Kaynarca’da kursiyerlerden kaynaşma

Ayşe Kökyar ve Filiz Ulusoy iki el sanatları öğretmeninin 5 yıllık dostluğu, arkadaşlığı aralarındaki bağ kursiyerlerinin de onları sevmesine ve karşılıklı olarak iki kursun kursiyerlerinin kaynaşmasına sebep oldu. 

Kaynarca’da kursiyerlerden kaynaşma

Kaynarca Halk Eğitimi Merkezi Dekoratif El Sanatları Sınıf öğretmeni Filiz Ulusoy, “Bizler sınıf içindeki davranışlarımızla ve kursta verdiğimiz eğitimle örnek teşkil ettiğimizi düşünüyorduk ama öğle değilmiş, iki farklı kursiyer grubunun birbiriyle kaynaşma isteği, çabası bizleri çok mutlu etti. Tatile gitmeden kaynaşmak için kahvaltı programımızı gerçekleştirdik, karşılıklı çok özel, güzel, keyifli zaman geçirdik. Bizlere bu imkanı sağlayan müdürümüz Ayhan Alıkçı ve müdür yardımcımız Halis Gün'e, tatil öncesi son kurs gününde arkadaşlarımıza hazırlık yaparak güzel bir şekilde ağırlayan canım kursiyerlerime çok teşekkür ediyorum, onlarla gurur duyuyor ve hepsini çok seviyorum... Bizlere misafir gelerek onura eden Kaynarca Büyük Yanık Köyü nakış kursu kursiyerlerine güler yüzleri, candan, samimi davranışları ve elleriyle hazırladıkları hediyeleri tek tek tüm kursiyerlerime takdim ettikleri, bizleri çokça mutlu kıldıkları için, çok teşekkür ederiz, sizlerle birlikte olmaktan büyük keyif aldık” dedi

Kaynarca Halk Eğitimi Merkezi Büyük Yanık Mahallesi Nakış Kursu Öğretmeni Ayşe Kökyar’da “Bizleri güzel gönülleriyle gülen yüzleriyle karşılayan ve en güzel şekilde ağırlayan Dekoratif El sanatları kurs Öğretmeni Filiz Ulusoy’a ve çok kıymetli öğrencilerine şahsım ve öğrencilerim adına çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Yusuf İzzettin Kömürcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER