Durmuş, Minik Öğrencilerle 

21 Eylül’de ilkokul birinci sınıflar ve okul öncesi öğrencileriyle başlayan yüz yüze eğitim, 12 Ekim Pazartesi gününden itibaren daha da genişleyecek. 

Durmuş, Minik Öğrencilerle 

Okul ziyaretlerini sürdüren İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Sakarya’daki tüm okulların koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitim-öğretime hazır olduğunu belirtti. Erenler İlkokulunda 21 Eylül’de eğitimlerine başlayan 1. sınıf öğrencilerini ziyaret eden Durmuş, okullarımızın salgın açısından dışarıdan daha güvenli olduğunu ifade etti. 

Okuma-yazma öğrenen minik öğrencilerin dersine misafir olan İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, evlatlarımızın eğitimlerini aksatmadan sürdürebilmeleri noktasında eğitim camiası olarak ellerinden gelen tüm çabayı gösterdiklerini belirterek “Gözümüzün nuru yavrularımızın sağlıkları her şeyden önce gelir. Biz onlar için dışarıdan daha güvenli okul ortamları hazırladık. İl genelindeki tüm okullarımızda koronavirüs tedbirleri hassasiyetle uygulanmaktadır. 12 Ekim'den itibaren ilkokul 2, 3, 4. sınıflar; ortaokul 8 ve lise 12. sınıflarla özel eğitim öğrencilerinin yüz yüze eğitime katılmasıyla okullarımız daha da şenlenecek.” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER