Sakarya MEM'den Tecrübelerin Işığında Zümre Buluşmaları

Sakarya Millî Eğitim Müdürlüğü, öğretmenler arası uygulamaların paylaşılması ve istişare yönteminin etkin kullanılması amacıyla tüm branşlarda görev yapan öğretmenlerin katılımıyla

Sakarya MEM'den Tecrübelerin Işığında Zümre Buluşmaları

"Tecrübelerin Işığında Zümre Buluşmaları" etkinliği düzenledi.

Ölçme Değerlendirme Merkezi koordinatörlerinin yöneticiliğinde gerçekleştirilen çevrim içi toplantılarda ilk olarak tarih, fizik ve sosyal bilgiler branş öğretmenleri bir araya geldi.

ÖDM Genel Koordinatörü İl MEM Müdür Yardımcısı Yüksel Hamzaoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayan zümre toplantılarında uzaktan eğitim dönemindeki deneyimler ve farklı uygulamalar paylaşıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, ilimiz öğretmenlerinin salgın sürecinde öğrencilerini bir an olsun yalnız bırakmadıklarını ve çocuklarımızın eğitimi için fedakârca görev yaptıklarını ifade ederek Sakarya eğitim camiasının tüm paydaşlarıyla yüz yüze eğitime hazır olduğunu bildirdi. Öğretmenlerin zümre buluşmalarının, 15 Şubat ve 1 Mart'ta başlaması kararlaştırılan eğitim-öğretim çalışmalarına hazırlık anlamında önemli olduğunu dile getiren Durmuş, zümre toplantılarına katılım gösteren tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER