Telafi Eğitimi Son Testin Canlı Soru Çözümleri TV 264 ve Youtube Kanalında

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünün ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıflar ile lise 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik 18 Eylül’de gerçekleştirdiği ‘Telafi Eğitimi Son Test' uygulamasının canlı soru çözümleri TV 264 ve Sakarya MEM Youtube kanalında yayımlanmaya başladı.

Telafi Eğitimi Son Testin Canlı Soru Çözümleri TV 264 ve Youtube Kanalında

İMKB Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Radyo Televizyon Bölümü stüdyolarında hazırlanan soru çözümlerinin videoları, Ölçme Değerlendirme Merkezi personeli tarafından çekiliyor.

Alanında uzman öğretmenlerin katıldığı canlı yayınlarda 21 Eylül Pazartesi günü 5 ve 9. sınıfların 22 Eylül Salı günü 6 ve 10. sınıfların soru çözümleri yayınlandı. 23 Eylül Çarşamba günü 7 ve 11. sınıfların, 24 Eylül Perşembe günü ise 8. sınıfların canlı soru çözümleri yayımlanacak.

İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, çocuklarımızın uzaktan eğitim döneminde tespit edilen eksiklikleri için telafi eğitimlerini veren öğretmenlerimize, telafi eğitimlerindeki kazanımların ölçüldüğü Son Test sınavını gerçekleştiren, ardından canlı soru çözümleri için ekran karşısına geçen eğitim uzmanlarına ve tüm öğretmenlerimize destekleri nedeniyle teşekkür etti.

Kocaali Haber

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2020, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER