Deneyim Paylaşım Zirvesi, 220 Öğretmenin Katılımıyla Gerçekleştirildi

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünün Meslektaşım, Öğrenme Keşfimde Yol Arkadaşım Projesi kapsamında başlatılan (#biöğrenmehareketi) Deneyim Paylaşım Zirvesi 220 öğretmenimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

Deneyim Paylaşım Zirvesi, 220 Öğretmenin Katılımıyla Gerçekleştirildi

Öğretmenlerimiz ve ekip arkadaşları tarafından geliştirilen; Proje Yönetimi, Montessori, Bilgisayarsız Kodlama, Eğitimde Görsel ve Metinsel Hikâyeleştirme, eTwinning, Maker Öğretmen, Web 2.0 Araçları gibi alanlarda gerçekleşen çalışmalarla 13 Özgün Öğrenme Tasarımı katılımcı öğretmenlerimiz ile paylaşıldı.

Zirveye katılan İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, açılış programında özgün öğretim yöntem ve tekniklerini meslektaşları ile paylaşan öğretmenlerimizle bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Açılış programında mentor öğretmenlere teşekkür belgelerini takdim eden İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, çalışmaların sergilendiği alanı da ziyarette etti. Sergilenen projeleri tek tek inceleyen Savaşçı, öğretmenlerimizin ufuk açıcı, ilham verici gayretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER