Mithatpaşa’da Eğitim Her Şartta Devam Ediyor

Uzaktan eğitim sürecini yoğun program ve içeriklerle atlatan Adapazarı Mithatpaşa Ortaokulu öğrencilerini sosyal etkinliklerden de mahrum bırakmadı. 

Mithatpaşa’da Eğitim Her Şartta Devam Ediyor

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının son günlerinde her yıl geleneksel olarak düzenlediği Türkçe ve İngilizce Solo Karaoke Şarkı yarışmalarını salgın sürecinde de devam ettiren Mithatpaşa Ortaokulu öğrencilere ve velilere hoş anlar yaşattı. İngilizce, Türkçe ve Müzik öğretmenlerinden oluşan 12 kişilik jüri üyesi, öğrencilerin dijital ortamda yükleyerek gönderdikleri videolarını izleyerek başvuru formlarına puanlama yaptılar.
 
Her türlü ortam ve şartta fiziki olarak eğitimin devam etmesi gerektiğini dile getiren okul müdürü Hüseyin Mutlu; okul yönetimi, öğretmenler, veliler ve öğrencilerden gelen yeniliklere açık olduklarını dile getirdi. Ödül törenine aileleriyle katılan ve dereceye giren öğrencilere plaket, katılım belgesi ve ödüllerini teslim eden okul müdürü Hüseyin Mutlu, maskeli ödül töreni ile pandemi günlüklerine anılar bırakan öğrencileri tebrik etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER