Sakarya için 25 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 25 Temmuz 2017 tarihinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar ektedir. 

Sakarya için 25 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI  
Olay Adi :KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 25.07.2017 günü meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili olarak Müşteki O. Y. (E.1967), 24.07.2017 günü Adapazarının bilmediği bir yerinde bilmediği bir saatinde 54 BA ** plaka sayılı aracına ait ruhsat belgelerini, sürücü belgesini ve nüfus cüzdanını kaybettiğini, bunları bulupta kötü amaçla kullanan şahıslar olması halinde bunlardan şikayetçi olduğunu belirtmiş olup, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Yenigün Mahallesi bila sayılı yerde meydana gelen yaralamalı trafik kazası olayı Müşteki H. D. (E.1967) çarşı istikametinden Yeni Cami istikametine giderken sağında bulunan bir aracın aynasının kendisine çarptığını , bu nedenle yaralandığını, ancak şikayetçi olmadığını belirtmiştir, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi :SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi :KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Müşteki A.T. (K.1984) isimli şahız öz kızı Z.N.T (K.2003) isimli çocuk şahsın koybolduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 24.07.2017 günü Tuzla Mahallesi Zirai Aletler Sitesinde bulunan işyerinde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili olarak Müşteki B.D. (E.1976) isimli şahıs iş yerinde çalışırken parmaklarını makinaya kaptırması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili sorumlular hakkında davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 24.07.2017 günü Tekeler Mahallesi Karasu Caddesi üzerinde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki/Şüpheli O. B.  (E.1991) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 81 AE ** plaka sayılı araç ile Müşteki/Şüpheli Ö.Ö. (E.1982) isimli şahsın kullanmış olduğu 45 YA ** plaka sayılı aracın çarpışması neticesi kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, olayda 2013 doğumlu Mağdur Ç. Ö. (E.2013)'nün hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığı anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Müşteki F.A. (K.1985) isimli şahıs kızı R. A. (K.2001) isimli şahsın kayıp olduğunu, kızının hayatından endişe ettiğini ve kızının bulunmasını istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Müşteki M.Ş. (E.1995) isimli şahıs Yahyalar Mah. Ankara Cad. sayılı yerde siyah renkli el çantasını kaybettiğini çantasının bulunması durumunda kendisine teslim edilmesini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 25.07.2017 günüYenigün Mahallesi Kır Sokak sayılı yerde meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili olarak Müşteki S.Y. (E.1988) ikametinin önüne park ettiği 2012 model Gri (Çöl) renkli kiralık Fiat Linea marka 34 JL ** plaka sayılı aracın yanına geldiğinde aracın ön cam alt kısmının boydan boya çatlamış olduğunu olarak gördüğünü, araca zarar veren şahıs veya şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 16.07.2017 günü meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile igili Müşteki A.Ç. (K.1968) isimli şahıs Valilik kavşağında ufak çaplı bir kaza geçirdiklerini, olay esnasında bir rahatsızlığının olmadığını, ertesi gün hastaneye gittiğini, önceki gün kaza olduğunu söyleyince hakkında adli rapor düzenlendiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 24.07.2017 günü meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili Müşteki Ö. G. (E.1985) isimli şahıs kendisine ait 3518080820152** IMEI nolu samsung galaxy J7 marka telefonu kayıp ettiğini, telefonunun bulunurak kendisine teslim edilmesini isetidğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi :  ZEHİRLENME
Olay Özeti: 21.06.2017 günü Korucuk Mahallesi 1740 Ada bila sayılı adreste meydana gelen Zehirlenme Olayı ile ilgili olarak G. T. isimli şahıs oğlu G. G. T. 'nin ağzına köpük tabancasının köpük kısmını soktuğunu ve tedbir amaçlı olarak oğlunu hastaneye götürdüğünü beyan etmiş olup, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 24.07.2017 günü Değirmen kafe isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki H. N. (K.1973) isimli şahıs iş yerinde elini rafa çarpması sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN  
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 25.07.2017 günü meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili Müşteki E.B.(E.1957) İstiklal Mahallesi Belediye Caddesi üzerinde bulunan bulunan binasının bitişiğinde mantolama çalışması yapıldığı esnada kendi binasına dayandırılan iskele nedeni ile bina çatısının zarar gördüğünü, bu sebeple davacı olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Sakarya Caddesi A.C. isimli iş yerinde meydana gelen Kayıp eşya ile ilgili Müşteki V.T.(E.1987) isimli şahıs cüzdanını kaybettiğini, cüzdanın içerisinde eyliyet ve kimlik kartının olduğunu, olay ile ilgli olarak kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Müşteki Y.Ç.(K.1969) isimli şahıs Dilmen Mahallesi Dilmen Cami civarında Kendisine ait IMEI numarasını hatırlamadığı telefon ile içinde 700 TL parasının olduğu cüzdanını kayıp ettiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 18.07.2017 günü Erenler Yeni Mahalle 2052 Sokak sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki C.E.(E.1987) isimli şahıs ikametinden çıkarken kaygan mermer zeminde ayağının burkulması sonucu yaralandığını, tedbir amaçlı hastaneye giderek tedavsini olduğunu, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA 
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Yeşiltepe Mahallesi Orhangazi Caddesi Tek kavşağında meydana gelen Trafik güvenligini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili Şüpeli D.D.(E.1976) isimli şahıs 54 DD *** plaka sayılı aracı ile seyir halinde iken Polis tarafından durdurulduğunu yapılan alkol muayenesinde 1.21 promil olduğunun anlaşıldığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Erenler ilçesi Etbalık kavşağında meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili olarak Müşteki G.Y.(E.1986) isimli şahıs şöför olarak çalıştığı B. isimli şirkete ait 54 S ** plakalı araç ile Etbalık kavşığında bulunan polis noktasına yaklaştığı esnada sağından gelen 67 EU ** plakalı kırmızı kapalı kasa kamyonetin aracının sağ dikiz aynasına çarptığını, daha sonra araç sahibinin durmayarak şehir istikametine kaçtığını, kaçan araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 24.07.2017 günü Yeni Mahalle Sakarya Caddesi üzeri Adapazarı istikameti Et-Balık uygulama noktasında meydana gelen Trafik Güvenligini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili Şüpeli T.K.(E.1972) isimli şahıs yapılan alkol kontrolünde 1,97 promil alkollü olduğunun tespit edildiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 22.07.2017 günü Müşteki S.K.(E.1996) isimli şahıs Arifiye T.O.S. isimli fabrikada rafta bulunan malzemeyi piston ile yukarıya kaldırdığını, bu esnada sol el orta parmağının sıkışması sonucu hafif şekilde yaralandığını, hastaneye giderek tedavisinin tamamlandığını olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - AKYAZI  
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 24.07.2017 günü Yunus Emre Mahallesi Pazarköy Caddesi girişinde meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Şüpheli/Müşteki H.Ö.(E.1979) isimli şahıs sevk ve idaresinde bulunan 54 J **  plaka sayılı araç ile seyir ettiğini, park halinde bulunan araçtan çıkan Müşteki/Şüpheli A.P.(E.1934)'ye duramayarak çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - FERİZLİ 
Olay Adi : ŞÜPHELİ ÖLÜM
Olay Özeti : 25.07.2017 günü 112 Acil Servisince Kemalpaşa Mahallesi Çınarlık mevkiinde ormanlık alan içerisinde ağaçtan düşen bir şahsın olduğunun bildirilmesi üzerine olay yerine intikal edilmiş, Maktül M.T.(E.1950) isimli şahsın olay yerine gelen 112 ekiplerince EX olduğu tespit edilmiş, maktül adli tıp kurumuna sevkedilerek konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - FERİZLİ - Ferizli Polis Merkezi Amirliği 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü Hastanece Yeni Mahalle Halit Molla Caddesi Üzerinde Müşteki N.K. isimli şahsın sevk ve idaresindeki araçla seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla atarak yaralandığı, tedavi için hastaneye getirildiği bildirilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Müşteki E.B.(E.1983) isimli şahıs çalıştığı iş yerinde rafın karın bölgesinin sağ tarafını çizmesi sonucu yaralandığını, tedavi için Devlet Hastanesine gittiğini, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 24.07.2017 günü Müşteki Y.A.(E.1981) isimli şahıs Yörükler Mahallesi Ankara caddesi üzerinde faaliyet gösteren E.S.H. Deposunda işçi olarak çalıştığını, işyerinde bulunan 70kg ağırlığındaki teraziyi arkadaşı ile birlikte taşırken terazinin elinden kayması sonucu baş parmağının üzerine düştüğünü ve yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Hendek ilçesi Yeni Mahalle sayılı yerde meydana gelen iş kazası olayı ile ilgili Müşteki K.K.(E.1985) K.K. isimli işyerinde isçi olarak çalıştığını, işyerinde çalıştığı esnada sağ elini palete kaptırması sonucu yaralandığını, sağlık durumunun iyi olduğunu, kazanın tamamen kendi dikkatsizliğinden meydana geldiğini, işyerinin kusuru ve hatası olmadığını, kazada yaralanmasından dolayı kimse hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 24.07.2017 günü Mağdur M.Ç.G.(E.2015) isimli çocuğun velisi S.G.(E.1989) ve annesi D.G.(K.1992) isimli şahıslar Hendek Kemaliye Mahallesi Muammer Sencer Caddesi üzerinde hızlı bir şekilde gelen bisikletli şahsın çocukları Mağdur M.Ç.G.ye çarparak yaralanmasına sebebiyet verdiğini, olay ile ilgili şahıstan davacı ve şikayetçi olduklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Kemaliye Mahallesi Muammer Sencer Caddesi Saat kule civarındaki parkta meydana gelen olay ile ilgili Müşteki H.İ.(E.1972) isimli şahıs kendisine ait cep telefonunu kaybettiğini, cep telefonunu alıp kullanan veya çalan şahıs hakkında davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Müşteki M.D.(E.1979) isimli şahıs Yeni Mah. sayılı yered bulunan K.R. isimli işyerinde dengesini kaybederek merdivenlerden düşmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 25/07/2017 günü Karasu ilçesinde meydana gelen taksirle yaralama olayı ile ilgili hastanece elektrik çarpması sonucu Mağdur T.E.Y. (E.2016) isimli çocuğun hastaneye getirildiği bildirilmiş, tedavi işlemleri sebebiyle mağdurun anne babasının ifadeleri alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Müşteki K. C. (E.1983) isimli şahıs sol el işaret parmağına metal cisim batması neticesi hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır

Birimi : SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Kaynarca ilçesinde taksirle yaralama olayının meydana geldiğinin bildirilmesi üzerine ekibizce Kaynarca Devlet Hastanesine gidildiği, A.T.Ö. (E.2015) isimli çocuğun ikametlerinin üst katından düşmesi sonucu annesi ve babası tarafından hastaneye getirildiği, yapılan ilk müdahalenin ardından Yenikent Devlet Hastanesine sevk edildiği tespit edilmiş olup, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Müşteki K. A. (E.1996) isimli şahıs kullanmakta olduğu 54 VK ** plaka sayılı motorsiklet ile Konak Mah. Aziz Duran Caddesi üzerinde seyir halinde olduğunu, önüne çıkan köpeğe çarpmamak için manevra yaptığı sırada direksiyon hakimiyetini kaybederek yere düştüğünü ve yaralandığını, tedavi amaçlı Devlet Hastanesine gittiğini, olay ile ilgili olarak kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.  

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER