EBA Mobil Destek Aracı Adapazarı’nda

Uzaktan eğitim kapsamında ilimizde interneti, bilgisayarı, tableti olmayan öğrencilerimiz arasından EBA Destek Noktalarına ulaşamayanlar için İl Millî Eğitim Müdürlüğünün hizmete koyduğu EBA Mobil Destek Aracı, Adapazarı’nda hizmet veriyor.

EBA Mobil Destek Aracı Adapazarı’nda

İl genelinde belirlenen 128 noktayı gezen EBA Destek Araçlarından biri 23 Eylül-30 Ekim tarihlerinde Adapazarı ilçesindeki öğrencilerle buluşuyor.
Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğünün tespit ettiği 31 yerleşim bölgesinde öğrencilere hizmet götüren EBA Destek Aracı, her gün farklı bir bölgede konuşlanarak ekim ayı sonuna kadar evinde tablet ve bilgisayar olmayan, internet altyapısı zayıf bölgelerdeki öğrencilerin EBA yayınlarından faydalanmasına imkân sağlıyor.

EBA Mobil Destek Araçlarında öğrencilerimizin rahat bir ortamda EBA’ya erişim sağlayacağı bilgisayarların yanında görsel sanatlar ve müzikle ilgili çalışma yapabilecekleri araç ve gereçlerin de bulunduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, EBA Destek Noktaları ve EBA Mobil Destek Araçlarıyla uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimize her türlü imkânı sağlamanın çabası içinde olduklarını ifade etti.

EBA Mobil Destek Araçlarından çok sayıda öğrencimizin faydalanmasından memnuniyet duyduklarını dile getiren Durmuş, bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fikret muslu
Fikret muslu - 2 ay Önce

Kocaali ziraat bankası nin yanında otuyorum internet apartman nin önünde apartman a kutu koymuyorlar ben kablo çekeyim diyorum kabul etmiyorlar evde 2 çocuk var köylerde internet var Kocaali ziraat bankasınin yanında bağlamıyor lar

SIRADAKİ HABER