Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Camili Mahallesindeki Borsa İstanbul Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Ziyaret

Okulun atölyelerini, özel eğitim sınıflarını, yeni yapılan kütüphanesini ziyaret eden Müdür Savaşçı, okul girişinde öğrenciler tarafından hazırlanan grafik desen dersi stilizasyon çalışmaları sergisini gezdi.

Atölye ziyaretlerinde öğrencilerle sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, Radyo-Televizyon Bölümünün fotoğraf stüdyosunda yapılan çekimlere katıldı. Sakarya’da alanında tek olan Radyo-Televizyon Bölümünün başarılarını yakından takip ettiğini belirten İl Millî Eğitim Müdürü, bu yıl Ulusal Kısa Film Yarışmasının ilimizde yapılması için gerekli çalışmaların başlatılmasını istedi.

Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Sedat Bezci ile Okul Müdürü Mithat Şahin’in eşlik ettiği ziyarette öğretmenler odasında meslektaşlarıyla bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, salgın hastalık döneminde tüm toplumun önemini kavradığı mesleki eğitimin üretimdeki gücünün ülke ekonomisine büyük katkı sağladığını belirtti.

Millî Eğitim Bakanımız Mahmut Özer'in ve Valimiz Çetin Oktay Kaldırım'ın öğretmenlerimize selamlarını ileten İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı, ülkemizin geleceğinde üreten topluma ve dolayısıyla mesleki eğitime büyük ihtiyaç olduğunu ifade ederek üretimin her aşamasında özveriyle görev yapan tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize, okul yöneticilerimize, ailelerimize, meslek liselerimizin üretim atölyelerine her türlü desteği sağlayan kurum, kuruluş ve hayırsever vatandaşlarımıza teşekkür etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER