Öğretmenlerimizin Gelişi Okullara Can Kattı

Yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili hazırlıklar yoğun bir şekilde devam ederken, mesleki eğitim çalışmaları için okullardaki görevine başlayan öğretmenleri yalnız bırakmayan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş bugün de Erenler İlçesindeki üç okulu ziyaret etti.

Öğretmenlerimizin Gelişi Okullara Can Kattı

Ali Dilmen İlkokulu, Yunus Çiloğlu Ortaokulu ve Erenler İlkokulunu ziyaret eden Durmuş, öğretmenlerle sıcak sohbetinin yanısıra okullardaki hijyen ve sosyal mesafe başta olmak üzere diğer hazırlıkları yerinde inceledi.
 
Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy’un da eşlik ettiği ziyaretlerde öğretmenlerle salgın süreci ve yeni eğitim öğretim yılıyla ilgili sohbette bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş öğretmenlerimizin gelişinin okullara can kattığını ifade ederek; “İki gündür okulları ziyaretimde gördüğüm en önemli ayrıntı öğretmenlerimizin mesleğe başladıkları ilk günkü heyecanla okullarına koşar adım gelmiş olmalarıydı. Salgın süreci nedeniyle ara verdiğimiz okul günlerine öğretmenlerimizle başladık. İnşaallah en kısa zamanda çocuklarımız da çok özledikleri okullarına kavuşacaklar. Okullarımız, öğretmenlerimiz yeni eğitim öğretim yılına hazırlar. Gayretimiz, çabamız 21 Eylül’de okulları hep birlikte açmaktır. Yeni eğitim öğretim yılının tüm eğitim camiamıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.   

Kocaali Haber

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 19:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER