Arifiye Neviye İlkokulunda Sıfır Atık Zanaat Sergisi Açıldı

2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının son iki haftasına girildiğinde tüm okullarımızda yılsonu etkinlikleri yoğunluk kazandı.

Arifiye Neviye İlkokulunda Sıfır Atık Zanaat Sergisi Açıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Arifiye ilçesine yaptığı ziyarette Neviye İlkokulu tüm şubelerinin ve özel eğitim öğrencilerinin birlikte hazırladığı, geri dönüşüm malzemelerinden yapılan çalışmaların yer aldığı Sıfır Atık Zanaat Sergisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile ilçedeki eğitimcilerin de katıldığı açılışta İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, okul öğrencilerinin öğretmenleri öncülüğünde yıl boyunca yaptığı çalışmaların da yer aldığı sergiyi gezdi.

Sergide öğrencilerle geri dönüşüm malzemelerinden yaptıkları oyunlara ve etkinliklere eşlik eden İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, yüz yüze verimli geçen bir eğitim yılının meyvelerinin görüldüğü sergilerde büyük emekler bulunduğunu ifade ederek katkı veren herkese teşekkür etti. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, ailelerini, okul yöneticilerini kutladı.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER