Sakarya için 20 - 23 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 20-23 Temmuz 2017 tarihlerinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar ektedir. 

Sakarya için 20 - 23 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti:    20.07.2017 Günü Polis Merkezine müracaatta bulunan H.Y.(K-1971) isimli şahıs oğlu G.Y.(E-1993)’ın, 3 gündür eve gelmediği, iş görüşmesine gideceğini belirterek evden ayrıldığını birdaha geri gelmidğini beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi  :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi  :İŞ KAZASI
Olay Özeti:     20.07.2017 günü İ.S.(E-1986) isimli şahsın alınan ifadesinde temizlik işçisi olarak çalıştığnı. 18.07.2017 günü saat 11:30 sıralarında çöp konteynırını boşaltırken konteynır birden yüzüme çarptığını olayın tamamen kendi ihmalinden dolayı gerçekleştiğini konu ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmesi üzerine tahkikata başlanmıştır. kocaali

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:     20.07.2017 günü idaremiz Tığcılar Mah. Kavaklar Caddesi İş hanı önünde meydana gelen yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili olarak olayın mağduru T.K.(E-2003) Çocuk Şube Müdürlüğünde alınan ifadesinde kendisine ekobis ile çarpan B.I.(K-1978) dan şikayetçi olmadığını belirtmiş, Mağdurun babası İ.K.(E-1972) ise Polis Merkezi Amirliğimizde alınan ifadesinde konu ile ilgili şikayeti olmadığını belirtmiş ve tahkikata başlanmıştır;

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:    19.07.2017 tarihinde saat 11:20 sıralarında meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili müşteki H.S.(K-1996) isimli şahsın alınan ifadesinde 15 Temmuz Camili mahallesinde bulunan iş yerinde servis elemanı olarak görev yaptığını, bulaşık yıkarken bardağın kırıldığını, parçalarını toplarken elinin kesildiğini, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ARİFİYE
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti: 17.07.2017 günü saat:09:30 sıralarında 1.OSB bulunan iş yerinde meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili olarak, müşteki H.K.(E-1987) ifadesinde pres makinesinda çalıştığı sırada bağlamış olduğu kalıpta bulunan parçanın kırılıp fırlayarak burnuna geldiğini, kimsenin bir kastı kusuru olmadığını, kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 17.07.2017 günü saat:12:45 sıralarında 1.OSB bulunan iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili olarak, müşteki İ.S.(E-1987) ifadesinde pres bölümünde çalıştığı sırada, yardımcı operatörün sökmüş olduğunu klepsler presin yan tarafına kayması esnasında kayarak eline üzerine düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş; olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:    19.07.2017 günü saat:18.30 sıralarında idaremiz Erenler Merkez Mah. Sokak içinde meydana gelen 31 ** ***Plakalı araç sürücüsü olan M.K.(E-1962) ve tescilsiz ve plakasız motor şase numarası olmayan U.K.(E-1992) isimli şahsın kullanmış olduğu motorsiklet karışmış oldukları yaralamalı trafik kazası ile ilgili olarak tarafların müracatları alınmış tahkikata başlanmıştır.

Birimi :SAKARYA - ERENLER
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti: 20.07.2017 günü Saat: 21.10 sıralarında İdaremiz Erenler Yeni Mahalle Sakarya Caddesi üzeri Et ve Süt kavşvağı uygulama noktasında durdurulan 54 ** *** plaka sayılı oto sürücüsü S.E.(E-1981) isimli şahsın yapılan kontrolde 1.90 promil alkollü olduğu tespit edilmesi üzerine Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili başlatılan tahkikatta başlanılmıştır. 

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti:    20.07.2017 günü saat 17.00 sıralarında polis merkezine gerek müracaatta bulunan J.A.H.A.(E-1993) isimli yabancı uyruklu şahıs ifadesinde; Yaklaşık üç yıl önce Üniversite okumak için Sakarya iline geldiğini Türkiye Cumhuriyeti tarafından şahsına verilen Yabancı uyruklu öğrenci kimlik kartını yaklaşık üç dört gün önce bilmediği bir yerde kaybettiğini davacı ve şikayetçi olacağı bir husus olmadığını beyan etmiş; olay ile ilgili tahkiktaa başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti: 20.07.2017 günü saat:02.03 sularında idaremiz Üniveriste caddesi üzerinde durdurulan araç sürücüsü S.U.(E-1981)' ın 113 promil alkollü oludğu anlaşıldığından otomobili otoparka çekilmiş, ehliyetine el konulmuş ve kendisine cezai işlem uygulanarak polis merkezimize getirilmiş, şahıs alkollü araç kullandığını kabul etmiş tahkikat devam tmektedir.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,Hasarlı Kazası,Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti:    20.07.2017 günü saat:01.20 sularında 32 evler uygulama noktasına gelen 34 ** *** plaktalı araç sürücüsü H.A.A.(E-1993)' ın 171 promil alkollü olduğu anlaşılmış, şahsın ehliyetinin daha önce alkolden alındığı tespit edilerek gerekli cezai işlemler uygulanarak araç otoparka bağlanmış, şüpheli şahıs alkollü araç kullandığını kabul etmiş tahkikat devam etmektedir.

Birimi :SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti:    M.P.(E-1965) isimli şahıs Polis Merkezine gelerek 15.07.2017 günü sabah saat 08:30 sıralarında evden ayrılan eşi R.P. isimli şahıstan o günden beri haber alınamadığını, R.P.(K-1968)'ın evden ayrıldığı gün eşini telefonla arayarak "Ben evi terk ediyorum bundan sonra beni arayıp sormayın eve geri dönmeyeceğim" dediğini beyan etmesi üzerine C. Savcısının talimatı doğrultusunda konu ile ilgili tahkikat başlatılmıştır. 

Birimi :SAKARYA - GEYVE
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti:   20/07/2017 günü saat:09.00 sıralarında 155 hattının Hastane görevlilerince aranarak iş kazası ile ilgili bir şahsın tedaviye getirildiğinin bildirilmesi ile görevlilerce yapılan tespit sonrasında, Y.A.(E-1974) isimli kişinin sol kol bilek üst kısmından yaralanmasının olduğu, şahsın işyerinde soğutma borusunu tamir için çıktığı yerden 3-4 metre yükseklikten ayağının kaymasıyla diğer birimin üstüne düşmesiyle kolundan yaralandığı ve şahsın şikayetinin olmadığı belirlenmiş, alınan adli raporunda da kırık olmadığı ve durumunun BTM ile giderilebilir olduğu anlaşılmış; olayla ilgili tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi :SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : KASTEN YARALAMA
Olay Özeti:    19.07.2017 Günü saat:23.05 sıralarında Mahmutbey Mahallesi adresinde şüpheli  A. K. (E.1959)  isimli şahıs tarafından av tüfeği ile vurularak yaralanan mağdur Y. E. ( E.1983) , 112 Ambulans ekibi ile Hendek Devlet Hastanesine götürülmüş, burada yapılan ilk müdahalesinin ardından hayati tehlikesi olduğundan Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmiş, şüpheli yakalanmış olup konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi : ZEHİRLENME
Olay Özeti:19.07.2017 günü saat:21.00 sıralarında Polis Merkezi Amirliğimize intikal eden zehirlenme  olayı ile ilgili, tedavi için Pamukova Devlet Hastanesine giden 8 (sekiz) mağdur tedavilerinin ardından taburcu edilmiş, Alınan dr, raporlarında besin zehirlenmesi olduğu, hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtilmiştir. Şahısların tamamının merkezde bulunan bir  işyerinden ekmek arası tavuk döner alarak yedikleri, akşam saatlerinde karın ağrısı şikayetiyle Pamukova Devlet Hastanesine gittikleri anlaşılmış, konu hakkında günün Nöb. C. Savcısına bilgi verilerek tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SAPANCA
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:    19/07/2017 günü saat 15:00 sıralarında Ersin cad meydana gelen taksirle yaralama (Yaralamalı Trafik kazası ) olayı ile alakalı olarak; olayın müştekisi A.M.(E-1949) isimli bisikletli şahsa kimlik tespit çalışmaları devam etmekte olan motosiklet sürücünün çarpışması sonucu meydana gelen yaralamalı trafik kazası sonrası A.M. isimli şahıs tedavi amaçlı ilimiz Toyota Hastanesi sevk edilmiş olup hayati tehlikesi bulunmamaktadır. 

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 20.07.2017 günü Müşteki/Şüpheli A.R.E.1962) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 07 HIA ** plaka sayılı motosiklet ile Müşteki/Şüpheli Ö.C.U.(E.1995) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 T ** plaka sayılı aracın çarpışması sonucu meydana gelen kaza olayında motosikletin arkasında yolcu olarak bulunan Müşteki Ö.B.E.(E.1965) isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, taraflar olay ile ilgili birbirlerinden davacı ve şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki B.Y.(E.1993) isimli şahıs Yağcılar Mahallesi Karasuyolu caddesi yeni stadyum karşısındaki ağaçlık alanda piknik yaptığını, Samsung Galaxy J7 prime marka altın renkli telefonunun piknik yaptığı yere koybolduğunu, telefonunu bularak ilgili kuruma teslim etmeyen şahıs ya da şahıslardan şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki E.H.(K.1994) isimli şahıs Çark Caddesinde bulunan Ö.D. isimli iş yerinde yemek yediğini cüzdanını oturduğu masada boş sandalye üzerine bıraktığını, daha sonra cüzdanını orada unutarak ayrıldığını, geri döndüğünde cüzdanını bulamadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI  
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki U.B.(E.1985) isimli şahıs Semerciler Mahallesi Çınar Sokak sayılı yerde bulunan ikametinin önünde park halindeki 44 NL ** plaka sayılı aracına 54 YC ** plaka sayılı aracın çarparak kaçtığını, olay ile ilgili araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli A.T.M.(E.1993) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 54 T ** plaka sayılı araç ile durağa geri geri yanaştığı esnada yaşlı bayan bir şahsa çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, kaza olayı ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 20.07.2017 günü Müşteki S.K.(E.1970) isimli şahıs kızı S.S.'nin Karasu'da bulunan yazlıkta babaannesi ile tartışması sonucu evden 54 BM ** plakalı Opel marka aracı ile ayrıldığını, kızından bir daha haber alamadığını, kızının hayatından endişe ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki T.S.(E.1968) isimli şahıs Ankara Caddesi üzerinde kendisine 54 AK ** plakalı aracın çarptığını beyan etmiş olay ile ilgili sürücüsü Şüpheli N.A.(K.1973) temin edilerek beyanı alınmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Müşteki M.S.(E.1976) isimli şahıs Ş. isimli Fabrikada işçi olarak çalıştığı, iş yerinde dalgıç arızasına müdehale ederek tamir ettikleri esnada calaskanın boşalması ile demirin koluna çarpması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 20.07.2017 günü Korucuk Mahallesi 1697 Ada Adapazarı sayılı adreste meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki T.G.(K.1956) isimli şahıs yanında kalan torunu Mağdur Y.G.’nin akşam markete giderken apartman kapısının camını itikleyerek açmaya çalıştığını bu esnada kırılan camların torunun kolunu kestiğini, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi :TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 04.07.2017 günü Korucuk Mah. Memursen Evleri Adapazarı adresinde meydana gelen Taksirle Yaralanma Olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli B.K.(E.1994) isimli şahıs kızı H.N.K.(K.2015)' nin prize parmağını soktuğunu, kızını alaraka tedbir amaçlı hastaneye götürdüğünü, olay ile ilgili şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Serdivan Esentepe Mahallesi D-100 karayolu İzmit istikameti Göl park civarında sürücü Müşteki A.C.Y.(E.1991) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 41 ST ** plakalı aracın virajı alamayarak takla attığı, olayda sürücü A.C.Y.'nin hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, Müşteki olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki İ.K.(E.1993) isimli şahıs hastanede hasta bakıcı olarak çalıştığını, olay günü hastanede bulunan yatağın kablosuna ayağının takılması sonucu yere düşerek yaralandığını, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : ZEHİRLENME
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki M.K.(K.1985) isimli şahıs oğlu Mağdur M.K.(E.2015)'yi aferin isimli ilaçtan içme şüphesi ile hastaneye götürdüğünü, oğlunun sağlık durumunun iyi olduğunu, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Müşteki O.E.(E.1962) isimli şahıs evin önünde elektrikli spiral testere ile tahta keserken spiral makinesinin elinden kaçması sonucu göğsünden yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki O.E.H.(E.1982) isimli şahıs oğlu M.İ.E.H.(E.2012)'ye Otuzikievler Mah. Cihangir Sokak sayılı adres önünde bir aracın çarparak kaçtığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Serdivan İstiklal Mahallesi Sulu Sokak üzerinde Şüpheli/Müşteki D.M.O.(E.1995) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 A ** plakalı asayiş ekibi ile bisiklet sürücüsü Müşteki/Şüpheli M.K.'ın karışmış olduğu kaza olayında M.K. isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, taraflar olay ile ilgili birbirlerinden davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişler konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki R.A.(E.1986) isimli şahıs Adapazarı Ş. isimli fabrika istikametinden Serdivan istikametine bisikleti ile seyir ettiğini, Yazlık köprüsünü geçip kanal boyuna sapan yolun başına geldiğinde arkasından gelep beyaz bir aracın kendisine çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, kendisine çarpan araç sürücüsünün olay yerinden uzaklaştığını, olay ile ilgili kendisini yaralayan araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 20.07.2017 günü Sakarya Caddesi üzerinde Müşteki H.A.(K.1974) isimli şahıs çantasında bulunan 4 adet çeyrek altının, bir adet ata yarım altının ve 05 gram bir adet altınını düşürmesi sonucu kaybettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Erenler Evliya Celebi Caddesi döner kavşak içinde meydana gelen Yaralamalı ve Maddi Hasarlı Trafik kazası olayı ile ilgili Şüpheli/Müşteki Ö.E.(E.1995) isimli şahıs kullanmış olduğu 54 D ** plakalı araç ile Evliya Çelibe Caddesi üzerinden Merkez Mahallesi istikametine doğru seyir halinde olduğunu, döner kavşakta aracının sağında dönmekte olan araç sürücüsünün bir durup bir hareket etiğini, araç sürücüsünün duracağını düşünerek aracı ile hareket ettigini, araçlarının çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Erenler N.S. isimli işyerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki O.G.(E.1979) isimli şahıs işyerinde Makinadan çıkan yatakları kontrol etmek için yaklaşık 1 metre yüksekliğe çıktığını, daha sonra inerken kontrolünü kaybederek yere düşmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Arifiye'de meydana elen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Mağdur M.O.(E.2002) isimli şahıs yaklaşık 2 ay önce Sakarya iline amcasının yanına geldiğini, bisiklet ile Arifiye'de gezerken içerisnde babası'nın adına kayıtlı 0543 ** ** numaralı sim kart bulunan faturası babasınının üzerine kayıtlı 359734***** imei numaralı Vestel Venüs marka cep telefonunu kaybettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti: 17.07.2017 günü 1.OSB'de bulunan İ.G. Amirliğinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki H.İ.K.(E.1976) isimli şahıs araç temizliği yaptığını, elindeki fırçayı geri çekerken elini araç kapısının köseşine çarpması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi :İŞ KAZASI
Olay Özeti: 17.07.2017 günü B.T. isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki E.Ş.(E.1982) isimli şahıs iş yerinde gövde boyası yaptığı bölümde yerden yaklaşık 50cm yüksekliğinde platform üzerine çıktığını, boya işlemi yaptığı sırada dengesinin kaybederek platformdan aşağıya düştüğünü ve ayağını burktuğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 17.07.2017 günü B.T. isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki A.H.(E.1986) isimli şahıs yıldız anahtar ile çalışırken anahtarın vidadan fırlaması sonucu parmağından yaralandığını, hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 20.07.2017 günü meydana gelen Trafik Kazası olayı ile ilgili araç sürücüleri Müşteki/Şüpheli M.Z.(E.1977) ve Şüpheli/Müşteki F.D.(E.1978) isimli şahıslar yaşanan kazadan dolayı birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - FERİZLİ 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki A.M.K.(K.1974) isimli şahıs 3580***** IMEI nolu telefonunu 15 yaşındaki kızına verdiğini, kızının gezerken telefonu kaybettiğini öğrendiğini, telefonunun bulunarak tarafına teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki S.Ö.(K.1997) isimli şahıs Camikebir Mah. sayılı yerde bulunan pazarda 900 TL'ye satın aldığı LG G4C marka 353072**** imei no'lu içerisinde 0531 *** *** no'lu Türkcell hattının bulunduğu cep telefonunu kaybettiğini, cep telefonun bulunması halinde tarafına teslimini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Başpınar Mahallesi Cumhuriyet meydanında durumundan şüphelenilerek durdurulan 06 LA ** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli Ş.A.(E.1984) isimli şahsın yapılan alkol muaynesinde 2.30 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Müşteki D.Ö.(E.1966) isimli şahıs Yalı Mah. 281 Sok. önünde park halinde bulunan aracına 41 plakalı beyaz renkli bir aracın çarparak kaçtığını, olay ile ilgili araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 20.07.2017 günü Müşteki F.M.(E.1986) isimli şahıs Belediyede işçi olarak çalıştığını, Hızar Mahallesi Fatih Caddesi Orhan Kef parkı isimli eski parkın etrafını çit teller ile çevirdikten sonra duvarın üzerinden karşıya geçerken dengesini kaybederek tellerin üzerine düştüğünü, sol kolunun olayda çizildiğini, hastaneye giderek tedavi olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı şikâyetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KOCAALİ 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 18.07.2017 günü Müşteki E.U.(E.1971) isimli şahıs Belediyede şoför olarak çalıştığını, Karşı Mahalle Karşı Yaka Caddesi Esentepe mevkiinde bulunan Top sahası inşaatında Belediyeye ait 54NB ** plakalı kamyonun sürücüsüyken damperi toprak boşaltmaya verdiği esnada kamyonun damperinin piston bağlantısının koptuğunu ve olduğu yerin sağ taraf arka kısımdan giren pistonun aracın tavanını parçalayarak dışarıya çıktığını, yüklü damperin düşmesi ile kendisinin sağa sola çarpması ile yaralandığını, Damperi yapan firmanın İzmir İli Kemal Paşa İlçesinde bulunan E.E. isimli firma olduğunu, kazanın firmanın teknik hatası sonucu olduğunu düşündüğünü, kaza sebebi ile E.E. isimli firmadan davacı şikâyetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Yenice Mahallesi Selanik Sokaktan Cihadiye Sokağa dönüş yapan Şüpheli S.E.(K.1969) sevk ve idaresinde bulunan 41 FE ** plaka sayılı araç ile Cihadiye Sokakta seyir halindeki Müşteki/Şüpheli T.Y.(E.1983)'ın kullandığı 54 RG ** plaka sayılı motosikletle çarpışması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, kazada yaralanan T.Y. isimli şahsın Devlet Hastanesine ambulans ile sevk edildiği yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk olduğu bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Yenice Mahallesi Aydınlık Sokak üzerinde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli C.G.(E.1992) isimli şahsın sevk ve iaderesinde bulunan motosikletin ön tarafında yolcu olarak bulunan oğlu Mağdur Y.E.G.(E.2015)'nin motosikletten düşmesi sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, Mağdur Y.E.'nin Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk olduğu bilrilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

Birimi : SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Çayiçi Mahallesi Ersin Caddesi üzerinde meydana gelen Trafik Kazası olayı ile ilgili Şüpheli T.T.(E.1963) isimli şahıs evine gitmek için 06 EU ** plaka sayılı aracı ile seyir halinde olduğunu, Çayiçi Mahallesi Ersin Caddesi üzerinde K. İnşaatın karşısında bulunan noktadan u dönüşü alarak seyir etmek istediğini o sırada henüz kendi şeridinde iken önünde bulunan aracı sollamaya çıkan ve kendisini farketmeyen plakasını bilmediği bir motosikletin süratle kendisine doğru geldiğini gördüğünü, kendi şeridinde bulunduğunu ve motosiklet sürücüsünün fren bile yapamadan aracına sol arka kapısından kendisine çarptığını, kaza nedeni ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, E.E.'nin tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi : KASTEN YARALAMA - TEHDİT - HAKARET
Olay Özeti: 21.07.2017 günü meydana gelen Tehdit, Hakaret ve Kasten Yaralama olayı ile ilgili Müşteki F.B.T. isimli şahıs Hastanede Acil Doktoru olarak görev yaptığını, muayeneye getirilen M.M. isimli hastanın yanında bulunan yakınları tarafından darp edildiğini şahısların hakaret ve tehditte bulunduklarını, davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü saat 17:00 sıralarında polis merkezimize gelen N.B.(E-1950) isimli şahıs Yazlık Mah. kavşakda aracın kontrolünü kaybederek kaza yaptığı, hafif şekilde yaralandığını sabah hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olay ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak,) - TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü 2,49 promil alkolle araç kullırken yaptığı tek taraflı kaza neticesinde yaralanan E.S.(E-1945) alınan ifadesinde; Karasu’da bir miktar alkol aldıktan sonra 54 ** *** plaka sayılı aracı ile Adapazarına doğru yola çıktığını ve kavşağa doğru giderken plakasını hatırlamadığı bir aracın kendisini sıkıştırdığı için kaza yaptığını, konu ile ilgili olarak şikayeti olmadığını belirtmiş, tahkikata başlanmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: Toyota Hastanesinin tanzim etmiş olduğu rapora istinaden H.K.(E-1973) isimli şahıs, iş yerinde elini prese sıkıştırdığı, elinin iki yerinden yaralandığı, şikayetinin olmadığını belirtmiştir.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü müracaatta bulunan O.A.(E-1988) isimli şahıs; faturası üzerine ait olan cep telefonunu kaybettiğini, telefonunu alıp getirmeyen şahıs ve şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiştir.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Tehlikeli Araç Kullanmak)
Olay Özeti:     22.07.2017 günü saat:14.20 sıralarında Prof. Dr. Sebahattin Zaim Bulvarı üzeri meydana gelen Trafik Güvenliğini tehlikeye Sokma olayı ile ilgili olarak 54 ** *** plakalı araç sürücüsü B.K.(E-1991) seyir halinde iken 54 ** *** plakalı aracın kendisini sıkıştırdığını araç sürücüsünden şikayetçi olduğunu beyan etmiş tahkikata başlanmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü saat 21:30 sıralarında 15 Camili Mah. meydana gelen Taksirle Yaralama Olayı ile ilgili, A.Ş.(E-1988) isimli şahsın kullanmış olduğu 54 ** *** plaka sayılı aracıyla Ü.K.(E-1994) isimli şahsın kullanmış olduğu 54 ** *** plaka sayılı araç çarpışmış, araç sürücüleriyle birlikte araç içinde bulunan H.Ş.(E-1965) ve M.Ö.(K-2000) isimli şahıslar hafif şekilde yaralanmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti:     21.07.2017 günü saat:19.30 sıralarında meydana gelen Kayıp eşya olayı ile ilgili olarak müşteki F.B.(E-1998) annesi adına faturası olan içerisinde 0544 ** ** ** nolu hat bulunan telefonunu ikametine geldiğinde kayıp olduğunu fark ettiğini şüphelendiği kimsenin olmadığını şikayetçi olmadığını beyan etmiş tahkikata başlanmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 21.07.2017 günü saat 12.00 sıralarında Arifiye Dörtyol Sanayi işyerinde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili müşteki B.B.(K-1997) ifadesinde; maket bıçağı ile plastik keserken bıçağın kaydığını ve sol ayak üst kısmından yaralandığını, hasataneye gelerek tedavisini yaptırdığını olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 21.07.2017 günü saat 11.45 sıralarında 1. OSB işyerinde bulunan S.Y. isimli işyerinde meydana gelen iş kazası ile ilgili müşteki İ.K.(E-1960) ayağının kayması sonucu düştüğünü, tedavi için hastaneye gelerek tedavi olduğunu, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş; tahikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA (Alkollü Araç Kullanmak) 
Olay Özeti: 21.07.2017 günü saat 23.00 sıralarında sevk ve idaresinde G.A.T.(E-1957) isimli şahsın bulunduğu 54 ** *** plaklı araç Bahçelievler Mah. cadde üzerinde 210 promil alkollü olduğu anlaşılması üzerine şahsın beyanı alındıktan sonra hazırlanan evraklar ikmalen gönderilmiştir. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 22.07.2017 günü saat:11.00 sularında Köprübaşı mah. ikamet eden F.K.(K-1970) polis merkezine gelerek oğulları M.K.(E-1994)’dan bir gündür haber alamadıklarını, hayatından endişe duyduklarını beyanla müracaatçı olmuş, kayıp şahsın aranması ve bulunması çalışmalarına başlanmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 12.07.2017 günü saat:23.30 sularında Sivritepe caddesi üzerinde stabilize yolda ani fren yapan Y.Ş.(E-1966) kafasını arabanın camına çarparak hayati tehlike oluşmayacak derecede yaralanmış, şahıs olayın kaza ile olduğunu beyanla davacı olmamış evrak ikmalen gönderilecektir.

Birimi : SAKARYA - AKYAZI
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü saat:14:59 sıralarında Ömercikler Mah. sokak girişinde meydana gelen "Yaralamalı Trafik Kazası" ile ilgili olarak; Şüpheli-Müşteki E.K.(E-1994) isimli şahıs ifadesinde; bahse konu yere 54 ** *** plaka sayılı araç ile seyir halinde iken ara sokaktan 81 ** *** plaka sayılı aracın birden bire yola çıkması sonucu aracın sol çamurluk kısmına çarparak yaralamalı kazanın meydana geldiğini, diğer araç içerisinde bulunan E.C.(E-1973) isimli şahsın sol kol iç bilek kısmından yaralandığı, kazadan dolayı aracında 4000 TL. zarar oluştuğu, şikayeti bulunmadığını beyan etmiştir. Yaralı şahsın hastanede tedavisi devam etmekte hayati tehlikesinin olmadığı doktor raporundan anlaşılmıştır. 81 ** *** plaka sayılı araç içerisinde bulunan T.Y. isimli şahıs yaralanmamıştır. 

Birimi : SAKARYA - GEYVE
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 22/07/2017 günü Saat:15.24 sıralarında Polis Merkezimizin kullanmakta olduğu 155 Polis İmdat telefonunu arayan Geyve Devlet Hastanesi Özel Güvenlik görevlisinin, idaremiz Tepecikler Mah. Cadde üzerinde yapımı devam eden binada, demir işçisi olarak çalışan işçilerden 1991 doğumlu N.Ç.(E-1990) isimli işçinin elektrikli kaynak makinası ile çalıştığı esnada gözüne metal çapak kaçması sonrasında tedavi amaçlı Geyve Devlet Hastanesine getirildiği ve burada yapılan ilk tedavi sonrasında ileri tetkik ve tedavi amacı ile S.E.A. Hastanesine sevk edildiğini bildirmesi sonrasında ifadesinin alınamadığına dair tutanak tanzim edilmiş konu C.Savcısına bildirilerek alınan talimatlar sonrasında gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti:    22/07/2017 günü Polis merkezinde avukat eşliğinde ifadesi alınan M.K.(E-2000) isimli şahıs Yalı Mah. 39 ** *** plaka sayılı motorsiklet ile giderken dengesini kayıp edip düştüğünü kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, günün nöbetçi C.Savcısının talimatları doğrultusunda tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU
Olay Adi : TAKSİRLE ÖLDÜRME
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Karasu İstanbul Cad. meydana gelen yayaya çarpma neticesi Yaralamalı Trafik kazası olayı ile ilgili olayda yaralanan yaya Mağdur K.K.(K-1993) isimli şahsın hasteneye sevk edildikten sonra yapılan tüm müdehaleye rağmen kurtarılamayarak EKS olduğu bildirilmiş, kazaya karışan 06 ** *** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli S.K.(E-1953) ve 34 ** *** plaka sayılı araç sürücüsü Şüpheli E.A.A.(E-1990) isimli şahıslar olay sonrası gözaltına alınarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22/07/2017 günü ifade veren H.H.H.(E-1946) isimli şahıs; 22/07/2017 günü saa:12:30 sıralarında 54 ** *** plaka sayılı kamyonetiyle Caddede ilerlerken plakasını bilmediği bir motorsikletin kamyonetinin sol lastikle çamurluk arasına vurduğunu, çarpmanın etkisiyle motorsiklet sürücüsünün aracın sağ tarafına düştüğünü beyan etmiş, motorsiklet sürücüsü Y.K.E.(E-1997) isimli şahıs Sakarya Eğitim Araştıma Hastenesine sevk olduğundan ifadesi alınamamış, tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - KARASU
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22/07/2017 günü kızılcık yolu üzerinde gerçekleşen yaralamalı trafik kazası sonucu taksirle yaralama olayı ile ilgili Ö.C.(E-1991) isimli şahsın kullanımında bulunan 54 ** *** plaka sayılı motosikleti ile plakası ve modeli alınamayan bir araca arkadan çarpma sonucu yaralandığı bilgisi edinilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 22/072017 günü müracatta bulunan S.G.(E-1959) isimli şahıs; Kızı K.G.(E-1998) ün çalışmak için Yalı Mahallesi Kuaföre gittiğini, daha sonra ordan ayrıldığını ve telefonlarına ulaşamadığını beyan etmiş tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21/07/2017 günü saat 23:20 sıralarında Tuzla ışıklarda meydana gelen yayaya çarpma sonucu taksirle yaralama olayı ile ilgili, olayın şüphelisi D.B.(E-1972) ve müştekisi H.K.(K-1947) isimli şahıslar olduğu belirlenmiş olup, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi : GENEL GÜVENLİĞİN KASTEN TEHLİKEYE SOKULMASI - 6136 SKM ATEŞLİ SİLAHLAR VE BIÇAKLAR İLE DİĞER ALETLER HAKKINDA KANUN KAPSAMINDA ISLNEN SUÇLAR
Olay Özeti:    22.07.2017 günü saat 22:40 sıralarında Sapanca Devlet Hastanesine Acil Servisine muayene için gelen N.İ. (B.1997) ile yakınlarının Acil Müşahede odasında bulundukları esnada bir el silah sesinin gelmesiyle Hastane güvenlik görevlilerince olayı müdahale edilmiş, olayın bildirilmesi hastaneye giden görevlilerimizce bir adet boş kovan bulunarak muhafaza altına alınmış, şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KASTEN YARALAMA - HAKARET - TEHDİT - 6136 SKM 
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Şeker Mahallesi Ak Sokak üzeri sayılı yerde meydana gelen Ateşli Silahla Yaralanma olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli Y.A.(E.1985) isimli şahıs hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, şahıs olay ile ilgili şikayetçi olduğunu beyan etmiş, Şüpheli/Müşteki K.B.(E.1988) isimli şahıs olay sonrası gözaltına alınmış olup, gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :  SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Şirinevler Mahallesi Göçmen Sokak adresinde meydana gelen Trafik Kazası olayı ile ilgili Şüpheli M.A.K.(E.1993) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 67 LH ** plaka sayılı araçla Göçmen sokak üzerinde seyir halinde olduğunu, ara sokağa dönmek için sinyal vererek yavaşladığını ve sokağa döneceği anda arkasından gelen bir motosikletin kendisine çarptığını, kazada bir kusuru ve şikayeti olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Milli Eğemenlik Caddesinde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki/Şüpheli F.K.(E.1991) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan motosiklet ile seyir halinde olduğu, motosikletin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu arkasında yolcu olarak bulunan arkadaşı Müşteki G.Ç. isimli şahısla düşerek yaralandığı alınan beyanlardan anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 13.07.2017 günü Müşteki A.S.E.1985) isimli şahıs Güneşler Menkez Mah. 5042 nolu sokok üzerinde oğlu Mağdur A.S.(E.2016)'nin bahçeye istiflenmiş olduğu paletleri çekerek üzerine düşürmesi sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini olduğunu, olay ile ilgili kimseden şikayetinin olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Mithatpaşa Mahallesi Harmanlı sokak üzerinde bulunan kavşakta meydana gelen olay ile ilgili Müşteki/Şüpheli O.B.(E.1969) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 DN ** Plaka sayılı araç ile Müşteki/Şüpheli Ş.A.(E.1976) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 41 HF ** plaka sayılı aracın çarpışması neticesi meydana gelen kazada O.B. isimli şahsın eşi Müşteki Ç.B.(K.1983) isimli şahsın hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı ve halen hastanede tedavisinin devam ettiği anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü Müşteki B.D.(E.1970) isimli şahıs caddede yola arkası dönük beklerken plakasını alamadığı bir aracın ayağının üzerinde geçmesi sonucu ayağının ezildiğini, olay ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : ZEHİRLENME
Olay Özeti: 14.07.2017 günü Karaman Mahallesi 1440 Ada sayılı adreste meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili Müşteki T.O.(E.1987) ve eşi Müşteki S.O.(K.1992) isimli şahıslar daha önce yedikleri dondurucuda bulunan mantarlardan tekrar yediklerini, kendilerini iyi hissetmemeleri üzerine hastaneye giderek tedavilerini olduklarını, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Müşteki/Şüpheli E.K.(E.1977) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan araç ile seyir halinde olduğunu, önünde seyir halinde olan 34 VB ** plakalı motosikletin sola sinyal verdiğini ancak sağa manevra yapıp sağa doğru dönmesi neticesi aracının dikiz aynısının motosikletin selesine çarptığını, motosiklet sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybederek yere düştüğünü ve yaralandığını, olay ile ilgili olarak davacı ve ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : ZEHİRLENME
Olay Özeti: 20.07.2017 günü 32 Evler Mah. Bilge Sokak sayılı yerde meydana gelen Zehirlenme olayı ile ilgili Müşteki D.K.(K.1996) isimli şahıs rahatsızlığı nedeni ile içtiği ilaçlardan etkilenerek tedavi amacı ile hastaneye gittiğini, uygulanan tedavi sonrnası taburcu edildiğini, olay ile ilgili kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Kemal Paşa Mah. Sudeposu mevkiinde meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli H.Ü.(E.1971) isimli şahsın aracı ile Yayla Sokak üzerinde şarampole yuvarlandığı, Şüpheli şahsın yaralı olarak ambülans ile hastaneye sevk edildiği, şahsın yapılan alkol muayenesinde 1,09 promil alkollü olduğunun tespi edildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Müşteki/Şüpheli S.Ç.(E.1978) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 34 GM ** plakalı Çöp kamyonu ile Şüpheli T.K.(E.1991)'nin sevk ve idaresinde bulunan 54 BK ** plakalı aracın karışmış olduğu kazada Çöp kamyonu arka kısmında ayakta seyir halinde olan temizlik görevlisi Müşteki F.A.(E.1986) isimli şahıs ve Müşteki T.K.(E.1991) isimli şahısların yaralanarak hastaneye sevk edildikleri, şahısların şuan tedavilerinin devam ettiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 11.07.2017 günü Alanı Mah. Doğan Sokak üzerinde meydana gelen olay ile ilgili Mağdur N.B.(K.2003) isimli çocuğun bisikleti ile seyir halinde olduğu, sürücü E.A.(K.1977)' nın sevk ve idaresindeki 41 LS ** plakalı araç ile çarpışmaları sonucu kaza olayının meydana geldiği, olayda bisiklet sürücüsü N.B.'nin yaralanarak ambülans ile hastaneye sevk edildiği bildirlmiş, Müşteki A.A.(K.1971) olayın kaza ile olduğunu, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : ZEHİRLENME
Olay Özeti: 17.07.2017 günü K.Paşa Mah. 371. Sok. sayılı yerde ikamet eden 3 yaşındaki Mağdur A.P.(E) isimli çocuğun ilaç kutuları ile oynarken ailesi tarafından görüldüğü, ilaçların eksik olduğunu fark eden ailesi tarafından çocuğun hastaneye getirilerek tedavi ettirildiği bildirilmiş, olay ile ilgili anne Müşteki A.P.(K.1993) davacı olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 21.07.2017 günü Serdivan Beşköprü Mahallesi D-100 karayolu Doğan Bisküvi kavşağında meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli/Müşteki K.Ö.(E.1978) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 B ** plaka sayılı kamyon ile Şüpheli/Müşteki M.V.(K.1996) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 34 KC ** plaka sayılı aracın karışmış olduğu trafik kazasında 34 KC ** araç sürücüsü M.V. ve araç içerisinde yolcu olarak bulunan Müşteki S.O., M.E.T. ve S.B. isimli şahıslar hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, olay ile ilgili K.Ö. isimli şahıs davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, olayın diğer tarafı olan şahıslar kamyon sürücüsü K.Ö. isimli şahıstan davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : ZEHİRLENME
Olay Özeti: 15.07.2017 günü İstiklal Mah. Kumru Sokak sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili 4 yaşındaki Mağdur E.A.(E.2013) isimli çocuğun ikametteki çilekli el kreminden yediğini ailesine söylemesi üzerine ailesi tarafından kontrol amaçlı hastaneye getirilerek tedavi ettirildiği bildirlmiş, olayla ilgili baba Müşteki Ö.A.(E.1979) isimli şahıs davacı olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 12.07.2017 günü Vatan Mah. Şh. Muhittin Çelik Cad. sayılı yerde bulunan ikamet bahçesinde meydana gelen olay ile ilgili elektrikli odun kesme motorunun yanına giden Müşteki Z.A.(K.1952) isimli şahsın makineye tülbentini kaptırması sonucu göğüs bölgesinden yaralandığı anlaşılmış, Müşteki olay ile ilgili kimseden davacı olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Müşteki A.G.(E.1975) isimli şahıs 54 D ** plakalı aracının ikametinin önünde park halinde olduğunu, daha sonra park halindeki aracına motosiklet çarptığnı öğrendiğini, aracının ön kısmında hasar meydana geldiğini, motosiklet sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, olay ile ilgili motosiklet sürücüsü Şüpheli F.Ş.(E.1983) isimli şahsın 1.62 promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Müşteki S.A.(E.1998) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan ekobis ile doşaltığı sırada dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu ekobisinin arkasında bulunan arkadaşı Müşteki S.B.(E.1997) ile birlikte yaralandıklarını, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Müşteki E.A. isimli şahıs iş yerinde çalıştığı sırada bir anlık dikkatsizliği sonucu suntanın ayağına düşmesi ile yaralandığını, olay ile ilgili olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Erenler Dilmen Mahallesi Akşemsettin Caddesi ile Mimar Sinan Caddesinin kesiştiği yerde meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki R.A.Y.(E.1977) isimli şahıs kaldırım üzerinde arkadaşlarını beklerken cebinde şişkinlik yaptığı için cüzdanını cebinden çıkartarak kaldırım üzerine bıraktığını, daha sonra telefonla oynamaya başladığını, arkadaşlarının gelmesiye araca binerek işyerine doğru seyrettikleri sırada cüzdanının yanında olmadığını fark ettiğini, geri dönerek kontrol ettiğinde cüzdanı bıraktığı yerde bulamadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 03.07.2017 günü meydana gelen İş kazası olayı ile ilgili Müşteki E.D.(E.1988) isimli şahıs lastik palet söküm atölyesinde tahta sandık içindeki malzemeleri boşaltmak isterken sandık kenarında bulunan metal parçaya sol kolunu çarpması sonucu dirsek kısmından yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA-İŞ KAZASI
Olay Özeti: 23.07.2017 günü saat:14.45 sıralarında Hastane Mahallesi 6023 Sokak sayılı yerde bulunan Ekmek Fırınında meydana gelen Taksirle Yaralama ve İş Kazası olayı ile ilgili Fırında Müşteki N.Y.(K.1966) isimli şahsın çalıştığı esnada Fırın duvarının çökmesi ile Müşteki N.Y. ve o esnada olay yerinde bulunan 2011 Doğumlu Mağdur Y.T.(E), Mağdur M.Ö.(E) ve Mağdur B.Ç.(E) isimli şahısların duvarın altında kalması sonucu yaralandığı, yaralı N.Y.nin ileri tetkik ve tedavi için Devlet Hastanesine hayati tehlike kaydı olmaksızın sevk edildiği, Mağdur B.Ç., Mağdur M.Ö. ve M.Y.T. isimli şahısların Hayati Tehlike Kaydı olmaksızın ileri tetkik ve tedavi için Araştırma Hastanesine sevk edildikleri bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Müşteki H.Ö.(E.1995) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 73 KC ** Plaka sayılı motosiklette yolcu olarak bulunan Müşteki M.A.D.(E.1994) ile Konyalı Ali Bey Caddesi üzerinde seyir halinde olduklarını, Belediye A. Petrol önüne geldiğinde benzinlik yanından çıkan 54 LA ** plaka sayılı araç ile çarpışmaları neticesi Yaralamalı ve Maddi Hasarlı Trafik Kazası olayının meydana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi :  TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü İnciksuyu Mah. Mescid Sok. Gevye sayılı yerde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Şüpheli E.L.(E.1980) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 ZS ** plaka sayılı aracın yola dikkatsizce çıkan Mağdur E.A.T.(E.2011) isimli 6 yaşındaki erkek çocuğuna çarpması sonucu olayın meydana geldiği anlaşılmış, olayda çocuğun hayati tehlikesinin bulunmadığı, durumunun BTM ile giderilebilir olduğu bildirlmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Plaj Caddesinde meyana gelen Yalamalı Trafik kazası olayı ile ilgili Müşteki/Şüpheli A.Ş.(E.1964) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 78 SH ** palka sayılı aracıyla seyir halinde olduğunu, önüne aniden Müşteki/Şüpheli B.U.(E.1988) isimli şahsın çıkması ile kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, B.U. isimli şahsın tedavisi devam ettiğinden ifadesi alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Yalı Mahallesi Doğu Karadeniz Ceddesi 197 Sokak civarında 34 GED ** ve 34 KV ** plaka sayılı araçların karıştığı yaralamalı trafik kazası olayı ile ilgili olarak araç sürücüleri Müşteki/Şüpheli Ö.E.(E.1994) ve Müşteki/Şüpheli M.D.(K.1978) isimli şahısların beyanları alınarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Ankara Cad üzeri Adliye Kavşağına yakın noktada meydana gelen olay ile ilgili Şüpheli Y.K.(E.1962) isimli şahsın sevk ve idaresinde bulunan 54 DY ** plaka sayılı aracın karıştığı tek taraflı yaralamalı trafik kazası olayında Müşteki İ.A.(E.1947) isimli şahsın yaralandığı bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - PAMUKOVA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü meydana gelen Tasirle Yaralama olayı ile ilgili 2001 doğumlu E.K.(E.2001) isimli çocuğun Mahalledeki düğünde koşarken dengesini kaybederek yere düşmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Hastanece Müşteki S.K. isimli şahsın Gazipaşa Mahallesi Gazipaşa Caddesi sayılı yerde bulunan ikametinde düşmesi soncu yaralanarak hastaneye getirildiği, yapılan ilk müdahalesinin ardından şahsın Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - SAPANCA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Şüpheli S.K. isimli şahıs Otoyolda seyir halindeyken kendisine plakasını bilmediği siyah renkli Bmw marka bir aracın arkadan çarpması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek önünde seyir edene 3-ZDZ** Plaka sayılı ve 53-RR** plaka sayılı araçlara çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini, olay ile ilgili kimseden şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER