Durmuş’tan Ayşe Öğretmene Ziyaret

Öğretmen ev ziyaretlerine devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yaz aylarında ciddi bir rahatsızlık geçiren 36 yıllık sınıf öğretmeni Ayşe Akça’nın evine misafir oldu.

Durmuş’tan Ayşe Öğretmene Ziyaret

Eğitim camiasında başarılı bir öğretmen olarak tanınan Ayşe Öğretmene acil şifalar dileğinde bulunan Durmuş’un ziyareti Öğretmen Akça Ailesini çok mutlu etti.
 
Emekli öğretmen Sıtkı Akça meslek yaşamında çok başarılı öğrenciler yetiştiren eşi Ayşe Akça’nın rahatsızlığı sırasında sevenlerinin kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını belirterek, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’a ve tüm eğitim camiasına yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür etti.
 
Sağlık durumu her geçen gün daha iyiye giden Ayşe Öğretmen beyinde pıhtı atması nedeniyle geçirdiği rahatsızlık sonrası öğrencilerinin ve sevenlerinin dualarıyla yeniden ayağa kalktığını ifade ederek, çok sevdiği mesleğine ve öğrencilerine bir an önce kavuşmayı beklediğini dile getirdi.
 
Öğretmen Akça Ailesinin Karaman Mahallesindeki evlerinde gerçekleşen ziyarette sıcak sohbetin kahvelerini Ayşe Öğretmenin elinde büyüyen manevi kızı özel eğitim öğretmeni Tuğçe Kip ikram etti. 
 
Adapazarı Mustafa Kemalpaşa İlkokulu sınıf öğretmeni Ayşe Akça’nın evine yapılan ziyarete; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman, Şube Müdürü Yakup Çakmak, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Sedat Aydın, okul müdürü Nazım Gör, Akça Ailesinin yakın dostları sınıf öğretmenleri Ulviye Kip ve Nazike Akalın, Akyazı MTAL Özel Eğitim Öğretmeni Tuğçe Kip katıldı. 
 

Kocaali Haber

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020, 13:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER