17 Ağustos Velilerinden Anlamlı kutlama

Karaman Mahallesindeki 17 Ağustos İlkokulu öğrenci velileri, bu yıl öğretmenler günü kutlaması kapsamında çok farklı ve anlamlı bir etkinliğe imza attılar.

17 Ağustos Velilerinden Anlamlı kutlama

Okul öğretmenlerine maddi değeri olan bir hediye almak yerine aralarında topladıkları parayı öğretmenleri adına LÖSEV’e bağışladılar.
 
LÖSEV’in bağış yapan kişilerin adına gönderdiği LÖSEV Yaşam Sertifikasını öğretmenlerine veren veliler öğretmenler gününü bu sertifikalarla kutladılar.
 
Okul öğretmenleri velilerin bu anlamlı davranışı karşısında büyük mutluluk yaşadı. 

 
Yetiştirdikleri çocukların ailelerinin böylesine anlamlı bir etkinlikte bulunmasından mutluluk duyduklarını söyleyen öğretmenler “İşte tam da bizim arzuladığımız bir öğretmenler günü kutlaması oldu. Lösemili çocukların gülüşlerine katkıda bulunduğumuz için kendimizi çok şanslı görüyoruz. Velilerimize çok teşekkür ediyoruz” dediler. 
 
Okul Aile Birliği Başkanı Sema Acar ve yönetim kurulu üyelerinin okuldaki 18 sınıf adına gerçekleştirdiği etkinlikten eğitimciler olarak büyük memnuniyet duyduklarını belirten okul müdürü Hasan Yıldırım Öğretmenler Gününde LÖSEV’e katkıda bulundukları için çok gururlu olduklarını ifade etti.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER