Şerbetpınarı Mahallesi'nde Silahlı vurgun

Kocaali'de iki aile arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi de yaralandı. Kavgada hayatını kaybeden Cengiz Tenkoğlu'nun (36) da aralarında bulunduğu grubun sopalarla ev basıp küfürler ettikleri öğrenildi.

Şerbetpınarı Mahallesi'nde Silahlı vurgun

31.05.2020 günü Şerbetpınarı mah.de saat:03.00 sıralarında aralarında daha önce arazi anlaşmazlığı yüzünden husumet bulunan Ş.T., Ö.T., C. T., N. T. ve E. T.  isimli şahısların İ.K. nin evine sopalar ile giderek, İ. K., Ş. K. ve E. K. isimli şahısları darp etmesi üzerine İ.K ve Ş.K. isimli şahısların tabanca ve pompalı tüfek ile ateş etmesi sonucu C.T. ve E.T. isimli şahısların yaralanması ve Cengiz TENKOĞLU isimli şahsın hastanede vefat ettiğinin öğrenilmesi üzerine olay yerine Olay Yeri İnceleme timi sevk edildiğini, nöbetçi savcılığın talimatı ile, ilgili adreste arama yapıldığını, yapılan aramada;

2 Adet Tüfek, 3 Adet Tabanca, 7 Adet  tüfek fişeği, 4 Adet 9 mm tabanca mermisi, 8 Adet 7. 65 mm  tabanca kovanı, 2 Adet 9 mm tabanca kovanı, yaklaşık 1.5 metre uzunluğunda fişek kılıfı tarafımızca ele geçirilmiştir. 

Ele geçen malzemelerin incelenmesi için Olay Yeri İnceleme Timine teslim edildiğini, C.Savcısının talimatı ile İ.K. ve Ş.K. isimli şahısların gözaltına alındığını 01.06.2020 günü mevcutlu olarak C.Savcılığına sevk edileceğini.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER