Kirazlı yine muhteşemdi

Kirazlı Ortaokulu’nda 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle düzenlenen anma programı katılımcılara duygulu anlar yaşattı.

Kirazlı yine muhteşemdi
Program öncesinde ayrıca, uzun süren tadilat dönemi geçtiğimiz hafta içi tamamlanan çok amaçlı salonun açılışı yapıldı.

Yenilenen salonda ilk program
18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 99. Yıldönümü ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle Kirazlı Ortaokulu’nda anma programı düzenlendi. Programa Kocaali Kaymakamı Ahmet Odabaş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Kıdemli Başçavuş Ahmet Biçer, Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın yanı sıra daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasiler ve vatandaşlardan oluşan çok sayıda davetli katıldı. Program öncesinde tadilat çalışmaları geçtiğimiz günlerde tamamlanan çok amaçlı salonun açılışı yapıldı. 

Ayakta alkışlandı
Okul Müdürü Müfit Aytatlı’nın açılış konuşması, Beden Eğitim Öğretmeni İslam Alperen Doğan’ın günün anlam ve önemini belirten konuşma, şiirler ve slayt gösteriminin ardından Türkçe Öğretmeni Pınar İsabel Özbek’in öncülüğünde öğrenciler tarafından hazırlanan Ölümsüz Çanakkale isimli tiyatro oyunu sergilendi. Öğrenciler profesyonel tiyatrocuları aratmayan performansları ile salondakilere duygulu anlar yaşattı. Oyun bitiminde öğrenciler uzun süre alkışlandı. Program sonda konuşan Okul Müdürü Müfit Aytatlı çok amaçlı salonun tadilatına bağış ve destekleri ile katkıda bulunan Kocaali kaymakamı Ahmet Odabaş’a, Kirazlı Muhtarı Necmi Çatalbaş’a, Bağışta bulunan Kirazlılı işadamları Hacı Akkaya, Ziya Tiryaki, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Tahmaz’a, Okul Aile Birliği Başkanları Abdullah Kasap’a, Saim Sezgin’e ve gecenin düzenlenmesinde emeği geçen Müdür Yardımcısı Göksen İnal, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2014, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER