Öğretmenlere Yıldızlı Yemek Jesti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri tüm ilçelerimizde ve Kocaali’de coşku ile kutlanırken, programların coşkulu geçmesinin yanı sıra, sunum ve gösterilerin idarelerinde görev alan öğretmenler Kocaali İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Yıldız tarafından unutulmadı.

Öğretmenlere Yıldızlı Yemek Jesti
Kutlama etkinlikleri ve peşi sıra gelen bir günlük tatilin ardından, geçtiğimiz Pazartesi günü, Kocaali Tiryaki Pide ve Künefe Salonu’nda yemek programı düzenleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Yıldız, programda görev alan öğretmenleri tekrar bir araya getirdi.

Yıldız “Yoğun geçen bir hazırlık döneminin ardından, Ulu Önder Atatürk’ün dünya çocuklarına hediye ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinliklerimizi alnımızın akı ile tamamlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Eğitimdeki kalite çıtasını her geçen gün yükseltmekte olan Kocaali, değerli öğretmenlerimizin önderliğinde sosyal ve kültürel aktivitelerde de çıtasını giderek yükseltmektedir.

Görevlerine olan bağlılıklarından ve geride bıraktığımız kutlama etkinliklerindeki çabalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2013, 21:10
SIRADAKİ HABER