Şeker Anaokulundan bir E-twinning projesi daha

Adapazarı Şeker Anaokulunda "SAĞIM SOLUM KODLAMA" adlı e-Twinning Projesi çalışmaları başladı.

Şeker Anaokulundan bir E-twinning projesi daha

Okul bünyesindeki Minik Kalpler Sınıfı Öğretmeni Gülay Güngören ve Tatlı Gülücükler Sınıfı Öğretmeni Derya Coşkun da projede görev aldılar.

ÖĞRETMENLERDEN İŞ BİRLİĞİ
Çocukların yer- yön, hareket ve matematik becerilerinin gelişmesine, iş birliğini öğrenmelerine ve sorumluluk almalarına yardımcı olmanın amaçlandığı kodlama projesini, 6 farklı ilden toplam 10 öğretmen yürütmekte.

Paylaşımın ve birlikte hareket etmenin ön planda tutulduğu çalışmaya, Gülay Güngören , Derya Coşkun  Adapazarı /Şeker Anaokulu , Nisa Maide Kızıltaş Alanya/Özel Eğitim Anaokulu, Nurten Yücel Gölcük, Hatice Eren Ersoy, Yasemin Demir Gölcük / Goncagüller Anaokulu, Sümeyye Açık Geçkil, Çiğdem Yılmaz Elazığ/Harput Anaokulu ,Hasret Aydoğdu Gül Mersin/ Toroslar- Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu , Firdevs Selda Göktürk Çorlu/Şehit Ali Alıtkan Anaokulu' dan destek veren öğretmenler büyük bir fedakârlığın adımını attılar.

PROJELERİ DESTEKLİYORUZ
Şeker Anaokulu Müdiresi  Hilal Gün; "e-Twinning Projeleri"nin farklı bakış açılarını ortak noktada buluşturmak, paylaşımları arttırmak, proje üretmek ve geliştirme noktasında çok önemli olduğunu belirterek, ''Okulumuz bu tür projelere her zaman destek vermeye devam edecektir. Söz konusu çocuklarımızsa dur durak tanımayız." dedi.

Nagihan DELİGÖZ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER