneye götürüp tedavi yaptırdıklarını,şuan durumunun iyi olduğunu ,kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş; olay ile ilgili tahikkata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 14.07.2017 günü saat 14.30 sıralarında F.T.(E-1986) isiml şahsın sevk ve idaresinde bulunan 16 ** *** plakalı araç ile E.Ç.(E-1986) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan araçların İstiklal Mah. karşılıklı karışmış oldukları kazada şahıslar hafif şekilde yaralanmış olup adli tahkakata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti:13.07.2017 günü saat 23.50 sıralarınada polis merkezine gelerek müracaatta bulunan Müşteki A.U.(E-1974) ifadesinde; özkızı  E.U.(K-1996)’nın kayıp olduğunu, kızının hayatından endişe ettiğini, bulunması durumunda tarafına bilgi verilmesini ve teslim edilmesini istediğini, şuan için davacı ve şikayetçi olacağı bir husus olmadığını beyan etmiş Kayıp Şahıs E.U.'nın aranması çalışmalarına başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 14.07.2017 günü saat 14.45 sıralarında Arabacıalanı mah. Ö.F.T.(E-1973) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plakalı aracın yaşı küçük Ö.F.S.(E-2009) isimli yaşı küçük şahsa çarpması üzerine yaşı küçük şahıs hafif şekilde yaralanmış, Yaşı küçük Ö.F.S.'un annesi M.S. isimli şahıs ifadesinde, davacı v eşikayetçi olmadığını beyan etmiş olay yeri ve çevresinde yapılan araştırmada kamera kaydı olmadığı anlaşılmış olup adli tahkakat devam etmektedir. 

Birimi : SAKARYA - KARASU
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:   13/07/2017 günü Karasu Devlet Hastanesine gelen H.K.(E-1999) isimli şahıs evde merdivenlerden düştüğünü herhangi bir dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş, günün nöbetçi C.Savcısının talimatları doğrultusunda tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KAYNARCA
Olay Adi:  İŞ KAZASI
Olay Özeti:     14.07.2017 günü saat 20.00 sıralarında Kaynarca Devlet Hastanesi görevlilerinin bir şahsa adli rapor düzenlendiğini bildirmesi üzerine ekip olarak Kaynarca Devlet Hastanesine intikal edilmiş, adli doktor raporunun S.G.(E-1996) adına düzenlendiği, şahısla yapılan görüşmede Konak Mah. Cad. üzerinde faaliyet gösteren işyerinde çalıştığını ve boş kutuları maket bıçağı ile kestiği esnada sol el orta parmağını kestirdiğini, hafif şekilde yaralandığını ve hastaneye pansumana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

Birimi : SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 14.07.2017 günü saat: 16.00 sıralarında Kayıp şahıs müraacatı için Polis Merkezimize gelen Müşteki B.Ş.(E-1964) un alınan ifadesinde ; 12.07.2017 günü saat: 23.59 sıralarında işten eve geldiğini evde eşi M.Ş.(K-1986)un  evden ayrılmış olduğunu, kullanmış olduğu hattı aradığında ulaşamadığını, eşinin bulunmasını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır

Birimi : SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 13/07/2017 günü idaremiz dahilinde meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili olarak; Mağdur A.O.S.B.(E-1955) isimli şahsın alınan ifadesinde; Sapanca merkezde plakasını hatırlmamadığı bir aracın yanından geçerken aynasının koluna çarpması ile yere düştüğünü, araç sürücüsünün yanına gelip bir şey olup olmadığını sorduğunu, önemli bir şey yok dediğini ve şahıs oradan ayrıldığını, sonradan hastaneye gidince  ayağında kırık meydana geldiğini öğrendiğini, olay nedeni ile kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş; olayla ilgili olarak günün nöbetçi C. savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Müşteki İ.Ö.(E.1974) üzerine tescilli w.**** plaka sayılı aracını Çukurahmediye Mahallesi Demirci Sokak Market önüne park ederek ayrıldığını, daha sonra aracını bıraktığın yere döndüğünde aracının sol dikiz aynasının kırılmış olduğunu fark ettiğini olay ile ilgili olarak aracına zarar veren kişi ya da kişilerden şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Müşteki V.E.(E.1993) üzerine tescilli 34 JD ** plaka sayılı aracı ile Güllük Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde seyir halinde olduğunu, Opet önüne geldiğinde orta şeritte bulunan başka bir aracın yanında olduğunu, Audi marka bir aracın sağında bulunan araç ile arasına süratli ve kontrolsüzce girerek aracına sağ taraftan çarptığını, olay ile ilgili araç sürücüsünden şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Ozanlar Mahallesi Ünal Ozan Caddesi üzerinde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki/Şüpheli S.Y.(E.1996) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ZR ** Plaka sayılı araca karşı yönden gelen Şüpheli/Müşteki K.K.(E.1993) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 LF ** plaka sayılı aracın çarpması neticesi K.K.'nin yaralanarak SEAH'a sevk edildiği anlaşılmış, taraflar olay ile ilgili birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Karaosman Mahallesi Ulus Caddesinde Şüpheli/Müşteki N.B.(K.1981) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 B ** Plaka sayılı araca Şüpheli/Müşteki İ.G.(E.1955) isimli şahsın kullanmış olduğu motorsiklet ile çarpması neticesi kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, taraflar olay ile ilgili birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :  SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 14.07.2017 günü Şüpheli/Müşteki S.Ç.T.(E.1985) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 BZ ** plaka sayılı araç ile Mithatpaşa Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi üzerneden Ulu sokak istikametine dönüş aldığı sırada Vagon Fabrikası istikametinden gelen Şüpheli/Müşteki G.T.(E.1998) sevk ve idaresindeki 54 EB ** plaka sayılı araçla çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 01.07.2017 günü Müşteki Ç.U. isimli şahıs çalışmış olduğu G.B. isimli iş yerinde fırın içerisinde bulunan tekelerkli arabayı çektiği sırada tekerleklerin yağsız olması nedeniyle arabanın kolunun üzerine devrildiğini, olayda bileğinden yaralandığını, iş yerinden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi  : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 14.07.2017 günü A.A.M.(K.1956) isimli şahıs Bulgar vatandaşı olduğunu, ziyaret amaçlı Sakaryaya geldiğini, içerisinde Bulgar kimliği, bulgar Pasaportu, 150TL para 90 Leva bulgar parasının bulunduğu çantayı kaybettiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi :  İŞ KAZASI
Olay Özeti: 14.07.2017 günü Müşteki N.Ç.(E.1981) isimli şahıs Temizlik görevlisi olarak çalışmış olduğu iş yerinde zeminin ıslak olması sebebiyle kayarak yere düştüğünü ve yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA - İŞ KAZASI
Olay Özeti: 14.07.2017 günü Erenler Uluyol A.Ç. isimli işyerinde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki A.Y.Y.(E.1987) isimli şahıs işyerinde kaynak yaptığı esnada elinde bulunan malzemenin ters dönmesi neticesi iş kazası geçirdiğini, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olayla ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 13.07.2017 günü Modern Sanayii girişinde meydana Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki C.P.(E.1969) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 AG ** plakalı motosiklet ile seyir halinde olduğunu, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu motosikletten düşerek yaralandığını, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Müşteki S.Y.(E.1998) isimli şahıs Dedesi Ş.Y. adına faturalı kendisinin kullandığı Huawai marka beyaz renkli Plastik kaplı cep telefonunu kaybettiğini, telefonunun bulunarak kendisine teslimini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 12.07.2017 günü Arifiye 1.OSB'de bulunan A. isimli fabrikada meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki M.A.(E.1961) isimli şahıs işyerinde konvör raylı tezgahın üzerinde 80 cm yükseklikteki brandayı açmak isterken düşerek hafif şekilde yaralandığını, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olayla ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 08.07.2017 günü Arifiye Hanlı Mahallesi 1. OSB'de bulunan F.E. isimli işyerinde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki S.T.(E.1994) isimli şahıs işyerinde banyo temizliği yaparken kullandığı kimyasal temizlik maddesinin gözüne sıçraması sonucu iş kazası geçirdiğini, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 13.07.2017 günü B.T. Fabrikasında meydana gelen olay ile ilgili Müşteki S.K.(E.1992) isimli şahıs traktörün kabin camını takarken camın patlaması sonucu sol elinden yaralandığını, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi :  SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 14.07.2017 günü Arifiye T.O. fabrikasında meydana gelen olay ile ilgili Müşteki S.Ç.(E.1990) isimli şahıs işyerinde bulunan malzemeyi rafa koyarken malzeminin ayağına düşmesi neticesi iş kazası geçirdiğini, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olayla ilgili kimseden dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti: 14.07.2017 günü Arifiye Fatih Mah. TEM Otoyolu Ankara istikameti Ö.V. karşısında meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokmaz olayı ile ilgili Müşteki İ.E.(E.1969) sevk ve idaresinde bulunan 54 E ** plakalı araç ile sağ şeritte seyir halinde iken kendisini sollamaya çalışan 67 LB ** dorse plakalı tırın sağ arka tekerleği ile otomobilinin sol ön çamurluk, kapı ve tekerleğine hasar verdiğini, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 

Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 14.07.2017 günü Arifiye 1.OSB'de bulunan E.N. isimli fabrikada meydana gelen olay ile ilgili Müşteki F.H.(K.1964) işyerinde makinada çalışırken parmağına iğne batması neticesi iş kazası geçirdiğini, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olayla ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi  : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 12.07.2017 günü 1. OSB'de bulunan K.M. isimli işyerinde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki R.G.(E.1993) isimli şahıs sac malzemeyi alırken altında bulunan diğer sac malzemenin eline düşmesi sonucu iş kazası geçirdiğini, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili dava ve şikayetinin bulunmadığını beyan temiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi: İŞ KAZASI
Olay Özeti: 13.07.2017 günü B.T. isimli iş yerinde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki A.D.(E.1968) isimli şahıs iş yerinde tarım aletleri montajı yaparken yay üzerindeki kilidin yerinde sabit olmadığının farkına varamadığını, yay üzerindeki kilidin boşalması sonucu kilidin tutmakta olduğunu alttan ve üstten kolların koparak eline geldiğini, parmağının ilk boğumlardan koptuğunu, tedavi için hastaneye gittiğini, olayın kendi dikkatsizliğinden meydana geldiğini, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.


Birimi :SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Camikebir Mahallesi Kepekli Caddesi üzerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki A.S.(E.1964) isimli şahıs mesai bitimi caminin yanında iş elbiselerini değiştirdiğini, camii yanından geçerken yolda bulunan camii taşının başka birisine takılmasın diye yerden aldığında taşın elinden kayarak yere düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye gittiğinde sağ ayağının 3. Parmağının kırılmış olduğunu öğrendiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 14.07.2017 günü D-100 Karayolu üzeri Hendek -Sakarya istikameti N. petrol karşısında bulunan yolda meydana gelen olay ile ilgili 54 DR ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli/Müşteki G.D.nin kullandığı aracın karıştığı kaza olayında araç içerisinde yolcu olarak bulunan E.D., G.D., M.D., Z.D., H.D. isimli şahısların yaralandığı, 112 Ambulans ile Devlet Hastanesine sevk edildiği bildirlmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 14.07.2017 günü Otoban bağlantı yolu üzeri Servetiye köyü girişinde meydana gelen kaza olayı ile ilgili Müşteki motosiklet sürücüsü B.K.(E.2000) isimli şahsın 112 Ambulansı Devlet Hastanesine, daha sonra ileri tetkik ve tedavi için Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği bildirlmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki H.B.(E.1962) isimli şahıs A.C.(E.1984)'nin kullandığın vinç operatörünün kancasına kafasını çarpması sonucu başından yaralandığını, kimse hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 14.06.2017 günü Müşteki A.V.(E.1978) kullanması için oğlu B.V.'na verdiğini Samsung S4 Mini cep telefonunun oğlu tarafından kayıp edildiğini, telefonunu aradığında telefonu açan şahsın konuşmadığını, telefonunu izinsiz kullanan şahıs ya da şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Müşteki A.Ş.(E.1973) isimli şahıs Edirne'den İstanbul'a giderken otobanda ön Avusturya W **** plakasını düşürmüş olduğunu, ancak tam olarak nerede düşürdüğünü bilmediğini, aramasına rağmen bulamadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Müşteki B.Y.(K.1998) isimli şahıs eşi D.K.Y.(E.1994)'nin evden ayrıldığını, eşine telefonla ulaşamadığını eşinin hayatından endişe ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti: 16.07.2017 günü ekiplerimizin dur ihtarına uymayarak kaçan 54 ** *** plakalı araç sürücüsü Şüpheli A.K.(E-1987) isimli şahıs yakalanarak yapılan alkol testinde 1,46 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü Saat:18.10 sıralarında idaremiz Tepekum mahallesi Sakarya Caddesi Market karşısında Şüpheli D.D.(E-1968) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 ** *** Plaka sayılı aracı ile merkez istikametine seyir halinde iken 2012 doğumlu Mağdur B.D.(E-2012) isimli şahsın aniden  yola koşması netiçesi çarptığı ve yaralandığı,mağdurun halen SEAH de tedavisinin devam etmekte olup görünüş itibari ile Hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirilmiş,konu ile ilgili olarak tahkikat devam etmektedir.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Karakamış Mahallesi Sebahattin ZAİM bulvarı iş yerinde meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki A.B.(E-1997) isimli şahıs iş yerinde havuza girdiği sırada havuzda yüzen bir şahsın dirseğinin sağ kaşına çarpması sonucu yaralandığını, kendi imkanları ile hastaneye gittiğini, olay ile ilgili kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Karakamış Mahallesi Sebahattin Zaim bulvarı Trafik ışıklarında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili sürücülüğünü E.E.T.(E-1994) isimli şahsın yapmış olduğu 54 ** *** plaka sayılı aracın Trafik ışıklarında beklemekte olan sürücülüğünü R.K.(E-1947) isimli şahsın yapmış olduğu 41 ** *** plaka sayılı araca arkadan çarptığı, çarpmanın etkisi ile 41 ** *** plaka sayılı araçta yolcu olarak bulunan Müşteki E.K.(K-1964) isimli şahsın yaralandığı ve Yenikent Devlet Hastanesinde sevk edildiği, Müştekinin tedavisinin devam ettiği hayati tehlekesinin olmadığı anlaşılmış, tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Sakarya Büyükşehir Otobüs Terminalinde meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki A.Ç.(K-1963) isimli şahıs Terminal içerisinde gözlüğünü kaybettiğini, bulunması durumunda tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti:    16.07.2017 günü Saat : 14:30  Polis Merkezine gelerek müracaat eden A.S.(E-1990) kendine ait olan aracı olan 54 ** *** plaka sayıyı araçı ile ikametine geldiğini ve aracının Ön plakasının yerinde olmadığını ve düştüğünü plakasının bulunması durumunda kendisine teslim edilmesini ve 1 bir Adet 54 ** *** sayılı plakanın kullanıılması durumunda Davacı ve Şikayetçi olduğunu beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü Saat:20:30 sıralarında idaremiz Arifiye Hanlı Köy Mah. Sokak girişinde meydana gelen TAKSİRLE YARAMA olayında A.A.(E-1985) idaresindeki 54 ** *** plakalı araç ile Y.Ö.(E-1994) idaresindeki plakası ve tescili bulunmayan motosikletin çarpışması sonucu motosiklet sürücüsü Y.Ö. 112 ambulans hafif yaralı olarak Toyota Hastanesine sevk edilmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü saat 12:00 sıralarında Erenler Mah. Cadde üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak; Şüpheli E.T.(E-1991) isimli şahsın alınan beyanında kendi sevk ve idaresi dahilindeki 34 ** *** plaka sayılı araç ile Sakarbaba Caddesi istikametine seyir halinde iken aracın birden kontrolünü kayıp ederek yolun ortasında bulunan ağaca çarptığını ve olay esnasında yanında bulunan arkadaşı E.A.(E-1991) isimli şahsında yaralandığını beyan etmiş; konu ile ilgili olarak tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:    15.07.2017 günü Uluyol üzerinde ,inşaatta adresini bilediği yerde meydana gelen TAKSİRLE YARALAMA olayı ile ilgili olarak:    MÜŞTEKİ S.C.(E-1986)'ın alınan ifadesinde: inşaat işçisi olduğunu tam olark adresini bilmediği bir inşaata giderek çalıştığını, daha sonra inşaattta bulunan kalıpları sökerken sırtına çivi battığını arkadaşları ile hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını olayın kendisinin bir an dikkatsizliğinden meydana geldiğini dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 10.07.2017 günü Mağdur E.C.Ö.(E-2008) isimli şahıs Yazlık Orta Mah. caddesi üzerinde bulunan iktametinin bulunduğu sitenin duvarında oturduğu sırada kafasına top çarpması sonucu yere düştüğünü ve korkulukların boynunu kestiğini, olay ile ilgili olarak davacı v eşikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Müşteki/Şüpheli R.K. idaresinde bulunan 54 ** *** plakalı araç ile H.D.(K-1985)’in idaresinde olan 54 ** *** plakalı aracın Selahiye mah. cadde üzerinde karışmış oldukları kazada Müşteki/Şüpheli H.D.(K-1985) isimli şahıs tansiyonu yükselmesi üzerinde hastaneye intikal ettirilmiş, şahıslar beyanlarında birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Konuralp Mah. kavşakda sokaktan gelmekte olan 77 ** *** plaka sayılı araç sürücüsü E.Y. ile caddeden sokağa bisikleti ile dönüş yapan Ö.F.D.(E-2002) isimli çocuğun çarpışmaları sonucu yaralamalı trafik kazası meydana gelmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti:    16.07.2017 günüsaaT. 12.25 sıralarında 155 polis imdat telefonunu arayan Geyve devlet hastanesi görevlisinin idaremiz İnciksuyu Mh. Sokak üzerinde bir inşatta gündelik işçi olarak çalışan işçilerden S.Ç.(E-1969) isimli şahsın iş kazası nedeni ile geldiğini ve hakkında adli rapor tanzim edildiğini bildirmesi üzerine konu C.Savcısına bildirilerek alınan talimatlar doğrultusunda gerekli tahkikata başlanımış olup, şahsın alınan ifadesinde kendisinin bu gün saat:11.45 sıralarında İncuksuyu Mh. Sokak üzerinde yapımı devam eden bir inşaattın iç kısmında tahta kalıpları tavandan söytüğü esnada, söktüğü kalıbın üzerine düşmesi neticesinde kalıpta çakılı bulunan çivinin koluna batması neticesinde kolundan yaralandığını ve tedavi amacıyla Hastaneye gittiğini, Olayın nasıl olduğunu sorduklarında ,kendisinin işyerinde çalışma esnasında olduğunu söylediğini ve hakkında adli rapor tanzim ettiklerini, bu olaydan dolayı herhangi bir kimsenin kusuru ve kabahati olmadığını , ayrıca olay anında yanında kimse olmadığını, olay sonrası kendi imkanlarım ile Hastaneye gittiğini, bu konu ile ilgili olarak kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan ettiğini anlaşılmış; konu hakkında tahkikata devam edilmektedir.      

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü Rasimpaşa Mah. yolu üzerinde 34 ** *** plakalı aracın yol kenarında bulunan direğe çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, olayda 34 ** *** plakalı aracın sürücüsü Y.B.(E-1993) isimli şahıs yanında yolcu olarak bulunan Müşteki Ş.E.(E-1977) isimli şahsın yaralandığını, kendisinin herhangi bir yaralanmasının olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - HENDEK
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:    16.07.2017 günü saat:19:00 sıralarında haber merkezinin anonsunda ilçemiz Bayraktepe mah. sokak üzerinde bulunan dört yol kavşağında çift taraflı yaralamalı Trafik kazası olduğu bildirilmesi üzerine Trafik ekibimiz bahse konu adrese intikal etmiş, bahse konu adreste 41 ** *** plakalı araç sürücüsü B.G.(E-1977)'in kullandığı araç ile 54 ** *** plakalı G.C.(E-1981)'un kullandığı araç içerisinde M.C.(K-1958), İ.C.(E-1984) ve 2006 doğumlu kızı B.N.C. isimli şahısların hafifşekilde yaralandığı müştekilerin ayakta tedavileri yapılmış,şüpheliler kazadan dolayı yaralanmadıkları 54 ** *** plakalı araç sürücüsü G.C.'un alınan alkol raporunda 0.00 promil alkolsüz olduğu , 41 ** *** plakalı araç sürücüsü B.G.'in 0.03 promil alkollü olduğu doktor raporlarında anlaşılmış, taraflar yaralamalı kazadan dolayı birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 16.07.2017 günü Müşteki Y.Ö.(E-1974) isimli şahıs Yalı Mah. bulunan ikametinden kızının evden çıktığını ve bir daha geri gelmediğini, komşulara sormasına rağmen kızını gören birinin olmadığını, kızı A.Ö.(K-2003)'nın hayatından endişe ettiğini herhangi bir dava şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi: SAKARYA - KARASU
Olay Adi: KAYIP EŞYA
Olay Özeti:    16/07/2017 günü saat 18:30 sıralarında polis merkezine gelen A.M.(E-1996)  isimli şahıs 16:30 sıralarında Batı Karadeniz Cd. sahile giderek denize girdiğini ve daha sonra cep telefonunun kayıp olduğunu beyanla müracaatta bulunmuş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi: SAKARYA - PAMUKOVA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:    16.07.2017 günü saat:17.00 sıralarında Pamukova Devlet Hastanesine  parmağından yaralanmış bir şahsın intikal ettiğinin bildirilmesi üzerine, ekibimiz hastaneye sevk edilmiş İ.A.(E-1983) isimli şahsın alınan dr, raporu; Sol el 2. parmak ucunda kesi, hayati tehlike yoktur, BTM ile giderilir" şeklindedir. Şahıs beyanında " İkametinde tadilat yaptığını, fayansların    dolgusunu yaparken sol el ikinci parmağının uç kısmının hafif  çizildiğini,  Pamukova Devlet hastanesine giderek gerekli tedavisini yaptırdığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 14/07/2017 günü saat 11:00 sıralarında meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili olarak; Müşteki A.A.A.(E-1966) isimli şahsın alınan ifadesinde; 10/07/2017 günü Türkiye' ye ailesi ile birlikte geldiğini, 13/07/2017 günü Sapanca' ya gelerek N.G.O.' e yerleştiğini, 14/07/2017 günü oğlu M.A.A. otelin yüzme havuzundaki kaydıraktan kaydıktan sonra oğlunun henüz kaydırağın altında iken tanımadığı başka bir çocuğun kaydıraktan kaydıktan sonra havuzda bulunan oglu M.A.(E-2003)’na çarpması nedeni ile oğlunun burnunun kırıldığını, olay olduğunda oğlunun yanında olmadığını, ancak eşinin olayı telefon ile kameraya aldığını, oğlunu tedavisi için Sapanca İlçe Hastanesine götürdüğünü, ardından Toyota Hastanesine sevk olduğunu, olayla ilgili olarak oğluna çarpıp yaralanmasına sebap olan çocuktan davacı ve şikayetçi olmadığını, çünkü bu çocuğun olayda bir kusurunun olmadığını, ancak havuzda herhangi bir görevli olmadığı için oğlunun yaralanmasına sebep olan otelin sorumlularından davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş; olayla ilgili olarak günün nöbetçi C. Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

Birimi: SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi: TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Çayiçi Mah okulun önünde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile alakalı Şüpheli M.S.(E-1969) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 34 ** *** plaka sayılı araç ile İzmit'ten Sapanca istikametinde seyir halinde iken okulun önünde kırmızı ışık yanması üzerine aracını durdurduğunu, yeşil ışığın yanmasını beklerken arkadan bir ses geldiğini, inip ne olduğunu kontrol ettiğinde bir motosikletin arkadan kendi aracına çarptığını gördüğünü, motosiklet sürücüsüne yardım ederek 112 ekiplerini çağırdıklarını ve olay yerine gelen polis ekipleriyle beraber polis merkezine geldiğini, davacı - şikayetçi olmadığnı beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2017, 18:56
SIRADAKİ HABER