Sakarya için 17 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 17 Temmuz 2017 tarihlerinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar ektedir. 

Sakarya için 17 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 15.07.2017 günü Müşteki A.F.Ö.(K.1990) isimli şahıs çalışmış olduğu Tepekum Mahallesi Sakarya Caddesinde bulunan B.B. isimli iş yerinde kolunu mermere çarpması sonucu iş kazası geçirdiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Şüpheli/Müşteki V.S.G.(E.1997) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 E ** plaka sayılı motossiklet Ozanlar Mahallesi Çağla Sokak üzerinde ekobis sürücüsü Şüpheli/Müşteki C.K.(E.1978) isimli şahsa çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:17.07.2017 günü meydan gelen Yaralamalı Trafik kazası olayı ile ilgili 54 AH ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli E.Ç.(E.1988) isimli şahıs aracı ile seyir halinde olduğunu, aniden fırlayan bir bisikletletliye duramayarak çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini,  olay ile ilgili şikayetinin olmadığını beyan etmiş, bisiklet sürücüsü Müşteki İ.K.(E.1961) nin hastanede tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi                      TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili 54 DF ** plaka sayılı araç sürücüsü Müşteki/Şüpheli E.D.(E.1995) isimli şahıs Tuzla Mahallesi Devoğlu sokak içerisinde seyir halinde olduğunu, birden önüne çıkan çocuğa duramayarak çarptığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü Adnan Menderes Caddesi Zübeyde Hanım kavşağında 54 YU ** plakalı araç ile 34 BPV ** plaka sayılı aracın çarpışması sonucu 54 YU ** plakalı araçta yolcu olarak bulunan Müşteki E.Y.(K.1928) isimli şahsın yaralandığı ve sağlık durumunun iyi olduğu, 54 YU ** plakalı araç sürücüsü A.P.(E.1948)'nin kaza ile ilgili şikayetçi olduğu, 34 BPV ** plakalı araç sürücüsü M.B.(E.1974)nin ise herhangi bir şikayetinin bulunmadığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Tığcılar Mahallesi Kavaklar Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 PH ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli İ.R.K.(E.1988) isimli şahsın 1.76 Promil alkkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü Yenigün Mahallesi 15 Temmuz Caddesi Ottoman Otel önündeki kavşakta Müşteki/Şüpheli B.KÖ.(E.1966)’nin sevk ve idaresindeki 54 D ** plakalı araç ile Müşteki/Şüpheli T.Ç.(K.1995) sevk ve idaresindeki 54 B ** plaka sayılı aracın çarpışması neticesi yolcu Müşteki N.K.(K.1966)nin ve 54 B ** plaka sayılı araç sürücüsü T.Ç.'nin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki İ.Ç.(E.1954) isimli şahıs Bursa ilinden Sakarya iline seyir halinde iken adına kayıtlı Vestel marka telefonunu kayıp ettiğini, olay ile ilgili şuan için kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALANMA
Olay Özeti: 11.07.2017 günü Karaman Mahallesi 1419 Ada civarı Belediye Otobüsü içerisinde meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki S.A.(K.1943) isimli şahıs Karaman Mahallesi 1419 Ada civarından Belediye otobüsüne bindiğini otobüs hareket ettiğinde otobüs içerisinde düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki V.T.(K.1986) isimli şahıs Fransa Hükümeti tarafından kendisine verilen Oturma izin belgesini kaybettiğini olay ile ilgili kimseden dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki B.F.F.(E.1986) isimli şahıs ikametinin bahçe kısmında park halinde olan 54 DM ** plakalı motosikletinin yerinde olmadığını fark ettiğini, daha sonra ikametin aşağı yolunda motosikletini zarar verilmiş şekilde bulduğunu, olay ile ilgili olarak davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : ZEHİRLENME
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki Ü.Ç. isimli şahıs 2,5 yaşındaki oğlunun bir miktar saç jölesini ağzına götürdüğünü gördüğünü oğlunu alarak kontrol amaçlı hastaneye götürdüğünü, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki A.B.(K.1970) isimli şahıs eşi U.B.(E.1969) nin kullandığı 54 B ** plaka sayılı aracıyla gittikleri Hendek ilçesinde yanından ayrıldığını ve bir daha geri gelmediğini, eşi U.B.'nın hayatından endişe ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Erenler Yeni Mahalle Sakarya Caddesi Et-Balık Kavşağı Uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 BB ** plakalı araç sürücüsü Şüpheli K.T. isimli şahsın 2,78 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: 11.07.2017 günü meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki E.A.(E.1966) isimli şahıs iş yerinde yatar daire tezgahında çalışırken tezgahın üzerindeki fileyi almak isterken sol elinin bir anlık dalgınlığı neticesi daireye gelmesi üzerine sol baş parmağından yaralandığını olay ile ilgili kimseden Davacı ve Şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Arifiye Sapanca Kavşağında meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli N.Y.'nin sevk ve idaresinde bulunan 35 KAP ** plaka sayılı araç ile Müşteki/Şüpheli E.E.(E.1968) sevk ve idaresinde bulunan 54 J ** plaka sayılı Özel Halk Otobüsünün karışmış olduğu kaza olayında 35 KAP ** plaka sayılı araç içerinde yolcu olarak bulunan Müşteki E.Y.'nin yaralandığı anlaşılmış, N.Y. isimli şahıs olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Artvin Sanayi Sitesi 53. Sokaka üzerinde meydana gelen Mala Zarar Verme Olayı ile ilgili Müşteki İ.K. isimli şahıs 54 RG ** plaka sayılı aracının park halinde bulunduğu sırada plakasının göremediği bir kamyonun aracına çarparak kaçtığını, olay ile ilgili aracına çarpıp kaçan araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Arifbey Mahallesi Şehit Mustafa Sezer Caddesi üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili 54 BH ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli/Müşteki E.İ. isimli şahıs aracı ile seyir halinde bulunduğunu, yolda yaya şekilde yürüyen Mağdur A.İ.A. isimli çocuğun aracının sağ tarafına çarparak yere düştüğünü beyan etmiş, Müşteki baba Y.. ifadesinde herhangi bir şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki A.K.(E.1991) isimli şahıs babası İ.K.(E.1967) ikametten ayrılarak Kandıra'ya gittiğini fakat ikamete geri gelmediğini, telefonla babasına ulaşamadığını, başına kötü bir şey gelmesi durumunda şüpheli veya şüphelilerden şikayetçi  olduğu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : MALA ZARAR VERME - GENEL GÜVENLİĞİN TAKSİRLE TEHLİKEYE SOKULMASI - TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü İnciksuyu Mahallesi Umurbey sokak üzerinde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli A.B. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 TE ** Plaka sayılı aracın Umurbey Mahallesinde direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu elektrik direğine çarpması neticesi kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, Şüpheli şahsın yapılan alkol muayenesinde 182 Promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki R.U.(E.1963) isimli şahıs sabah saatlerinden alış-veriş için geldiği Geyve merkezde dolaşırken pantalon arka cebinde bulunan siyah renkli içerisinde nüfuscüzdanı, sürücü belgesi, PTT maaş kartı, SRC belgesi ile 1.200 TL civarı para olan cüzdanını kayıp ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 17.07.2017 günü İnciksuyu Mahallesi Umurbey Caddesi sayılı yerde Şüpheli N.A.(E.1980) isimli şahsın ikametinde dış cephe kaplama işlerini yapan Müşteki H.T.Ö.(E.1961) isimli şahsın çıkmış olduğu merdivenden düşmesi neticesi yaralandığı, Müştekinin Devlet Hastanesine getirildiği ve burada yapılan ilk tedavi sonrası hayati tehlike kaydı ile ileri tetkik ve tedavi için S.E.A. Hastanesine sevk edildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi  : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki M.T.(E.1961) isimli şahıs ikametinde bulunduğu esnada 0543 ** ** numaradan aranılarak işyerinin önünde park halinde bulunan 54 ** ** ve 41 ** ** Plaka sayılı araçlarına bir traktörün çarparak kaçtığının söylediğini, İşyerine gittiğinde otomobillerinin ön taraflarında maddi hasarlı olduğunu gördüğünü, yaklaşık 5000 TL kadar maddi zararının bulunduğunu, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki U.A.(E.1985) isimli şahıs iş yerinde çalıştığı esnada elini boruya sıkıştırması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili hastaneye giderek gerkeli tedavisini yaptırdığını, kimse hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Yalı Mahallesi Ankara Caddesi Jandarma ışıklarda 34 KZ ** palaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli B.K.(E.1996)'nin Müşteki M.O.(K.1998) isimli şahsa çarptığı, Müşteki şahsın 112 ile Devlet Hastanesine sevk edildiği anlaşılmış, M.O. isimli şahsın tedavisi devam ettiğinden dolayı ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Plaj Caddesi Akbank civarında durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 MA ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli M.A.R.A.(E.1990) isimli şahsın yapılan alkolmetre kontrolünde 1,68 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Yalı Mah Plaj yolu Caddesi üzerinde bulunan K.M. isimli işyerinde meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki İ.G.(E.1986) isimli şahıs kullanmış olduğu traktörün ön kısmından buhar geldiğini, K.M. isimli işyerinin önüne tarktörü çekerek radyatör kapağının açması neticesi sıcak suyun yüzüne doğru sıçraması ile yaralandığını, Hastaneye giderek tedavsini olduğunu olay ile ilgili kimseden şikayetinin bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 14.07.2017 günü G.O. isimli iş yerinde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki Y.K.(E.1991) isimli şahıs iş yerinde ekmek keserken sol el işaret parmağının uç kısmını kestiğini, tedavi için Hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Uzunkum Mah. Berceste Dinlenme Tesislerinde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki G.İ.(K.1981) isimli şahıs Ailesi ile birlikte 34 AR ** plakalı araçları ile İstanbul ilinden Sakarya iline seyir halinde olduklarını, Sapanca' da bulunan B.D. tesislerinde mola verdiklerini, park halinde iken birşeyler yemek için aracın arka bagajnın üst kısmına atıştırmalık birşeyler koyduğunu, çay dolduracağı esnada geri manevra yapan 34 AC 5** plaka sayılı aracın kendisine arkadan çarpması sonucu iki araç arasında sıkıştığını, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü Rüstempaşa Mah. Ünlüce Cad. üzerinde meydana gelen Yaralamalı Trafik kazası olayı ile ilgili Şüpheli K.C.(E.1991) isimli şahıs idaresindeki 54 SK ** plaka sayılı aracı ile Ünlüce Cad. üzerinden Gazipaşa Mah. istikametine seyir halinde olduğunu belediye garajını geçtikten sonra otoban köprüsünün altındaki geçitten geçtiği esnada bir anda 41 EH ** plaka sayılı aracın yoluna çıktığını ve fren yapmaya fırsat bulamadan bu araca çarptığını, araçta bulunan kayınvalidesi H.Y.'nin kaza sonucu yaralandığını görünce yoldan çevirdikleri bir araç vasıtasıyla tedavi için hastaneye götürdüğünü, kazadan dolayı diğer sürücü olan Şüpheli R.K.(E.1957)'nden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - TARAKLI - Taraklı Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi :  KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Müşteki F.K.(E.1989) isimli şahıs General mobile marka cep telefonunun çarşı merkezde kayıp ettiğini, tam olarak nerede ve nezaman kayıp ettiğini bilmediğini, telefonunun bulunarak teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER