Öğretmenler Davette Buluştu

Kocaali Yeni Mahalle Osman Salihoğlu İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği tarafından Öğretmenler Günü münasebetiyle yemekli davet düzelendi.

Öğretmenler Davette Buluştu
 Kocaali Turizm Kültür Derneği Lokali’nde düzenlenen davette öğretmenler hoş bir gece geçirme fırsatı buldu.

Okul aile birliği düzenledi
Yeni Mahalle Osman Salihoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, Okul Aile Birliği tarafından Öğretmenler günü münasebetiyle düzenlenen yemekli davette bir araya geldi. Konuşmasında, düzenledikleri davetle geçmiş dönemin yorgunluğunu atmayı amaçladıklarını belirten Osman Salihoğlu Okul Aile Birliği Başkanı İlyas Alemdar “Okul Aile Birliği olarak yaklaşık dört yıldır bu tür programlarımızı devam ettiriyoruz. Düzenlediğimiz bu davetle geçirmiş olduğunuz yoğun dönemin yorgunluğunu biraz olsun hafifletmek ve sizlere hoş bir gece yaşatmak istedik. Katılımlarınızdan dolayı sizlere ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyor ve öğretmenler gününüzü tekrar kutluyorum” dedi.
Yeni Mahalle Osman Salihoğlu İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği tarafından Kocaali Turizm Kültür Derneği Lokali’nde düzenlenen yemekli davete Okul Müdürü Veysel Yılmaz, Kocaali Yeni Mahalle Muhtarı Yaşar Hamza, öğretmenler ve okul personelinin yanı sıra okul aile birliği üyeleri, katıldı.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 18:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER