Mefkure Kursları Canlı Yayın Derslerine Başladı

Sakarya Mefkure Kursları, korona virüse karşı tedbirler kapsamında kendi öğretmenleriyle online eğitim vermeye başladı.

Mefkure Kursları Canlı Yayın Derslerine Başladı

Öğrencilerle karşılıklı etkileşim içerisinde olan dersler canlı yayın modeliyle yapılıyor. Oluşturulan sanal dersliklerde kurs bünyesinde yer alan tüm sınıflar için ders anlatılabilecek. Verilen derslerin daha kalıcı olması için canlı çekilen yayının öğrencilerle paylaşılmasına hedeflendi.  Öğrenci ve velilerimizin canlı yayın uygulamasından memnun kaldıklarını dile getirdiler

Mefkure Kursları Kurucusu Sebahattin Aktaş,"Mefkure Kursları olarak Covid-19 salgını nedeniyle  başlatılan bu süreçte eğitim de aksaklıklar olmaması için bazı çalışmalar yürütüyoruz"dedi. 

Bu kapsamda bugün itibari ile sınav gruplarımıza Evde Kurs Kamp Programı’nın başladığını ifade eden Aktaş,‘’Kurs idaresi ve rehberlik öğretmenlerimizin koordinatörlüğünde alanında uzman öğretmenlerimiz canlı yayınlar, konu anlatımları  ve soru çözümleri yapmaktadır. Online desteklediğimiz programımız öğrenci-öğretmen iletişimi ve veli-öğretmen iletişimi olarak kontrol edilmektedir.Eğitim noktasında tüm velilerimizin müsterih olmasını temenni eder, sağlıklı günler dilerim’’ ifadelerini kullandı.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER