Finallere hazırlığın adresi: Faik Baysal Kütüphanesi

Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi, final sınavlarına hazırlanan SAÜ ve SUBÜ öğrencileri için 30 Aralık-12 Ocak tarihleri arasında gece 24.00’a kadar hizmet sunacak.  

Finallere hazırlığın adresi: Faik Baysal Kütüphanesi

Sıcak ve nezih ortamı ile sınavlara hazırlığın adresi olan Faik Baysal Kütüphanesinde öğrencilere ikramlar da yapılacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi, final sınavlarına hazırlanan Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimleri Üniversitesi’nin (SUBÜ) öğrencileri için 30 Aralık-12 Ocak tarihleri arasında gece 24.00’a kadar hizmet sunacak.  Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Faik Baysal Kütüphanemiz Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimleri Üniversitesi’nin (SUBÜ) öğrencilerinin final dönemi haftalarında gece 24.00’a kadar hizmet sunacak. 30 Aralık Pazartesi günü başlayacak olan uygulamamız 12 Ocak Pazar günü sona erecek. Sınavlara hazırlanan öğrencilere sıcak ve nezih bir çalışma ortamı sunmak adına kütüphanemizde ayrıca çay-kahve, çorba ikramı da yapılacaktır. Final sınavlarına hazırlanan tüm üniversite öğrencilerine başarılar diliyor ve kütüphanemize bekliyoruz” ifadelerine yer verildi.

 
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER