Sakarya MEM’in Youtube Etkinlik Kuşağı yayın akışı

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Çevrim İçi Çalışmaları kapsamında yapılan etkinlikler tüm hızıyla bu hafta da devam ediyor. 

Sakarya MEM’in Youtube Etkinlik Kuşağı yayın akışı

Etkinlikleri ilgiyle takip edenler için Sakarya MEM Youtube Etkinlik Kuşağında bu hafta birbirinden faydalı ve çeşitli etkinlikler yer alıyor.

27 Nisan–3 Mayıs tarihleri arasında Sakarya MEM Youtube Etkinlik Kuşağında hafta boyunca spordan sanata, müzikten çizgili hikayelere, fotoğraf yarışması, akıl ve zeka oyunları, görsel sanat etkinlikleri ve daha birçok zengin içerikli etkinlikler hazırlandı.

Sakarya MEM Youtube Etkinlik Kuşağı hafta içi her gün saat:10.00’da Spor Lisesi öğretmenleri tarafından hazırlanan egzersiz videoları ile başlıyor. Güne egzersizle başlayan izleyiciler 27 Nisan Pazartesi saat 14.00 öğle kuşağında Akıl ve Zeka Oyunları etkinliği ve yine hafta içi her gün saat:21.00 akşam kuşağında yayınlanan Masal Saati ile devam ediyor.

Haftanın diğer günlerinde; 28 Nisan Salı saat: 14.00’te Müze ve Belgesel yayını, Fotoğraf Yarışması kazananlarının yayınlandığı video gösterimi, 29 Nisan Çarşamba saat: 14.00’te Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenlerinin hazırladığı “Seslerle Düşünme Sanatıdır Müzik” etkinliği, 30 Nisan Perşembe saat: 14.00’te Bilim İnsanı Olma Yolcuğu Belgesel yayınları, 01 Mayıs Cuma günü saat: 12.45’te Cuma Sohbetleri ve saat: 16.00’da Özel Gereksinimli Çocukların Ailelerine Öneriler “Özbakım Becerileri” adlı etkinlik ile hafta içi etkinlikleri devam ediyor.

YouTube Etkinlik Kuşağı hafta sonu etkinliklerinde ise 02 Mayıs Cumartesi saat: 10.00’da Spor Lisesi öğretmenleri tarafından hazırlanan egzersiz videoları ve saat:14.00’te Çizgili Hikaye etkinliği, 03 Mayıs Pazar günü saat: 16.00’da Görsel Sanatlar etkinliğinden sonra haftayı saat: 21.30’da yayınlanan 'Sen Anlat Öğretmenim" etkinliği ile kapatıyor.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER