Ebubekir Sıddık Savaşçı Özel Eğitim Öğrencilerini Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Nilüfer Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret ederek, öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Ebubekir Sıddık Savaşçı Özel Eğitim Öğrencilerini Ziyaret Etti

Sınıfları ve uygulama atölyelerini gezen Müdür Savaşçı, öğrenciler ve öğretmenlerle sohbet etti.

Okul müdürü Metehan Serbest'in eğitim-öğretim faaliyetleriyle ilgili bilgilendirmede bulunduğu ziyarette İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Her zaman ifade ettiğimiz gibi öğrencilerimiz bizlere ve siz değerli öğretmenlerimize bir emanet ise pansiyonda konaklayan öğrencilerimiz iki kere emanet, özel eğitim öğrencilerimiz ise üç kere emanettir" dedi.

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'nde yapılan ziyarette İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, “Down sendromlu çocuklarımızın hak ettikleri erken özel eğitim ve rehabilitasyonu alabilmeleri için gösterilen özen ve fedakarlığın farkındayız” diyerek emeklerini sevgi ile özel öğrencilerimize aktaran öğretmenlerimize gönülden teşekkür etti. 

Öğretmen Meslek Kanunu’nun tüm eğitim camiasına hayırlı olması dileklerini ileten İl Millî Eğitim Müdürümüz Savaşçı, öğretmenlerimize bir amirleri olarak değil bir meslektaşları olarak her zaman makamının ve kalbinin kapısının açık olduğunu söyledi.

Ziyarete İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Salih Güvendi, İl Millî Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Recai Yörük, Serdivan İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Atilla Görgün ve okul idaresi eşlik etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER