Sakarya için 19 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 19 Temmuz 2017 tarihlerinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olayların özeti ektedir. 

Sakarya için 19 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Semerciler Mahallesi Atatürk Bulvarında meydana gelen Tarfik Kazası olayı ile ilgiliMüşteki/Şüpheli M.E.Ç.(E.1996) isimli şahıs kazada bir kusuru ve şikayeti olmadığını beyan etmiş, kazada Mağdur İ.S.K.(K.2017) ve Müşteki G:Ç.(K.1975) isimli şahısların hastanede hayati tehlikeleri olmadan tedavilerinin devam etmesi nedeni ile ifadeleri alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Kavaklar Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 ZC ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli S.C.İ.(E.1993) isimli şahsın yapılan alkol kontrolünde 1.08 promil alkollü olduğunun tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Tığcılar Mahallesi Kavaklar Caddesi üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 B ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli N.Ş.(E.1973) isimli şahsın yapılan alkol kontrolünde 1.33 promil alkollü olduğunun tespit edilmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 18.07.2017 günü Müşteki E.C.(K.1992) isimli şahıs resmi nikahlı eşi O.C.(E.1990)nin işe gitmek için amcasına ait olan 54 YP ** plaka sayılı oto ile Ozanlar Mahallesindeki ikametinden ayrıldığını ve eşinden bir daha haber alamadığını eşine ait 0543 ** ** nolu telefonun kapalı olduğunu, eşinin hayatından endişe ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Müşteki S.Ç.(E.1992) isimli şahıs Adapazarı'nda bilmediği bir yerde 3597 6307 *** IMEI numaralı Samsung on 7 marka cep telefonununu kaybettiğini, olay ile ilgili olarak telefonunu bularak ilgili kuruma teslim etmeyen veya kötü amaçla kullanan şahıslar olması durumunda bu kişilerden şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Mağdur M.A.B.(E.2010) isimli çocuğa traktör çarpması olayı ile ilgili Müşteki N.B.(K.1970) olayı görmediğini fakat oğlunun durumunun ciddi olduğunu, oğluna çarpan traktör sürücüsü Şüpheli D.D.(E.1982) isimli şahıstan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Şüpheli D.D. isimli şahıs 54 TN ** plakalı traktörü ile seyir halinde olduğunu, iki bisikletli çocuğun kaldırımdan kendisine doğru geldiğini gördüğünü, bir çocuğun çukurdan geçmemek için kaçtığı esnada römorkun tekerine çarpması sonucu olayın meydana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 02.07.2017 günü Camili Mah. 1594 Ada Adaplazarı adresinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili İran Vatandaşı Müşteki F.G.(K.1977) isimli şahıs oğlu A.R.(E.2007)' nin evin önünde oyun oynarken düşerek yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Müşteki H.K.(E.1986) isimli şahıs ikameti önünde park halindeki 54 ZR ** plakalı aracının ön plakasının yerinde olmadığını fark ettiğini, çevreyi araştırdığını fakat plakasını bulamadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 08.07.2017 günü Müşteki Ş.Y.(E.1970) isimli şahıs S. inşaat isimli firmada kanal işçisi olarak çalıştığını, Serdivan Selahiye Mahallesi Kazımpaşa Caddesi üzerinde kanal temizlemek için bulunduğu sırada kanalın betondan yapılma kapağını tek başına kaldırmaya çalıştığı sırada belini incittiğini, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Müşteki A.D.(E.1972) isimli şahıs aracının hasarı karşılanana kadar G. sigorta tarafından kendisine günü kullanması için verilen 41 ** ** plakalı araç ile beş gündür çeşitli yerlere seyahat ettiğini, aracının sol arka tamponunun sürtülmek suretiyle zarar gördüğünü, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 18.07.2017 günü K.Paşa Mah. Doğru Sokak sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli/Müşteki Ö.F.K.(E.1995)nin sevk ve idaresindeki 54 FK ** plakalı aracın Irak uyruklu Müşteki/Şüpheli A.A.(E.1976) isimli şahsın sevk ve idaresindeki ekobis ile çarpışması sonucu ekobis sürücüsü ırak uyruklu şahsın hayati tehlike oluşmayacak derecede yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 03.07.2017 günü Müşteki Â.N.(E.1993) isimli şahıs Serdivan Selahiye Mahallesi Firuze sokak sayılı adresde bulunan Serdivan H.Y. isimli firmada işçi olarak çalıştığını, iş yerinde halı taşırken bir anlık dikkatsizlik sonucu ayağının burkulduğunu, hastahaneye giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 18.07.2017 günü AVM otoparkında park halindeki babasına ait araçtan aşağı düşen iki yaşındaki Mağdur A.H.(E.2015)nin hayati tehlike oluşmayacak derecede yaralandığı, ailesi tarafından hastaneye götürülen çocuğun tedavisinin yapıldığı bildirilmiş, baba E.H.(E.1989) olay ile ilgili kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Müşteki S.S.D.(K.1995) isimli şahıs kız kardeşi 22 yaşındaki N.P.D.' nin kendisine bir arkadaşını görmek için Küpçüler'e gideceğini söylediğini, beraber Küpçüler Mahallesine geldiklerini, daha sonra kardeşinin kendisine cadde beklemesini kendisininin hemen arkadaşının yanına gidip geleceğini söyleyerek yanıdan ayrıldığını, kardeşinden bir daha haber alamadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.         

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 

Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 11.07.2017 günü M.A.E. isimli yerde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.C.(E.1979) isimli şahıs kamyon ile gelen malzemeyi boşaltmak için kamyonun kapaklarını açtığı sırada kapağın üzerine düşmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 12.07.2017 günü T. isimli Fabrikada meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki İ.A.(E.1998) isimli şahıs palet içerisinden malzeme çekerken elini çarpması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 05.07.2017 günü 1.OSB'de bulunan E.N. isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Ö.Y.(K.1995) isimli şahıs çalışmış olduğu makineye sol orta parmağını kaptırması sonucu parmağına iğne battığını, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden Davacı ve Şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 05.07.2017 günü T. isimli Fabrikada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki S.Y.(E.1992) isimli şahıs kalite kontrol bölümünde çalışırken oturduğu sandelyenin ayağının kırılması sonucu yere düşerek yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 06.07.2017 günü S. isimli firmada meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki A.E.(K.1979) isimli şahıs bulaşıkçı olarak çalıştığını, yemek arasında lavobaya gittiğini, çıkarken kapıyı kapatmak istediğinde kapının üzerinde bulunan ve otomatik kapanmayı sağlayan düzeneğin devreye girmesi sonucu parmaklarını kapı arasına sıkıştırdığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 11.07.2017 günü 1.OSB'de bulunan T.O. isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.M.A.(E.1991) isimli şahıs Fork lift kullanan Şüpheli S.K.(E.1977) isimli sürücüsünün fork liftle kasaya çarptığını, çarpmanın etkisi ile kasanın kendisine çarpması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Hanlı Terminal Yan Yol Eskişehir Caddesi üzerinde Şüpheli/Müşteki M.A.(E.1978) isimli şahsın sevk ve ideresinde bulunan 54 SB ** plaka sayılı araç ile Müşteki/Şüpheli O.C.(E.1972) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 M ** plaka sayılı araca çarpması sonucu M.A. isimli şahsın yaralandığı, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesine giderek tedavi olduğu ve hastanede yapılan alkol ölçümünde şahsın alkolü olduğunun tespit edildiği bildirlmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Alifuatpaşa Mahallesinde faaliyet gösteren Ş.P. isimli işyerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki Ö.G.(E.1977) isimli şahıs Kasada bulunan zemin panelini çektiği esnada sağ el 3. Parmağından yaralandığını, olayda kimsenin bir kusurunun olmadığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 18.07.2017 günü Müşteki H.B.(K.1977) isimli şahıs kızı 1998 doğumlu B.B.'nin evden ayrıldığını ve bir daha kızından haber alamadığını, kızının hayatından endişe duyduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Yeni mahalle Otoban bağlantı yolu üzeri Servetiye Caddesi girişinde 06 FK ** plaka sayalı bankaya ait para nakil aracının 54 T **, 54 BF **, 41 VT ** ve 25 LR ** plaka sayılı araçlara çarpması sonucu zincirleme trafik kazası olayının meydana geldiği, kazada Müşteki M.Y.(E.1987), E.A.(E.1967), D.G.K.(E.1991), M.A.(E.1998) ve H.A.(E.1963) isimli şahısların yaralandığı anlaşılmış, Müşteki H.A. kazada yaralanmasından dolayı kazaya sebep olan araç sürücüsü hakkında davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Şüpheli E.T.(E.1964) isimli şahıs 54 BF ** plaka sayılı aracı ile Hendek Otoban bağlantı yolu üzerinde seyir halinde iken önünde zırhlı banka aracının birden dönmek için bekleyen araçlara arkadan çarptığını, daha sonra aracın kullandığı araca çarpması sonucu kazanın meydana geldiğini, meydana gelen hasardan dolayı davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Şüpheli M.K.(E.1972) isimli şahıs 41 VT ** plaka sayılı aracı ile arkadaşı H.A. ile Hendek otoban bağlantı yolunda seyir halinde iken kaza olayının meydana geldiğini, kazadan dolayı şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARAPÜRÇEK 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Karapürçek Yüksel Mahallesi Adapazarı Caddesi üzerinde Yüksel Yokuşunda yoğun yağmurdan dolayı ıslak zeminde meydana gelen kaygınlaşma sonucu üç aracın karıştığı Yaralamalı ve Maddi Hasarlı Trafik Kazası olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli Ş.B.(E.1963) idaresindeki 54 HR ** plaka sayılı araca Müşteki/Şüpheli E.Ç.(E.1963) idaresindeki 54 HD ** sayılı aracın ve bu aracalara Müşteki/Şüpheli M.İ.(E.1985) idaresindeki 54 HH ** plaka sayılı aracın çarpması sonucu olayın meydana geldiği, olay yerinde 112 görevlilerinin yaralı şahıslara müdehale ettiği anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Yalı Mah. Plaj Cd üzeri kasap önünde meydana gelen yayaya çarpma soncu Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki Ö.D.Ç.(K.1980) isimli şahıs ile Müşteki C.E.(E.1980) isimli şahısların ifadeleri alınmış, olayın şüphelisi olan Suça Sürüklenen Çocuk S.G.(E.2001) savcılıkta hazır edilmek üzere polis merkezinden serbet bırakılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Şüpheli H.K.(E.1992) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ND ** plaka sayılı aracın Ağalar Mah. Osman Bey Caddesi üzerinde seyir halindeyken yabancı uyruklu 2014 doğumlu A.A.(E) isimli çocuğa çarpaması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 18.07.2017 günü Müşteki R.D.(E.1965) isimli şahıs Yalı Mahallesi Sahil Yolu Caddesi üzerinde bulunan D.O.L. isimli iş yerinde kamyon lastiği şişirirken lastiğin patladığını, patlayan lastiğin Jantının yüzüne çarpması sonucu yaralandığını, hastaneye giderek teravi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 16:26
SIRADAKİ HABER