+1 Eğitim Modeli sizi farklı kılıyor

SUBÜ Geyve MYO, Sektörle Buluşma Günleri kapsamında Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ertuğrul Kocacık’ı ağırladı.

+1 Eğitim Modeli sizi farklı kılıyor

Öğrencilerle bir araya gelen Kocacık, “+1 Eğitim Modeli sizi diğer meslek adaylarının önüne geçiriyor ve farklı kılıyor” dedi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Geyve Meslek Yüksekokulu, Sektörle Buluşma Günleri kapsamında Sakarya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Ertuğrul Kocacık’ı ağırladı. ‘Muhasebecilik Mesleği ve Geleceği’ başlıklı konferansta Muhasebe ve Vergi Uygulaması Programı öğrencileriyle bir araya gelerek tecrübelerini aktaran Kocacık; SUBÜ’nün +1 Eğitim Modeli’nin önemine vurgu yaparak, “Mezun olmadan önce öğrenciliğinizin devam ettiği bir süreçte 16 haftayı bulan bir iş yeri deneyimi kazanıyor olmanız sizler için çok büyük avantaj. Bu avantaj sizleri diğer meslek adaylarının önüne geçiriyor ve farklı kılıyor. Kısa süre önce Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ile odamızda bir araya gelerek iş birliği protokolü imzalamıştık. Tam zamanlı iş yeri uygulamasının yanı sıra diğer alanlarda da üniversitemizle birlikteliğimizi güçlendirmiş olduk” diye konuştu. Konferansın sonunda Geyve MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Taha Dursun ile Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Program Başkanı Öğr. Gör Muhsin Çay, SMMMO Başkanı Ertuğrul Kocacık’a teşekkür belgesi takdim etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER