SUBÜ coşkulu çalışanlara sahip

Söyleşi ve imza günü için SUBÜ’yü ziyaret eden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Doç. Dr. Mücahit Küçükyılmaz, üniversite birimlerini gezerek öğrenci ve akademisyenlerle de buluştu.

SUBÜ coşkulu çalışanlara sahip

Küçükyılmaz, SUBÜ’nün coşkulu çalışanlara sahip olduğunu söyledi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi’nde (SUBÜ) düzenlenen ‘Dijitalleşen Dünyada Medya’ isimli söyleşi ve ‘Yavuz Adaletin Kılıcı’ isimli ilk romanının imza günü için öğrencilerle buluşan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Doç. Dr. Mücahit Küçükyılmaz, beraberinde Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ile birlikte üniversite birimlerini de gezerek yapılan faaliyetler hakkında bilgi aldı. Üniversitenin TEKNOFEST yarışlarına katılan elektrikli aracı Revolt’u inceleyen Küçükyılmaz; daha sonra Teknoloji Yarışmaları Koordinatörlüğü, Yapay Zekâ ve Veri Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi, Biyomedikal Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi, Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, Yaşam Boyu Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi, SUBÜ Stüdyoları ve SUBÜ-TETRA Elektromobil Topluluğu atölyesini gezerek öğrenciler ve akademisyenlerle bir araya geldi.

Misafirperverlik için teşekkür
SUBÜ ziyaretine yönelik sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Doç. Dr. Mücahit Küçükyılmaz, “Misafirperverliğiniz ve coşkulu çalışma arkadaşlarınızla gösterdiğiniz gayretler dolayısıyla sizlere teşekkür ederim” diye konuştu. SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık ise yine sosyal medya hesabından, “Öğrencilerimizin yoğun katılımıyla renklenen günde birimlerimizdeki çalışmaları da kıymetli misafirimizle paylaşabilmenin mutluluğunu yaşadık. Hoş sohbeti, yönetsel ve akademik birikimi ve tebessüm ettiren hatıralarıyla tanış olmanın mutluluğuna eriştiğimiz kıymetli Mücahit Küçükyılmaz hocamıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” paylaşımında bulundu.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER