Sakarya için 27 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

İl Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde 27 Temmuz 2017 tarihinde İlimiz ve İlçelerinde meydana gelen ve kayıtlara intikal eden olaylar ektedir. 

Sakarya için 27 Temmuz 2017 il Emniyet Asayiş Raporu

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Yağcılar Mahallesi Turan Caddesi üzerinde meydana gelen trafik kazası olayı ile ilgili Mağdur Ö.F.L. (E.2007) isimli çocuğa araç çarpmasın sonucu yaralandığı anlaşılmış, olayın Şüphelisi M.İ.(K.1982) yakalanarak, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. kocaali

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : KAYIP ŞAHIS
Olay Özeti: 27.07.2017 tarihinde meydana gelen Kayıp Şahıs olayı ile ilgili olarak Müşteki A.Y. (E.1975) isimli şahıs eşi M. Y. (K.1978) 'nin ikametinden ayrılarak bu saate kadar geri gelmediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü durumundan şüphelenilerek durdurulan 54 H 04** plakalı araç sürücüsü Şüpheli N. Y. (1979) isimli şahsın yapılan alkol kontrolünde (1,82) promil alkollü olduğu tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Yağcılar Mahallesi Dayı Sokak üzerinde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili olarak Müşteki-Şüpheli T. K. (E.1969) Belediyede temizlik işlerine ait 34 FV 5** plaka sayılı araçla seyir halinde olduğu esnada sol tarafından 41 KF ** plakalı aracın aniden çıkarak kendisinin kullanmakta olduğu araca çarptığını, bu sebeple 41 KF ** plaka sayılı araç sürücüsünden davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Günüşler Mahallesi Yağcılar Caddesi istikametinden Rüstemlar istikametine gitmekte seyir eden Şüpheli/Müşteki M.K. (E.1991) sevk ve idaresindeki 54 DY ** plaka sayılı araçla tali yoldan ana yola çıktığı sırada Rüstemler istikatinden gelen Ekobis sürücüsünün aracına çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI 
Fail Durumu : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Müşteki Ç.B.Ş. (K.1988) motosiklet çarpması neticesi hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanarak SEAH' a sevk edilmiş, motosiklet sürücüsü A.T. (E.1973) yakalanarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.
 
Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI  
Fail Durumu : MALA ZARAR VERME
Olay Özeti:27.07.2017 günü Yağcılar Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde meydana gelen Mala Zarar Verme olayı ile ilgili Müşteki E.U.(K.1986) isim şahıs çalıştığı işyerine ait 34 NN ** plakalı aracı fabrika önüne park ettiğini, (15-20) dakika sonra aracın yanına geldiğinde aracın arka bagaj kapağının içeri çökmüş olduğunu, tamponunda hasar meydana geldiğini gördüğünü, aracına çarparak hasar veren faili meçhul şahıs ya da şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ADAPAZARI  
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Korucuk Mahallesi Korucuk Caddesi sayılı adresinde meydana gelen İş Kazası Olayı ile ilgili olarak Müşteki C.T.(E.1971) ve Müşteki M.D. (E.1970) isimli şahıslar Adapazarı Belediyesinde temizlik işçisi olarak çalıştıklarını çöp ev temizledikleri esnada kendilerini arı sokması sonucu yaralandıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Müşteki C.Y. isimli şahıs kendisine ait Iphone-6 marka cep telefonunu kayıp ettiğini, olay ile ilgili telefonunu bularak ilgili kuruma teslim etmeyen şahıs ve ya şahıslardan davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 25.07.2017 günü Bağlar Cad. sayılı yerde bulunan T.p. önünde meydana gelen Yaralamalı Trafik kazası olayı ile ilgili Şüpheli/Müşteki H.B.U. (E.1998) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 54 BH ** plakalı minibüsü ile Bağlar caddesi üzerinde seyir halinde olduğunu, petrole girmek için sola dönüş yaptığı sırada arkasından gelen Müşteki/Şüpheli T.K.(K.1992) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 34 NG ** plakalı motosiklet ile aracına çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiğini beyan etmiş, olayda T.K. hayati tehlike arz etmeyecek şekilde yaralanmış, taraflar olayla ilgili davacı olmadıklarını beyan etmişler, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - SERDİVAN 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Köprübaşı Mahallesi 19. cadde üzerinde meydana gelen yaralamalı trafik kazasında sürücü Müşteki-Şüpheli Y.B. (E.1982) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 DM ** plakalı otomobil ile 18. caddeden gelen ekobisin çarpışması sonucu ekobiste bulunan Müşteki D.A. (K.1999) ile kardeşi Müşteki S.A. (K.2002) isimli şahısların hayati tehlike oluşacak derecede yaralandıkları anlaşılmış, şahıslar ifade verecek durumda olmadığından ifadeleri alınamamış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA - İŞ KAZASI
Olay Özeti: 19.07.2017 günü Erenler ilçesi Modern Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren işyerinde meydana gelen Taksirle Yaralama- İş kazası olayı ile ilgili Müşteki H.G. (E.1963) isimli şahıs işyerinde üzerinde çalıştığı saç plakayı keserken dikkatsizliği sonucu saç plakanın sol işaret parmağını kesmesi sonucu yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.      

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA - İŞ KAZASI

Olay Özeti: 19.07.2017 günü Erenler ilçesi Yeni Mahalle Sakarya Caddesi üzerinde faaliyet gösteren E.K. isimli iş yerinde Kasap olarak çalışan Müşteki Z.Y. isimli şahıs olay günü kesimlik danaları kesim için içeriye sokmaya çalıştığı sırada, danalardan bir tanesinin sol dirseğine çarpması sonucu çok büyük acı hissettiğini, arkadaşlarının yardımıyla Acil yardım hastanesine gittiğini, olayla ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.      

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Yeşiltepe Mahallesi Orhangazi Cadesi üzerinde meydana gelen Trafik Güvenligini Tehlikeye sokma olayı ile ilgili Şüpeli M.Ç. (E.1985) isimli şahıs uygulama noktasında durdurularak alkol kontrolü yapıldığında (2.45) promil alkol olduğunun tespit edildiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA - İŞ KAZASI
Olay Özeti: 17.07.2017 günü Erenler Kozluk Mahallesi T.T. isimli işyerine meydana gelen Taksirle Yaralama - İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki O.Ç. isimli şahıs aynı gün akşam saatlerinde T.T. isimli işyerinde band üzerinden gelen kaportası yüksekte olan traktörün motor kısmında çalışırken açık olan kaportanın bir anda motorun üstüne doğru kapanması sonucu sol kolunun kaporta ve motor arasında sıkışması suretiyle yaralandığını, bu olay ile ilgili kimseden davacı şikayetçi olmadığını beyan etmiş, şahsın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilmiş olup, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi  : TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Yeni Mah. Sakarya Cad. üzerinde meydana gelen Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili Şüpheli Ü.E. (E.1987) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 34 D ** plakalı aracı ile seyir ettiğini, uygulama noktasında kontrol amaçlı durdurulduğunu, yapılan alkol muayenesinde (1.38) promil alkollü olduğunun tespit edildiğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.    

Birimi : SAKARYA - ERENLER 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Erenler Tabakhane Mah. 4039 Sok. Adintaş Evleri bila sayılı yerde meydana gelen olay ile ilgili Müşteki M.N.C isimli şahıs evde sehpa üzerine çıkıp boya yaparken ayağının kayması sonucu sehpadan düşerek hayati tehlike arzetmeyecek şekilde yaralandığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 24.07.2017 günü Arifiye ilçesi H.O.M. isimli işyeri önünde meydana gelen Taksirle Yaralama olayı ile ilgili Müşteki A. Ö. (E.1968) isimli şahıs iş yeri önünde müşterisine ait bir aracı bakım ve onarımı için getirdikten sonra park halinde iken araç altına eğildiğinde ayağının üzerinden bir aracın geçtiğini, o an için ağrı hissetmediğini ancak sonradan hastaneye giderek adli rapor tanzim edildiğini, olay ile ilgili davacı ve şikayetçi olduğunu beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - ARİFİYE 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 20.07.2017 günü 1.OSB'de bulunan E.G. isimli iş yerinde meydana gelen İş Kazası olayı ile ilgili Müşteki N.Ö.(K.1998) isimli şahıs üretim bölümünde paketleme yaparken bant üzerindeki koliyi almak istediğini, sol el yüzük parmağının bant ile masa arasında sıkışması sonucu yaralandığını, hastaneye giderek tedavisini yaptırdığını, olay ile ilgili kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 26.07.2017 günü D-140 Mudurnu-Adapazarı Karayolunda meydana gelen Yaralamalı Trafik Kazası olayı ile ilgili Akyazı Devlet Hastanesi istikametinden Kuzuluk İstikametine seyir halinde olan Müşteki/Şüpheli A.M.(E.1989) isimli şahıs sevk ve idaresindeki 34 NJ ** plakalı araç ile Küçücek Kavşağına yaklaştığında sağ tarafından gelen Şüpheli/Müşteki B.Y.(E.1985)'nin sevk ve idaresindeki 54 E ** plaka sayılı araç ile çarpışmaları sonucu kaza olayının meydana geldiğini, araç içerisinde bulunan Müşteki B.Ş.(E.1987) isimli şahısla hastaneye giderek tedavi olduklarını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

Birimi : SAKARYA - AKYAZI 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 23.07.2017 günü meydana gelen Kayıp Eşya olayı ile ilgili olarak Müşteki Ü.İ.(K.1981) isimli şahıs Ömercikler Mahallesi 8033 Sokak sayılı adreste ikamet ettiklerini, çocuklarına almış olduğu Samsung marka tableti anılan tarihte evin içinde bulamadıklarını, nerede kaybolduğunu bilmediklerini, tablet bulunduğunda tarafına teslim edilmesini ve şikayeti bulunmadığını beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır. 

Birimi : SAKARYA - GEYVE 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA - TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Camikebir Mahallesi Uzun Çarşı Sok. sayılı yerde meydana gelen Taksirle Yaralanma - Trafik Güvenliğini Tehlikeye Sokma olayı ile ilgili bir motorsiklet sürücüsünün Mağdur T.Ö.(E.2005) isimli çocuğa çarpması sonucu kaza olayının meydana geldiği anlaşılmış, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - HENDEK 
Olay Adi :  TRAFİK GÜVENLİĞİNİ TEHLİKEYE SOKMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Yeni Mahalle Osmangazi Caddesi Çevreyolu üzerinde durumundan şüphelenilerek durdurulan Şüpheli G.S.(E.1993) isimli şahsın sevk ve idaresindeki 54 KG ** plaka sayılı aracı (1.51) promil alkollü olarak kullandığı tespit edilmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : KAYIP EŞYA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Müşteki O.K.(E.1982) isimli şahıs Karasu'da çalıştığı Şubece kendisine zimmetle verilen tabletini kaybettiğini, tabletinin bulunması durumunda kendisine teslimini istediğini beyan etmiş, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.   

Birimi : SAKARYA - KARASU 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Devlet Hastanesi Acil Servis önünde meydana gelen Taksirli Yaralama olayı ile ilgili Müşteki R.U. isimli şahıs ileri tetkik ve tedavi için bir üst merkeze sevk edilmiş, araç sürücüsü Şüpheli D.Y.(E1979)'nin ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılarak konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi : İŞ KAZASI
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Mağdur O.B.(E.1984) isimli şahsın O.Y. isimli iş yerinde et kestiği esnada sol başparmağını bıcakla kestiğini beyan etmiş, şahsın hayati tehlikesinin olmadığı öğrenilmiş olup, konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Birimi : SAKARYA - KAYNARCA 
Olay Adi : TAKSİRLE YARALAMA
Olay Özeti: 27.07.2017 günü Hatanece Mağdur Y.D.(E.2016) isimli çocuğun Konak Mah. Okan Sok. sayılı yerde oturduğu yerden geriye doğru kafasının üzerine düşmesi sonucu yaralanarak hastaneye getirildiği, ileri tetkik ve tedavi için Devlat Hastanesine sevk edildiği bildirlmiş konu ile ilgili gerekli tahkikata başlanılmıştır.

Sakarya Valiliği Basın Şube

SIRADAKİ HABER