Durmuş, Fen Bilgisi Öğretmenleriyle Buluştu

Yeni eğitim-öğretim yılı açılışı hazırlıklarını sürdüren İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, öğretmenlerle çevrim İçi buluşmalarına aralıksız devam ediyor.

Durmuş, Fen Bilgisi Öğretmenleriyle Buluştu

Zümre buluşmalarında dün fen bilgisi öğretmenleriyle bir araya gelen Durmuş, salgın sürecinde yapılan faaliyetler, öne çıkan sorunlar ve çözüm önerileri, uygulanan iyi örnekler, 2020 LGS sonuçları, tatil dönemi ve uzaktan eğitim dönemleri için öneriler konularında değerlendirmelerde bulundular. 

16 ilçenin fen bilgisi zümre başkanları ve alanlarında başarılı çalışmalarıyla öne çıkan öğretmenlerin katıldığı toplantıda öğretmenlere seslenen İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, “Mart ayından bu yana ülkemizi etkisi altına alan salgın sürecinde özverili çalışmalarınızla toplumda en çok övgüyü alan meslek grubunun üyeleri oldunuz. Sizlerle her zaman gurur duyuyoruz. Çocuklarımızla uzaktan ancak gönül yakınlığınızı hissettirerek kurduğunuz canlı iletişimlerle geleceğimizin teminatı evlatlarımızı evlerinde yalnız bırakmadınız. Yeni eğitim-öğretim yılında da hem yüz yüze hem de uzaktan eğitimle yine çocuklarımıza en iyi eğitim-öğretimi sunmak için canla başla çalışacağınıza yürekten inanıyorum. 2020-2021 eğitim-öğretim yılının hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER