Milli Eğitimden Öğretmenlere Jest

Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Öğretmenler Günü kutlama programı 26 Kasım Cuma akşamı Bahçem Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Milli Eğitimden Öğretmenlere Jest
Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Öğretmenler Günü kutlama programı 26 Kasım Cuma akşamı Bahçem Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi. Çok sayıda öğretmenin katıldığı kutlama programında canlı müzik ve self servis ikramlarda bulunuldu.

Canlı müzik ve ikramlar
Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Öğretmenler Günü kutlama programı 26 Kasım Cuma akşamı saat 17:30’da başladı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Çuhadar’ın açılış ve teşekkür konuşmasının ardından, gece için özel olarak hazırlanan pasta Yeni Mahalle Osman Salihoğlu İlköğretim Okulu Müdürü Veysel Yılmaz ve örgün öğretim kurumlarından adaylığı kaldırılan öğretmenler tarafından kesildi. Gecede canlı müzik ziyafetinin yanı sıra katılımcılara self servis ikramlarda bulunuldu.

Geleceğimiz öğretmenlerimizin ellerinde şekilleniyor
Geleceğin öğretmenlerin ellerinde şekillendiğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Yıldız “Hiç kimsenin şüphesi yoktur ki, ulusumuzun geleceği kıymetli öğretmenlerimizin ellerinde şekillenmektedir. İlçemiz bazında baktığımızda ise, Kocaali’nin eğitim alanında son yıllardaki giderek yükselen başarısı kendilerinin görevlerini en iyi şekilde yerine getirdiklerinin göstergesidir. Bu kapsamda kendilerini tebrik ediyor ve öğretmenler gününü kutluyorum” dedi. Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Bahçem Düğün Salonu’nda düzenlenen kutlama programına Kocaali İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Alparslan Avşar, Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan çok sayıda öğretmen ve öğretmen aileleri katıldı.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER