İlköğretim Haftası Çelenk Sunma Töreni

2020-2021 eğitim-öğretim yılı Sakarya’da İlköğretim Haftası çelenk sunma töreniyle başladı.

İlköğretim Haftası Çelenk Sunma Töreni

Demokrasi Meydanı'nda gerçekleşen törende İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yanında iki birinci sınıf  öğrencisiyle  Başöğretmen Atatürk’ün anıtına Millî Eğitim çelengini sundu.

Salgın nedeniyle kısıtlı sayıda eğitimcinin katıldığı törende Durmuş, salgın sürecinin baş kahramanları sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederek törene katılan Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerine çiçek takdim etti. Törende bulunan Atatürk İlkokulunun minik öğrencileri de İl Millî Eğitim Müdürü'ne okulların sağlıklı bir ortamda açılması için gösterdiği çabalardan dolayı çiçek verdiler.

Maske ve sosyal mesafe kurallarının titizlikle uygulandığı çelenk sunma törenine İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’un yanı sıra, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İl Millî Eğitim yöneticileri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Çelenk sunma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından sona eren törende İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, yüz yüze eğitimin başladığı bugün çok mutlu ve heyecanlı olduklarını ifade ederek maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına vurgu yaptı. Durmuş, yeni eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına ve ülkemize hayırlı olmasını diledi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER